Що робити, якщо Contact Form 7 не відправляє листи?

140 0 Новини високих технологій

Контактна форма - фантастичний безкоштовний плагін для додавання контактних форм на сайт WordPress. Але незважаючи на простоту використання і надійність, у ньому відсутня безліч функцій. Плагін Contact Form для WordPress ефективно відправляє і отримує більше мільйона електронних листів щодня. На жаль, існує безліч зовнішніх причин, які можуть блокувати або відправку листів. У статті ми розглянемо всі причини того, чому Contact Form 7 не надсилає листи.

Наявність контактної форми

Наявність контактної форми на вашому веб-сайті WordPress - відмінний спосіб для ваших відвідувачів спілкуватися з вами. Хоча для WordPress розроблено багато плагінів, які дозволяють додати форму контакту на одну з сторінок вашого сайту, Contact Form 7 робить це простий завданням.


Wordpress Contact Form 7 не надсилає листи. Причини

Що робити, якщо Contact Form 7 не відправляє листи?
Веб-сайт без контактної зони схожий на офіс без входу клієнта. На повному веб-сайті є як мінімум одна область контакту на певній сторінці. Він працює як міст між відвідувачами і власником сайту. Повнофункціональна область контакту дозволяє вам перетворювати ваших цікавих відвідувачів у клієнтів. Іноді відгуки відвідувачів допомагають вам покращити свій сайт. В цьому випадку зручна контактна форма. Контактна форма здатна керувати кількома контактними формами. Перегляньте налаштування SMTP, для того щоб переконатися в тому, що хост, порт, протокол, ім'я користувача, а також пароль на 100 % правильні. Якщо проблема не вирішена, хостинг-провайдер, швидше за все, блокує вихідні з'єднання сокетів PHP взагалі або для цього конкретного порту або протоколу. Повідомте свого провайдера хостингу, що ви намагаєтеся використовувати SMTP і передаєте їм хост, порт і протокол, які ви використовуєте, і попросіть їх вирішити вихідне з'єднання для вас. Також ознайомтеся з керівництвом щодо усунення неполадок для подальших рішень і ідей.


Для невеликих підприємств або компаній з низьким обсягом електронної пошти безкоштовний SMTP-сервер Google може стати відмінним рішенням, і ви можете використовувати Gmail в деякому сенсі для ретрансляції своєї електронної пошти. У них дуже велика інфраструктура, і ви можете розраховувати на їх послуги, щоб залишатися в Мережі. Однак, незважаючи на те, що він повністю вільний, ніщо не обмежена. Згідно документації Google , ви можете відправляти до 100 листів кожні 24 години в режимі ретрансляції через свої сервери SMTP. Тонни різних параметрів доступні в офіційному репозиторії плагінів, які дозволяють налаштувати WordPress для відправки електронних листів, але не всі з них надійні.

Легко налаштувати SMTP-плагіни

Що робити, якщо Contact Form 7 не відправляє листи?
Ви можете вибрати цей варіант, якщо шукаєте швидке і просте рішення для налаштування SMTP на вашому сайті.
 • Плюси: ви можете починати отримувати повідомлення по електронній пошті за допомогою SMTP, просто вказуючи SMTP-порти і вводячи свої облікові дані для входу в систему в налаштуваннях плагіна.
 • Мінуси: цей більш швидкий підхід збереже ваші облікові дані облікового запису електронної пошти на панелі управління WordPress, тому інші адміністратори WordPress можуть мати доступ до ваших облікових даних, менш безпечно.
 • Якщо все ж проблема збереглася і від вас не приходять повідомлення або WordPress Contact Form 7 відправляє кілька листів, розглянемо інші причини і можливості їх усунення.

  Робота поштового сервісу невірна

  Що робити, якщо Contact Form 7 не відправляє листи?
  Рішення:
 • Перевірте електронну пошту на сервері за допомогою «Перевірити функцію електронної пошти». Відкрийте налаштування контактної форми на вкладці «Відправити параметри» і відправте тестове лист, якщо ви не отримали його, це означає, що сервер електронної пошти працює неправильно, і тому WordPress Contact Form 7 не надсилає листи. В цьому випадку зверніться до вашого провайдера хостингу, розкажіть про цю проблему і попросіть їх налаштувати функції електронної пошти для вас на вашому сервері. Також ви можете це зробити, запустивши тест на своєму сайті з використанням безкоштовного плагіна Check Email. Це дуже простий плагін, призначений для простого тестування, якщо версія WordPress та/або сервер можуть відправляти електронні листи. Починаючи з написання, плагін має більше 40000 активних установок з 49 з 5-зіркового рейтингу. Після установки, просто натисніть кнопку «Перевірити електронну пошту» на панелі інструментів WordPress. Введіть адресу електронної пошти для відправки тіста і натисніть «Відправити тестове лист».
 • Перевірте свій поштовий клієнт, щоб дізнатися, чи отримали ви тестове лист. Рядок теми буде відображатися як «Перевірити електронну пошту з https://». Також не забудьте перевірити папку зі спамом або спамом. Якщо ви отримали електронний лист, це означає, що WordPress може надсилати листи на ваш веб-сервер.
 • Якщо ви відправляєте деякі повідомлення з використанням плагіна WordPress (наприклад, контактну форму), і це не працює - увімкніть функціональне електронний лист. Якщо ви використовуєте деякі програми на базі MAMP, WAMP, XAMPP, у них може не бути такої можливості (включення функціонального електронного листа). Це також може бути причиною того, що Contact Form 7 не відправляє листа на доменну пошту. У цьому випадку ви можете перевірити їх локально. Для цього перейдіть в wp-login.php і спробуйте натиснути «Забули пароль».
 • З сервером проблем немає, але плагін Contact Form 7 не відправляє листи

  Що робити, якщо Contact Form 7 не відправляє листи?
  Передбачувана причина: вимоги до хостингу.
  Рішення:
 • Для багатьох хостингів потрібне підтвердження дійсності адреси електронної пошти домену сайту. Якщо ви вводите реальний адресу і бачите проблему з wpgod@***.***, це означає, що ваш поштовий сервер обробляє домен. Просто перейдіть до налаштувань і спробуйте ввімкнути цей домен в список, проблема буде вирішена
 • Якщо у вас виникли проблеми з відправкою повідомлень електронної пошти, використовуючи цю формулу[ваше имя], уникайте такої комбінації, як noreply@***.***, тому що деякі хости не дозволяють ці адреси. Просто зробіть свою адресу електронної пошти дійсним.
 • У вас можуть виникнути проблеми з відправкою по електронній пошті, оскільки деякі власники хостингу створюють спеціальну сітку вимог для відправки по електронній пошті. Перевірте основні вимоги того, що у вас є, і постарайтеся максимально збільшити свою адресу електронної пошти. В іншому випадку ви не могли відправити його через плагін WordPress, і неважливо, буде це Contact Form або будь-яка інша форма.
 • Вимоги до сервера хостингу перевірені, але форма не працює

  Що робити, якщо Contact Form 7 не відправляє листи?
  Передбачувана причина: конфлікт плагінів + тема.

  При натисканні на кнопку «Відправити» Contact Form 7 не відправляє листи, але вимоги до сервера хостингу перевірені. Рішення: Це відбувається з-за різних рівнів, мов і деяких інших об'єктивних причин. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, найбільш корисний спосіб - це запитати розробників про ваших речах або якщо ви впевнені, що це контактна форма, яка викликає конфлікт, ви можете зв'язатися з розробниками через внутрішню панель підтримки.

  Виправлені всі причини, але проблема залишилася

  Що робити, якщо Contact Form 7 не відправляє листи?
  Передбачувана причина: проблема з javascript. Contact Form 7 часто конфліктує з javascript, можливо, це є причиною, з якої вона не надсилає листи. Рішення: Навіть не намагайтеся керувати ним самостійно, якщо ви новачок і не маєте достатніх спеціальних знань про це, краще зв'язатися з розробниками. Але перш варто переконатися, що стоїть остання версія контактної форми для сайтів WordPress. Якщо вам потрібна додаткова інформація, ознайомтеся з головною сторінкою плагіна Contact Form. Якщо Contact Form 7 не відправляє листи з "Денвера", то для вирішення проблеми краще звернутися до розробників.

  Популярі новини
  Загрузка...