Сталевий алхімік гра для пк і приставок

164 0 Новини високих технологій

"Суцільнометалевий алхімік" — це шедевр японських коміксів. З нього зробили кілька мультиплікаційних адаптацій. Крім цього, існує гра "Сталевий алхімік". В ній культові герої протидіють гомункулам і борються зі злом. І також є тестові ігри на знання манги і мультфільму.

Повноцінна 3D версія

Сталевий алхімік гра для пк і приставок
Fullmetal Alchemist: Curse of the Crimson Elixir PC — це твір, в якому брати Альфонса і Едвард Елрік борються з творцями філософського каменю. Крім цього, підступні гомункулы всіляко заважають героям протидіяти злу. Дії гри "Алхімік" починається в місті Лиоре, де вони стикаються з культом Літо. У всіх населених пунктах починають пропадати люди, що мотивує братів відправитися в подорож на пошуки причини пропаж. Спочатку це твір вийшов на консолі Play Station 2 у 2006 році. Пройшло 7 років і гра "Алхімік" була адаптована на персональні комп'ютери. Для запуску потрібна операційна система Windows 7 і вище. Щоб гра повноцінно функціонувала необхідно 2 гігабайти оперативної пам'яті і 512 мегабайтів відеокарти. І також для установки потрібно 5 гб вільного місця на диску комп'ютера.


Адаптації ігор у браузері

Щоб запускати додатки зовсім неважливо мати продуктивний комп'ютер. Гра Алхімік є у браузері. Серед великої кількості варіантів слід звернути увагу на такі:
 • "Державний іспит з алхімії". Це додаток підходить для людей, що дивилися мультфільм або читали мангу. Щоб знати відповіді гри "Алхімік" потрібно вивчати головних героїв і ключові події. Базові питання - це імена і вік братів. Старшого брата звуть Едвард, а молодшого Альфонс.
 • "Сталевий Алхімік: підйом". Це 2D-платформер, де головний герой повинен долати перешкоди і просуватися до порятунку світу. Йому протистоять гомункулы і колючі шипи. Крім цього, гравцеві потрібно перестрибувати через рухаються платформи.
 • "Сталь і вогонь". У цій адаптації гри "Алхімік" дотримані особливості РПГ стратегії. "Сталь і вогонь" буде цікава для фанатів ММО ігор. І також в ній оновлено сюжет, і героям належить протистояти новим лиходіям. Головна особливість яких — це новизна, адже вони не з'являлися в манзі і мультиплікаційному варіанті твору.
 • Грати в додатку в браузері можна з будь-якого комп'ютера. Зовсім неважливо, яка оперативна пам'ять, процесор і відеокарта на ньому встановлені. Крім цих переваг, в браузерних іграх фанатам можна дізнатися щось нове зі світу алхімії.

  Алхіміки: братство крові

  Сталевий алхімік гра для пк і приставок
  Ця програма розроблялася компанією Square Enix в 2010 році, як продовження другого сезону мультфільму. Гра "Алхімік" примітна оновленим сюжетом оповіді. Головним героям зі своєю подругою потрібно розгадати загадку філософського каменю. Однак не все так просто, адже на їх шляху буде зустрічатися близько сотні супротивників. Всі вони володіють унікальними здібностями: регенерацією, невидимістю, високою швидкістю пересування і так далі. У грі присутні сцени, які були зняті спеціально для "Братства крові". Це буде цікаво для старих фанатів мультфільму. Адже в них розкриваються нові подробиці зникнення батька братів Элриков.

  Файтинговые ігри алхімікам

  Сталевий алхімік гра для пк і приставок
  Найяскравіший представник додатків в такому жанрі — це Senaka wo Takuseshi Mono. Запустити цю гру можливо тільки на приставці Play Station. У ній є дві команди гравців, які протистоять один одному. Команда повинна перемогти у поєдинку супротивників, використовуючи для цього алхімію і вогнепальну зброю. І також багато що залежить від підбору комбінацій ударів. Якщо людина трохи розбереться в управлінні, то він може битися зі своїм знайомим чи другом на джойстиках. Крім цього, в гру були додані унікальні противники, які не з'являлися в мультфільмі та манзі.

  Популярі новини
  Загрузка...