Що таке ванільні статуси? Вчимося розпізнавати ваніль

171 0 Новини високих технологій

Інтернет заполонила ваніль. Вона скрізь: в рецептах, в парфумах і навіть у соціальних мережах. Але як ваніль перебралася в "Фейсбук" і "ВКонтакте"? І як визначити, що перед вами - послідовник ванілі і любитель ванільних статусів про любов? Про походження "ванілі" і приклади подібних статусів читайте в цій статті.

Що таке статус

Якщо справа стосується ванілі, то статус - це не про становище в суспільстві та соціумі. У цьому випадку, кажучи "статус", мають на увазі невелику цитату або кілька пропозицій, що описують стан людини. Такі статуси з'явилися при розвитку соціальних мереж. Ви можете легко знайти їх в "Контакті" чи в "Фейсбуці": статуси розташовані під ім'ям і прізвищем на сторінці людини. Отже, зі статусами розібралися. Але як вони можуть бути ванільними? Статус адже повинен описувати стан людини, а не мати відношення до якого-небудь рецептом!

Що значить ваніль?

Ваніль - це рослина, чий екстракт володіє ніжним, але сильним запахом. Його додають у випічку і всілякі десерти, з нього роблять цукор. Так що з плином часу "ваніль" і "насолода" стали синонімами.


Що таке ванільні статуси? Вчимося розпізнавати ваніль
На інтернет-сленгу "ваніль" позначає всі приторне і не має під собою серйозності. Також ваніллю можуть називати щось дуже миле, надмірно м'яке і все в такому дусі. Навіть велика доброта і чуйність можуть стати "ванільними". Кожен сам для себе визначає межі цього терміна.

Чому статуси ванільні?

Читаючи твори інтернет-користувачів на терені створення статусів, деякі з огидою морщать носи і цідять: "Ваніль!" Так як же статуси можуть бути ванільними? Як взагалі можна зробити щось нематеріальне нудотним? Все просто: додайте любов, потім м'якість і ще багато-багато любові. Приправте стражданнями і муками. Викладіть це все у вигляді статусу: "Він любить її, а вона любить іншого". Готово!
Що таке ванільні статуси? Вчимося розпізнавати ваніль
До речі, практично всі ванільні статуси володіють надмірним пафосом і перебільшенням ситуації. З-за цього вони можуть виглядати смішно, хоча посил у статусу цілком зрозумілий і приємний будь-якій людині.


Про що пишуть ванільки?

Ванільки - це ті, хто любить ванільний стиль. Вони затишні, носять м'яку одяг на кілька розмірів більше, ніж треба, люблять какао, стиль і його/її. Так що більшість ванільних статусів - про любов. Ванільки пишуть про те, як чудово бути поруч з коханою людиною, про те, як вони щасливі і як їх переповнює найсвітліше почуття. І все б нічого, адже любов - це прекрасно. Та тільки "ванільні" підносять все так, ніби вони живуть у плюшевій рожевої країні, від чого у багатьох інших людей прокидається стійка антипатія до такого стилю викладу. А ще ванільки люблять страждати. Вони це роблять з великим внутрішнім задоволенням: голосно, надривно, довго. Обов'язковий атрибут - сіре небо або сумний затяжний дощ. Підвіконня, вона і втрачена любов - що може бути ще більш ванільним?
Що таке ванільні статуси? Вчимося розпізнавати ваніль
Деякі "ванільні" настільки люблять страждати, що заводять стосунки чисто для того, щоб потім розлучитися. На це натякають різні ванільні статуси. Наприклад: Іноді найважче - забути того, з яким по суті нічого і не було. Важко сприймати подібне серйозно. Проте варто врахувати, що часто ванильками виявляються підлітки в період першої закоханості. Будьте поблажливіші до цих вчорашнім дітям, вони тільки починають своє чуттєве розвиток. Не варто проявляти агресію, вона може вбити в підлітка будь-які спроби вивчити відносини між людьми.

Приклади ванільних статусів про любов

При бажанні ви можете спробувати скласти такий статус самостійно. Просто уявіть себе в оточенні всього м'якого, рожевого і з кухлем какао в руках. В какао - стручок ванілі, звичайно ж. Ванільні статуси можуть бути чотирьох видів:
 • Позитивні. Любов взаємна, всі навколо щасливі.
 • Філософські. Що є любов? Для чого вона в цьому світі?
 • Негативні. Про розставання, красу похмурого дощу і страждання за втраченої любові.
 • Цитати. Вирвані з контексту пропозиції, які навіть можуть мати зовсім інший зміст, ніж у них вкладався.
 • Прикладом позитивного статусу може бути просте "Як це чудово - бути коханою дівчиною в світі!", так і більш довгі статуси: Найкраще знайти того, хто буде любити тебе такою, яка ти є: поганий, доброю, злою, красивою, доброю – яка є. Адже він все одно буде вважати тебе краще за всіх. Ось з ким варто бути поруч. Філософські статуси є роздумами на тему кохання. Вони поділяються на позитивні і негативні. Позитивні зазвичай є простими риторичними питаннями: "Що може бути краще, ніж бути коханим?", тоді як негативні більше схожі на висловлювання емо: "Навіщо любов у цьому світі, якщо вона змушує страждати?" Негативні статуси зазвичай розповідають про втраченої любові. Причина розставання, як правило замовчується, статус зберігаються почуття самотнього серця, іноді додається погода: "Навіть цей дощ не здатний змити сльози з мого серця!"
  Що таке ванільні статуси? Вчимося розпізнавати ваніль
  Ванільні цитати, які використовуються в якості статусів, часто пишуться англійською мовою. Вони також розповідають про кохання та почуття, можуть бути як позитивними, так і негативними. Ваніль - це не добре і не погано. Вона просто є, як і інші течії молоді. Не варто реагувати на неї негативно.

  Популярі новини
  Загрузка...