Як монетизувати сайт: способи, порядок дій, сервіси

141 0 Новини високих технологій

Багато розглядають монетизизацию веб-сайту як спосіб уникнути офісної роботи. Їм подобається працювати вдома, бути самому собі босом і розробляти свій графік роботи. Веб-сайт, який приносить гроші, може стати першим кроком у створенні досить успішного бізнесу. Для цього можна самостійно побудувати сайт або придбати вже готовий. У будь-якому випадку, він буде інструментом для досягнення максимального доходу. Досвід багатьох довів, що будь-який сайт може стати генератором доходу, навіть без реклами, хоча це вимагає величезної самовіддачі, так як перед тим як монетизувати сайт, потрібно буде більше зосередитися на створенні пристойною бази постійних відвідувачів, які стануть першими фінансовими донорами проекту.


Створення контенту та залучення трафіку

Як монетизувати сайт: способи, порядок дій, сервіси
Ці елементи є основою, яку потрібно виконати, перед тим як монетизувати сайт. Контент сайту залежить від його тематики. Енергетика змісту є головним мотиватором для створення чарівного матеріалу. Без цього сайт буде нецікавим і з нульовою відвідуваністю, повним провалом для блогерів, після чого вони просто припиняють роботу. Важливим чинником є високий рівень якості контенту. Цей процес легко проконтролювати, достатньо подивитися на статистику сайту, результати соціальних мереж і активність користувачів. Добре, коли відвідувачі можуть ділитися контентом в соціальних мережах, очікуючи випуску нового матеріалу. І також можна скористатися перевіреними та істинними методами отримання трафіку.


Методи генерації трафіку, які здійснюють перед тим, як монетизувати сайт:
 • Поштовий маркетинг - доступ до потенційним відвідувачам через електронну пошту. Це сьогодні вже не так модно, як застосування інших методів, але працює надійно. Успішна кампанія по електронній пошті повинна бути простою, привабливою і включати сильний заклик до дії.
 • Маркетинг в соціальних мережах - кузня електронного маркетингу. Створюючи пости на популярних соціальних сайтах, таких як Facebook, Twitter і Instagram, блогер збирає аудиторію, яка буде відвідувати його основний сайт. Соціальні мережі дуже цінуються, тому що дозволяють користувачам швидко поширювати новий контент, роблячи його популярним.
 • Пошукова оптимізація, яку виконують перед тим, як монетизувати сайт, – це основа основ, її концепція настільки всеосяжна, що жоден веб-сайт не може вислизнути від її «всевидючого ока». Це практика забезпечує більш високий рейтинг сайту в результатах пошукової системи.
 • Думку бувалих: жодна стратегія не забезпечить стійкий трафік. Для залучення відвідувачів на сайт потрібна база відмінного контенту і тонке поєднання декількох стратегій.

  Монетизація сайту рекламою

  Як монетизувати сайт: способи, порядок дій, сервіси
  Основний набір стратегій включає використання платної реклами. Це один з найстаріших способів генерації грошей. Потрібен сайт, трафік і вільне місце, щоб тонко вставити рекламу від спонсорів. Сучасна медійна реклама виглядає наступним чином:
 • Рекламні зображення - це в основному банерні або прямокутні оголошення, що демонструються навколо вмісту сайту.
 • Текст оголошення створюються алгоритмами, роблять їх релевантними для змісту блогу.
 • Спливаючі банери - рухаються по екрану над вмістом сайту.
 • Шпалери змінюють фон сайту, заповнюють всю сторінку.
 • Нові вікна - з'являються перед текстом сайту, відображають повне оголошення для огляду відвідувачів.
 • Flash - це рухомі оголошення у вигляді мультироликов і тексту.
 • Відео - це невеликі ролики, які можуть запускатися автоматично або відтворюватися читачами блогу.
 • Ціни кожного виду реклами для монетизації сайту можуть сильно варіюватися.

  Оплата за клік

  Альтернативою є оплата за відвідувача або модель з оплатою за клік. Тут платять в залежності від кількості людей, які приходять на сайт і натискають на оголошення. У блогерів є шанс зробити великий прорив трафіку і отримати пристойний дохід від 1000 показів. Найбільш популярні рекламодавці:
 • Реклама з оплатою за клік є однією з найбільш поширених моделей інтернет-реклами. Це означає, що рекламодавець заплатить блогеру, як тільки хтось натисне на оголошення.
 • Infolinks - один з кращих способів монетизації сайту через впровадження текстової реклами. Він пропонує видавцям частку доходу в 70 % і слід за моделлю PPC (pay-per-click). В текстових оголошеннях використовуються слова з подвійним підкресленням, що відображаються як реклама при натисканні. Вони платять через Paypal, банківський переказ, ACH, Payoneer, eCheck або Western Union, як тільки блогер досягне початкової ліміту в 50 доларів США для Paypal або eCheck або 100 доларів США за банківський переказ і WU, що залежить від обраного способу монетизації сайту.
 • Media.net - ще одна велика альтернатива Adsense і працює від мережі Yahoo і Bing. В оголошеннях представлені контекстні посилання на релевантні ключові слова, і це займає деякий час, перш ніж вони будуть оптимізовані для сайту. По мірі того, як блогер продовжує використовувати цю мережу, алгоритм визначить кращі ключові слова для аудиторії сайту на основі кліків. На відміну від Adsense, Media.net призначає спеціалізовану обліковий запис, яка також може запропонувати способи отримання більшого доходу від оголошень. Варіанти грошових переказів - банківський переказ або Paypal. Мінімальний поріг для виплат складає 100 доларів США.
 • Chitika - ще одна альтернатива монетизації новинного сайту, яка обслуговує тільки контекстні оголошення і пропонує програму CPC. Можна налаштувати свої оголошення і використовувати їх без проблем разом з Google Adsense. У них є невеликий мінімальний поріг в 10 доларів США, з оплатою через Paypal. Якщо блогер воліє отримувати гроші чеком, поріг становить 50 доларів США.
 • BuySellAds - це онлайн-ринок оголошень, на якому можна демонструвати свої оголошення для інших. Сервіс не приймає блоги з низьким трафіком, тому до того як почати співпрацю з ним, потрібно почекати, принаймні, кілька місяців, створюючи хороший трафік.
 • Ще варіанти сервісів монетизації новинного сайту:
 • Rotaban.
 • Rotapost.
 • Sape.ru.
 • Blogun.
 • Advmaker.
 • Advertur.
 • Nolix.
 • Direct/Advert.
 • Після вибору рекламодавця повідомляють йому про намір продати місце на сайті. Для цього знадобиться мультимедійний комплект і лічильник статистики на сайті, щоб сервіс міг отримати детальну інформацію про рух на сайті. Для цього можна використовувати онлайн-інструменти, такі як Google Analytics, Яндекс Метрика", Hit.ua, Liveinternet та інші.

  Продаж реклами з допомогою Google

  Як монетизувати сайт: способи, порядок дій, сервіси
  Google AdSense дозволяє блогерам використовувати сервіс монетизації сайту рекламою. Користувач отримує код від Google, а потім розміщує його на своєму сайті в тому місці, де хоче розмістити рекламу, далі обробляє всі інші функції успішного просування вже без участі блогера. Він знаходить релевантну рекламу і проводить аукціон оголошень, щоб на сайт надходила найбільша високооплачувана реклама.

  Блогер отримує гроші, коли хтось натискає на ці оголошення. Це простий механізм монетизації інформаційного сайту, але при цьому власники передають Google частина можливостей контролю над ним. Якщо вони готові прийняти цю угоду, заробляючи сотні доларів місяць, маючи досить велику аудиторію, то приймають угоди, попередньо ознайомившись з Умовами обслуговування від AdSense, і далі чітко виконують їх, щоб сайт не був забанений рекламодавцем. Google AdSense показує рекламу, яка має велике значення для користувацького контенту сайту і виплачує власнику відсоток доходу за кожен клік. Політика AdSense дозволяє розмістити до 3 блоків на сторінці в режимі реального часу. Ця програма є одним з найпопулярніших методів монетизації завдяки своїй простоті. Google обробляє всі рекламні заходи, і кожен місяць власник сайту отримує чек або прямий депозит за дохід, згенерований сайтом.

  Причини відмови AdSense

  Послуга дуже популярна у всьому світі, тому AdSense зробив систему роботи дуже суворою. Ось кілька причин, за якими Google обов'язково відхилить пропозицію блогера щодо співпраці:
 • Неможливо монетизувати сайт з низьким трафіком.
 • Недостатній або неприйнятний контент сайту. Google приділяє велику увагу змісту блогу. Він відразу відхилить блог, якщо контент погано написаний і має граматичні помилки. Контент повинен бути не тільки граматично коректним, але і унікальним і цінним для користувачів блогу.
 • Тип сторінки і дизайн блогу повинні бути продуманими. Наприклад, сторінка з яскравим жовтим фоном і білим текстом не може бути прочитана користувачами. Такі блоги, які погано розроблені і важко сприймаються відвідувачам, відхиляються AdSense. У сайту повинен бути гарний і акуратний дизайн, який заспокоює очі і радують душу.
 • Відсутність політики конфіденційності, розділів «Про нас» або «Зв'язатися з нами» призведе до відмови щодо співпраці. Перед тим як подати заявку на участь в Google AdSense, блогеру необхідно створити ці кілька сторінок.
 • Сайт не відповідає правилам Google AdSense, якщо немає унікального і змістовного контенту, великого трафіку, сторінок з оригінальним контентом, має поганий інтерфейс з чіткою навігацією.
 • Сайт не може отримувати трафік через незаконні джерела, мати надмірна кількість ключових слів або погано кодований дизайн. Всі такі сайти відхиляються. Тому власникові необхідно попередньо отримати повне керівництво та список заборон, які потрібно врахувати, перш ніж подавати заявку на Google AdSense.
 • Російськомовний рекламний сервіс "Яндекс"

  Як монетизувати сайт: способи, порядок дій, сервіси
  Yandex є домінуючою пошуковою системою в Росії з часткою ринку більше 60 %. "Яндекс" також працює в Казахстані, Білорусі та Туреччини. Сервіс володіє повним спектром рекламних продуктів та інструментів аналітики, які допоможуть оптимізувати сайт. Більшість цих інструментів були перекладені на англійську мову для обслуговування міжнародних клієнтів і монетизації сайту "Яндекс". Як і інші великі пошукові системи, Yandex використовує аукціонну модель для розміщення реклами. Повний спектр варіантів управління оголошенням можна знайти на порталі самообслуговування під назвою Yandex Direct. Пошукові оголошення ґрунтуються на результатах пошуку "Яндекса", так і на результатах пошуку партнерів. Контекстна рекламна мережа присутня онлайн майже у всіх російських споживачів. Доступний широкий спектр напрямків: погода, новини, торгівля, кіно та інші. Доступні різні варіанти тематичного та демографічного націлювання, які можна контролювати на платформі Yandex Direct. Рекламні оголошення - відмінний спосіб залучити споживачів, які можуть бути менш знайомі з брендом або пропозиціями на сайтах. Для медійних оголошень доступні різні параметри таргетингу. Є мобільні рекламні оголошення. Yandex пропонує безкоштовні двомовні (англо-російські) послуги з управління рахунками для агентств і клієнтів. Ці послуги включають в себе дослідження ключових слів, медіапланування, створення і переклад рекламних копій, локалізацію наявних кампаній і постійну оптимізацію їх. Сервіс пропонує Yandex Market, який є домінуючим сайтом порівняння споживчих товарів в Росії. Більше 18 мільйонів чоловік в місяць відвідують його в пошуках товарів. "Яндекс Метрика" - це потужний і простий у використанні інструмент веб-аналітики, покликаний допомогти оптимізувати сайт. Метрика доступна англійською та турецькою мовами. Інструменти для веб-майстрів Yandex Webmaster Tools надає простий у використанні ресурс для перегляду докладних звітів про видимості користувальницьких сайтів в "Яндексі". Для підключення до блогу інструментів "Яндекса" у власника сайту повинна бути обліковий запис Yandex. Номер телефону є частиною перевірки, для захисту від ботів. Але перш ніж почати використовувати сервіс, блогеру треба враховувати, що він не підходить для монетизації сайту з нуля. Щоб підключитися і почати сканування сайту Yandex, необхідно виконати:
 • Перейти на Yandex Webmaster Tools.
 • Натиснути кнопку «Додати».
 • Ввести URL свого сайту і натиснути на жовту кнопку «Додати» для продовження.
 • Скопіювати перевірочний код.
 • Увійти в веб-сайт і «Особисту панель».
 • Натиснути «SEO» і «Загальні» і вставити код в розділі Yandex Webmaster Tools.
 • Натиснути«Зберегти зміни» перевірити.
 • Навесні поточного року «Яндекс» вніс серйозні зміни в роботу своєї рекламної системи. Тепер місця її розташування на сторінці перестали бути фіксованими. З'явилися нові формати макетів сторінок, званих трафаретом, який змінюється за темами і планами користувачів, пропонуючи безліч різних форматів. Пошукова реклама отримує більше трафіку, а більш якісні оголошення - кращу клікабельність. При цьому для витрати рекламодавців не збільшаться, як і ставки за клік для рекламних майданчиків.

  Партнерський маркетинг

  Як монетизувати сайт: способи, порядок дій, сервіси
  Якщо жоден з вышенаведенных варіантів монетизації не підходить блогеру, наприклад, з-за того, що сайт ще молодий і не має великої популярності у користувачів, він може спробувати афілійований маркетинг, платні повідомлення або власну рекламу, щоб генерувати грошовий потік. Він рекламує ці продукти або послуги з партнерською угодою на своєму майданчику, встановлюючи «партнерську посилання на повідомлення. Коли відвідувачі натискають на неї і далі здійснюють купівлю, блогер отримує гроші. Популярні програми аффилированного маркетингу включають ClickBank, Commission Junction, Share-A-Sale і Amazon, в яких потрібно зареєструватися, перед тим, як монетизувати трафік сайту. Платні повідомлення і «рідна реклама» зазвичай приймають форму «спонсорованого контенту», яку рекламодавець заплатив за участь на сайті. Часто це рекламні ролики, підключають їх продукти або послуги. Цей метод може доповнити звичайний контент невеликим «додатковим», наприклад, позитивним оглядом продукту. Недолік цього способу заробітку в тому, що адаптивні оголошення можуть бути низької якості та змісту, здатні заплямувати репутацію сайту.

  Без реклами

  Іноді блогери вважають концепцію заробітку грошей через рекламу огидною або контрпродуктивною концепцією, і вони не самотні в цій думці, особливо при монетизації молодого сайту. Є кілька недоліків в рекламних оголошеннях:
 • Пошук надійних рекламодавців вимагаємо багато часу, а вимоги не завжди прийнятні.
 • За оголошення не завжди багато платять.
 • Потік доходу ненадійний.
 • Іноді рекламодавці відмовляються оплачувати, посилаючись на накрутку.
 • Оголошення можуть бути страшними і нав'язливими.
 • Вони також уповільнюють роботу сайту.
 • Коли це досягне граничного несприйняття, блогери відмовляються від таких спонсорів і починають заробляти гроші з сайту самостійно, купуючи цінний аудиторію.
  Як монетизувати сайт: способи, порядок дій, сервіси
  Як тільки сайт придбає власну цінність, у блогера з'явиться кілька способів перетворити його на джерело готівкових грошей. Продаж товару - відмінний спосіб монетизації трафіку сайту. Це може бути продукт або послуга: книги, футболки або щось ще, що користується попитом на ринку. Можна пропонувати консультаційні послуги і розміщувати онлайн-версію в автономному режимі.

  Налаштування Paywall

  Як монетизувати сайт: способи, порядок дій, сервіси
  Ця платна модель, в деякій мірі пов'язана з більш ранньої концепції «продажу чого-то». У цьому разі продається особистий контент, а не фізичний продукт. Можна блокувати сегменти свого сайту для «членів», які сплачують плату за доступ до нього. Або відкривати міні-доступ до окремих частин контенту, при цьому кожен блок контенту буде коштує недорого. Можна спробувати підписку, щоб користувачі платили щомісячну плату за доступ до контенту. Частини сайту можуть залишатися вільними для всіх, щоб залучити нових відвідувачів. Однак «преміальний контент доступний тільки для учасників. Якщо контент є затребуваним, можна отримати достатню кількість учасників, які з радістю заплатять. Існує кілька підходів до налаштування цього сервісу. Наприклад, ввічливо попросити аудиторію пожертвувати на сайт, нагадуючи їм, що їх заступництво дозволить автору продовжувати цікава справа на сторінках блогу. Якщо вмісту надає цінність, то аудиторія відповість взаємністю, пропонуючи вартість у вигляді грошової компенсації. Звичайно, всі відвідувачі жертвувати не будуть, і навіть їх половина, але блогер точно придбає гарний обсяг трафіку і сильний контент, які можуть бути джерелом непоганого фінансування в майбутньому. Перед тим як монетизувати сайт з платним контентом, потрібно вибрати кнопку пожертвування на своїй сторінці. Тоді користувачі зможуть безпосередньо оплачувати товар через доступні електронні гаманці, такі як російськомовні сервіси "Яндекс Гроші", Qiwi, WebMoney або іноземна гаманець PayPal. Можливо, блогер намагатиметься налаштувати сторінку на службі, наприклад, Patreon. Це дозволить глядачам переглядати творців контенту і фінансувати ті, які їм більше подобаються.

  Платний приватний форум

  Створення приватного платного форуму на сайті - ще один відмінний спосіб отримати додатковий дохід. Цей шлях, який може зайняти багато часу, а крім того, блогер повинен володіти великим досвідом. Якщо він створив свій сайт за допомогою WP, він може встановити плагін bbPress перед тим, як монетизувати сайт на WordPress, і миттєво створити форум на своєму веб-сайті. Настройки дозволяють зробити це приватним форумом, і є надбудови, які дозволяють керувати платною підпискою. Щоб виправдати справляння ціни за доступ до форуму свого сайту, блогеру доведеться надати щось неймовірне, знадобиться дуже сильне USP (унікальна точка продажу), щоб виправдати створення форуму учасників. Преміум-контент, спеціальні і хороші пропозиції членства забезпечують стимул для відвідувачів зареєструватися на ньому. Це дає чудову можливість генерувати стабільний дохід. Власнику форуму необхідно правильно оцінити доступ, щоб він заохочував велику базу користувачів. Установка високої щомісячної плати буде тільки відштовхувати користувачів, і форум буде неактивним. Зазвичай щомісячна плата в розмірі 3-5 доларів США призводить до хорошого доходу при величезній групі учасників.

  Монетизація цифрових зображень

  Як монетизувати сайт: способи, порядок дій, сервіси
  Можливо, блогер заінтригований потенціалом електронної комерції, але у нього немає ідеї про те, що потрібно продавати. Більшість не можуть продавати які-небудь фізичні товари, але у багатьох є сотні або тисячі аматорських фотографій. Вони можуть приносити їм користь, а не бути покинутими і забутими, безцільно займаючи пам'ять microSD. І навіть якщо ці зображення знаходяться десь в «хмарі», то соціальні гіганти не повинні бути єдиними, хто може отримати вигоду з творчого результату блогера. На щастя, є способи монетизувати зображення через сайт, наприклад, при інтеграції з Fotomoto - служби електронної комерції для фотографів. Використовуючи корзину покупок Fotomoto, клієнт може придбати зображення в цифровий або фізичній формі. У випадку останнього, служба зробить відбитки для нього. Для використання сервісу, блогеру потрібно буде створити обліковий запис Fotomoto через просту безкоштовну реєстрацію. Це далеко не єдиний шлях для створення веб-сайту електронної комерції на основі зображень, наприклад, існує ще один непоганий сервіс фотографії веб-сайтів для електронної комерції - Photodeck. Численна цифрова документація, у перформативній життя, можливо, є самим недоиспользуемым фінансовим ресурсом. Блогеру краще спробувати кілька варіантів монетизації, а потім дотримуватися тих, які приносять йому більше всього грошей. З усіма доступними аналітичними та конверсійними даними він зможе точно визначити, скільки приносить кожен відвідувач. Деякі з найбільш прибуткових сайтів мають кілька потоків доходу, тому не треба боятися тестувати кілька сервісів для свого сайту. Представлені тут можливості монетизації сайту є основою, на якій будуються стратегії монетизації для будь-яких веб-сайтів. Якщо у сайту великий контент і багато відвідувачів, неважливо, що буде робити блогер: продавати рекламу, футболки або сам контент. Він зможе це зробити, тому що у нього є аудиторія, щоб підтримати його зусилля. Різні аудиторії будуть реагувати на різні підходи. Ретельний аналіз, поряд з деякими пробними помилками, покаже, які методи будуть краще працювати, щоб вибрати кращу монетизацію сайту і перетворити присутність в Інтернеті у постійне джерело додаткового доходу.

  Популярі новини
  Загрузка...