Купівля-продаж інтернет-трафіку: відгуки, умови та особливості

114 0 Новини високих технологій

Що собою являє купівля-продаж інтернет-трафіку? Відгуки які про цю операцію залишають користувачі? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в статті. Фантазії шахраїв, часом, можна позаздрити. Дуже часто вони пропонують самі дивовижні та неймовірні способи заробітку, які в голову нормального звичайного людини прийти не можуть. Купівлю-продаж інтернет-трафіку і відгуки про неї проаналізуємо нижче.

Один з лохотронів

Купівля-продаж інтернет-трафіку: відгуки, умови та особливості
У Мережі часто зустрічаються пропозиції про купівлю-продаж інтернет-трафіку. Відгуки користувачів, які скористалися ними, негативні. Що ж це за метод заробітку такий? Дуже часто аферисти пропонують заробляти на активації квитків, складання комп'ютера в оренду, перепродажу використаних купонів тощо. Але є ще одне розлучення – купівля-продаж інтернет-трафіку. Відгуки про реальні цієї технології повинен вивчити кожен. Розглянемо проект Money Prime, який можна знайти за такими адресами:


 • http://workf.ru;
 • moneyapple.ru;
 • moneyprimes.com;
 • workf.ru/primes/trafficsale2.html;
 • monprime.ua (лохотрон отримав новий домен, будьте обачні);
 • monprimed.ru (дуже погані відгуки).
 • Копія веб-сайту Money Prime, але під найменуванням Invest Money розміщена на доменах:
 • http://investrmoney.ru + http://moneypr.ru (обережно!);
 • kazcashflow.ru;
 • moneynotes.ru (зібрав безліч поганих відгуків!);
 • i-money.cf;
 • skinsa.ru;
 • traffgoes.ru;
 • storetr.ru;
 • rilimor.ru;
 • traffmac.ru;
 • traffbook.ru.
 • Суть проекту

  Купівля-продаж інтернет-трафіку: відгуки, умови та особливості
  Вам запропонував веб-ресурс Money Prime купівлю-продаж інтернет-трафіку? Відгуки ви про нього читали? В чому суть цього проекту? Згідно з інформацією на веб-ресурсі, інтернеті кожен день з'являються мільйони сайтів, «гостро потребують підвищення позицій в пошукових системах. Адже цей нюанс впливає на рівень прибутку вебмастера. Не секрет, що власники веб-сайтів витрачають багато грошей на те, щоб на свої ресурси залучити користувачів.


  Майданчик Money Prime (Invest Money) є маклером між закупівельниками та реалізаторами трафіку. Таким чином, вона здатна самостійно викуповувати трафік за низькою ціною і автоматично збувати його за більш дорогий. В базі Money Prime є понад півмільйона адрес веб-ресурсів, що потребують у безупинній вступі трафіку. Всього за 10 хв. система може користувачеві програми заробити більше 30000 руб. Запускати програму можна щодня, але тільки один раз добу. Щоб заробити на своєму трафік, користувач повинен виконати пару нехитрих дій:
 • Спочатку потрібно натиснути на опцію «Оцінити мій мережевий трафік». У результаті з'явиться повідомлення про можливого прибутку.
 • Потім необхідно натиснути на пункт «Продати трафік».
 • Далі можна виводити гроші будь-яким підручним способом.
 • Суть афери

  Купівля-продаж інтернет-трафіку: відгуки, умови та особливості
  Як обманює користувачів Money Prime? Про купівлю-продаж інтернет-трафіку відгуки говорять багато. Для того щоб вивести ніби зароблені кошти, шахрай просить за застосування майданчики Money Prime сплатити комісію – 02 % або 75 рублів. Звичайно ж, платити потрібно з особистого гаманця. Обман полягає в тому, що вся платформа, сайт, відгуки, розміщені на ньому, зароблені гроші – це липа.
  Ніякої трафік не продається, веб-ресурс до посередництва не має ніякого відношення, відповідно, на ньому нічого не купується і не реалізується. Односторінковий веб-сайт був створений з однією метою – забрати у довірливого абонента спочатку 75 рублів, а далі, якщо вийде, ще пару великих сум.

  Підсумок

  Що жертва отримає в результаті? Посилання на навчальний даремний курс, що складається з застарілих відомостей, вкрадених з інтернету. Необхідно відзначити, що аферист, який виготовив проекти Invest Money і Money Prime, має ще значну групу ідентичних сайтів.

  Рекомендація

  Проекти Invest Money і Money Prime – це 100 % розлучення. Обидва веб-сайту виготовлені для відбирання коштів у наївних користувачів інтернету, які абсолютно не розбираються в монетизації, електронної комерції, веб-дизайну, маркетингу і канонах застосування Мережі. На вищевказаних веб-ресурсах можна що-небудь заробити, так як вони імітація. За що-небудь платити на них настійно не рекомендується. До речі, сюди відноситься і платформа Money Apple. Відгуки та купівля-продаж інтернет-трафіку на цьому веб-ресурсі також є обманом.

  Чому проект непрацездатний?

 • Власник веб-ресурсу від величезного числа людей, які зайдуть до нього на площадку на секунду, користі не отримує. Пошуковик відразу розуміє, що відвідування накручені, і замість зростання рейтингу відбудеться його спад.
 • Платформа обіцяє за відвідування сайтів платити 30000 руб. Вам ніхто не дасть стільки грошей. Адже серйозні ідентичні сервіси за таку роботу платять копійки.
 • Money Times

  Купівля-продаж інтернет-трафіку: відгуки, умови та особливості
  На платформі Money Times відгуки і купівля-продаж інтернет-трафіку також є фікцією. Її творці обіцяють круту прибуток на сайті timesmoney.ru. Тут нібито можна заробити від 30000 руб. в день. Автори проекту розповідають, для чого господарям веб-вузлів необхідний трафік. І все начебто на сайті розтлумачено зрозуміло і чітко: чим більше відвідуваність (трафік), тим вище веб-сайти в пошуковій видачі Google "Яндекса" і тим більше прибуток власників сайту.
  Тут лише незрозуміло ось що: звідки прості абоненти візьмуть цей трафік для того, щоб реалізовувати його і тим самим заробляти. У багатьох з них є особисті веб-сайти, та ще й з гарною відвідуваністю, за яку хтось готовий платити? Напевно немає. Звичайно, майже кожна сучасна людина володіє акаунтами в соціальних мережах. Але чи можуть кілька десятків відвідувачів в день, які навідуються на ці сторінки, формувати той рівень трафіку, за який вам обіцяють викласти 30000 руб. на добу? Звичайно ж, немає. Звідси питання: як співпрацювати з майданчиком купівлі-продажу трафіку, якщо у нас його немає?

  Підтримка

  Ми вже говорили про те, що Money Times з купівлею-продажем інтернет-трафіку і позитивними відгуками є лохотроном. Хто ж представляє нам цей явно нереальний прийом заробітку? Виявляється, що це якесь ВАТ «М-Таймс Технолоджі», штаб-квартира якого знаходиться за адресою: місто Москва, вул. Пресненська набережна, 12.

  Купівля-продаж інтернет-трафіку: відгуки, умови та особливості
  Необхідно відзначити, що ця адреса досить часто присутній у різноманітних сумнівних проектах. А адже дуже зручно вказати у вигляді координат найбільший діловий центр, сподіваючись, що ніхто не буде перевіряти дані. Але дослідники не полінувалися і перевірили. Зазначеної фірми за такою адресою немає. Тому не розраховуйте на існування техпідтримки mtimess-team@inbox.ru. Люди також з'ясували, що Money Times є точною копією Money Prime. Вони настійно рекомендують остерігатися таких майданчиків і не переводити кошти на веб-вузлах montime.ru, moneyprimes.com, timesmoney.ru. Не можна брати участь в угодах, суть яких вам незрозуміла.

  MoneyChase

  Купівля-продаж інтернет-трафіку: відгуки, умови та особливості
  Купівля-продаж інтернет-трафіку від Money Chase і відгуки на цій платформі також є обманом. Це дуже простий сайт, де лише зображення справжнім, а все інше – вигадка шахраїв. На веб-ресурсі розміщені відгуки і коментарі, які написав сам аферист. Спочатку вам потрібно натиснути на диво-опцію «Прорахувати мій мережевий трафік», потім – «Продати свій мережевий трафік». Після на вашому балансі з'являться гроші. Але вони не реальні, це просто гіф-картинка! Ви за один клік заробите «безкоштовний сир у мишоловці» - 37459 рублів. Щоб вивести ці кошти, вам доведеться оплатити послуги майданчика у розмірі 02 % від доходу. Але ви не зможете оплатити ці послуги з балансу. І знаєте чому? Тому що ці кошти не справжні, а аферистам потрібні ваші справжні гроші, щоб заробити на вас. Шахраї після першої оплати під різними приводами попросять вас ще 15 разів оплатити їх послуги, а ви все одно не отримаєте оплату за свою працю. Пам'ятайте, що купівля-продаж інтернет-трафіку на Money Chase та відгуки, розміщені на цій платформі, - це фальшивка.

  MoneyLikes

  Купівля-продаж інтернет-трафіку: відгуки, умови та особливості
  А що собою являє веб-сайт Money Likes? Відгуки та купівля-продаж інтернет-трафіку на цьому ресурсі реальні? Ні, це також звичайний розлучення. Його суть проста, як двічі два: користувачам ллють у вуха про оплату за інтернет-трафік, а в дійсності викачують з них гроші. Тут людям обіцяють від 30000 руб. на добу на домашньому інтернеті. Іншими словами, це майже 1000000 рублів на місяць. Для прибутку необхідно приділяти кілька хвилин в день, натиснути кілька кнопок. Відразу зрозуміло, що такого заробітку не буває.

  MoneyRides

  Купівля-продаж інтернет-трафіку: відгуки, умови та особливості
  Відгуки та купівля-продаж інтернет-трафіку на Money Rides також є лохотроном. Назви цієї платформи змінюються частіше, ніж курс долара до рубля. А збори його позмагаються з будь російської кінострічкою, загалом навіть Бондарчук позаздрить. Розміщений веб-ресурс Money Rides за адресою: http://moneyrides.ru. Його назва та адреса змінюються дуже часто. На сторінці сайту обіцяють стабільний дохід від 30000 руб. в день на приватному інтернеті. Скільки можна повторювати?! Не буває на таких простих речах заробітку – тицьнув пару раз на кнопку і за кілька хвилин отримав місячну зарплату! Запам'ятайте вже, врешті-решт! А після, як і личить будь-лохотрону, аферист готує людей до того, щоб вони передали йому свої кошти, причому на добровільній основі. У верхньому правому куті видно приваблива фраза «Сьогодні прибуток дорівнює 5079184 руб.». Тільки це прості цифри, які не підкріплені нічим, сума навіть ніколи не змінюється. Для тих, хто засумнівався в достовірності прибутку і не розвісив вуха, на майданчику Money Rides розмістили відгуки. Вам напевно вже не потрібно нагадувати про те, що відгуки підроблені і написані автором лохотрону? Адже якщо ви уважні, то зрозумієте, що відгуки про Money Rides залишаються колишніми, а змінюється лише дата розміщення коментаря. Власний відгук додати на цій платформі не можна. Вам лише повідомлять, що коментар опублікують в порядку черги. Але це пишеться, якщо навіть форму залишити незаповненим. Та й ніколи чергу не настане, ні через добу, ні через місяць, ні через рік. Так що відгуки на веб-сайті Money Rides – окозамилювання та підстава! Так само, втім, як і на всіх вищеперелічених ресурсах. Якщо ви проплатили гроші, то вітаємо, вас надурили. Будьте пильні, не ведіться на доступний і легкий заробіток, де обіцяють золоті гори.

  Популярі новини
  Загрузка...