Про співпрацю з Digital Card Systems. Відгуки фрілансерів і експертів

107 0 Новини високих технологій

Тема шахрайства в Мережі набирає обороти, а інтернет-шахраї освоюють все нові і нові горизонти. Про це постійно говорять досвідчені підприємці і фрілансери. Судячи з їх відгуків, Digital Card Systems (так називається компанія, про яку піде мова в цій статті) - яскравий приклад винахідливості інтернет-шахраїв. Наявні спроби відступити від традиційної схеми. На зміну повністю «пасивного заробітку» прийшла інтелектуальна діяльність. Прибуткова вакансія, пропонована «Діджитал Кард Систем», передбачає натискання всього двох-трьох кнопок на клавіатурі.

Про співпрацю з Digital Card Systems. Відгуки фрілансерів і експертів
Якщо вірити авторам позитивних відгуків, Digital Card Systems – просто знахідка для фрілансерів, вже зневірилися знайти гідну роботу. Негативні відгуки свідчать про зворотне. Користувачі, які дозволили емоціям узяти верх над здоровим глуздом і повірили рекламної галасу, нітрохи не підвищили свій фінансовий статус. Швидше, навпаки, стали ще біднішими, ніж були.


Кого шукає компанія «Діджитал Кард Систем»?

Ознайомившись з відгуками про роботу в Digital Card Systems, залишеними учасниками партнерської програми, досвідчені користувачі охарактеризували новий вид діяльності, як ще один нехитрий, але добре продуманий «лохотрон». На сайті компанії (як, втім, і на партнерських проектах) немає жодного натяку на шахрайство – тільки захоплення і подяки роботодавцям.
Про співпрацю з Digital Card Systems. Відгуки фрілансерів і експертів
Наскільки можна судити по партнерським відео та текстових відгуків, Digital Card Systems потребує некваліфікованих працівників. Робота полягає в переробці пластикових банківських карток, що відслужили свій термін. Заробіток, гарантований фрілансерам, б'є всі рекорди: від 6 до 9 тисяч рублів в день. Після того, як карта прийшла в непридатність, її, за версією «роботодавців», видаляють з бази даних, після чого оновлюють і видають новому власнику.


Схема «розводу» Digital Card Systems. Відгуки фрілансерів

За свідченням зареєстрованих користувачів на проекті як здобувачі вигідною вакансії, «співпраця» закінчувалося відразу після того, як вони, слідуючи інструкціям шахраїв, перерахували на рахунок сервісу 140 рублів. Грошовий переказ, за версією «роботодавців», допоможе їм переконатися, що платник – дійсно той самий чоловік, який підрядився до них на роботу.
Про співпрацю з Digital Card Systems. Відгуки фрілансерів і експертів
Початківці фрілансери, які прийшли в Інтернет заради заробітку і «котрі купилися» на трюк онлайн-аферистів, жалкують, що повірили в існування «лохотрону» Digital Card Systems. Відгуки їх досвідчених колег однозначні: отримати назад гроші, добровільно перераховані на рахунок «Діджитал Кард Сістемс», практично неможливо.

Подробиці співпраці

Щоб почати працювати, фрілансер, попередньо авторизувавшись в «Особистому кабінеті», отримує доступ до інформації про карти, термін придатності яких минув. Відомості з прострочених банківських карт надходять до працівника у вигляді тексту. Скопіювавши необхідну частину тексту, фрілансер розподіляє його в таблиці з декількох полів. Після переробки всіх банківських карт, які йому показали протягом робочого дня, онлайн-працівник переводить зароблені кошти на свій віртуальний гаманець.
Причина масових реєстрацій на обговорюваної платформі – хвалебні відгуки про компанії Digital Card Systems, залишені нібито вдячними працівниками. Ці користувачі стверджують, що всього за пару-трійку днів їм вдалося заробити захмарні суми, які вони безперешкодно перевели на персональні рахунки.
Про співпрацю з Digital Card Systems. Відгуки фрілансерів і експертів
Експертів насторожує не тільки необхідність платній активації облікових записів фрілансерів, але і вибір «Діджитал Кард Систем» фінансових партнерів. Кошти, зароблені користувачами, проходять через платіжний сервіс, давно користується дурною славою.

Просунуті користувачі про компанії Digital Card Systems. Відгуки фахівців

Експерти стверджують, що такого виду заробітку просто не може бути, так як один і той же картковий номер не може бути передано від одного власника іншому. До того ж анулюванням «віджилих свій вік» карт співробітники банків не займаються. Цю функцію успішно виконують спеціальні програми. Фахівців бентежить ще один факт: працівнику показують не скріншот відпрацьованої банківської картки, а рядок набраного тексту, у якій міститься вся необхідна інформація. Досвідчені користувачі, в свою чергу, додають, що щасливчик, який знайшов в Мережі високооплачувану роботу, що не вимагає спеціальних знань, не став би ділитися своєю радістю з громадськістю. Швидше за все, він би тихо заробляв свої щоденні 9 тисяч.

Популярі новини
Загрузка...