Сайт ini-mark.com — відгуки про сайт, обговорення та опис

146 0 Новини високих технологій

Судячи з відгуків, ini-mark.com позиціонує себе як інвестиційний проект. Згідно з рекламним текстам, крім операцій з фінансами, власники даної платформи займаються популяризацією вже відомих видів криптовалют (зокрема – біткоіна) активно просувають нові, зовсім недавно створені криптомонеты.

Сайт ini-mark.com — відгуки про сайт, обговорення та опис

Як рекламують проект учасники партнерської програми

Користувачі, які, поза всяким сумнівом, є учасниками партнерської програми, називають інвестиційні пропозиції від ini-mark одним з найбільш вигідних і затребуваних на сьогоднішній день видів співробітництва. З рекламних контентів, що належать учасникам «партнерки», стає ясно, що творці проекту "Іні-марк" активно інвестують кошти у криптовалютные біржі, і цим їх діяльність не обмежується.


Господарі компанії займаються також купівлею і торгівлею всілякими різновидами криптовалют і співпрацюють з власниками серверів, що спеціалізуються на видобутку біткоінов, лайткоинов, догикоинов та інших різновидів криптовалют.

Що власники платформи пропонують потенційним вкладникам

Сайт ini-mark.com — відгуки про сайт, обговорення та опис
Залучаючи на сайт інвесторів і оперуючи їх засобами, компанія "Іні-марк" планує зміцнити свої позиції і збільшити винагороду людей, які довірили їй свої заощадження. Всі кошти, зосереджені на платформі, засновники "Іні-марк" планують вкладати великі біткоіновые ферми і біржі. Учасники партнерської програми озвучують наміри власників компанії приблизно так:
 • чим солідніше виявляться суми, інвестовані "Іні-марк" в криптовалютные біржі, тим більше можливостей відкриється перед компанією та її партнерами;
  Сайт ini-mark.com — відгуки про сайт, обговорення та опис
 • чим більших розмірів ферми будуть придбані власниками "Іні-марк", тим більша кількість криптомонет вони зможуть здобути;
 • чим більше криптомонет опиниться в розпорядженні засновників компанії, тим вище піднімуться процентні ставки, що сплачуються інвесторам.
 • Чому саме біткоін?

  Сайт ini-mark.com — відгуки про сайт, обговорення та опис
  Головний інтерес для власників компанії являє біткоін – найпопулярніший на сьогоднішній день вид криптовалют.


  У 2009 році вартість одного біткоіна становила приблизно два центи і користувачі, які почали його видобуток ще тоді, в 2009-му, сьогодні процвітають. Сьогодні вартість одного біткоіна «підстрибнула» до кількох тисяч доларів і з кожною хвилиною його ціна щогодини зростає.

  Обговорення ini-mark.com. Відгуки про роботу сайту, залишені інвесторами

  Все, що потрібно від вкладників, – один раз довірити платформі свої вільні гроші, щоб в найближчому майбутньому перестати в них потребу. Суми, залиті на сайт інвесторами, згідно обіцянкам власників платформи, збільшаться в кілька десятків разів. Відомості про популярність біткоіна та інших видів криптовалют партнери компанії використовують в якості прикладу, закликаючи інвесторів заливати свої кошти на сайт https://ini-mark.com. Відгуки користувачів, які довірили цього проекту свої заощадження, свідчать про те, що деяким вкладникам вдалося отримати лише частину вкладених коштів. Більшість користувачів Мережі, пов'язаних з обговорюваним хайпи, повідомляють, що втратили все, що вклали.
  Однак це не зупиняє «зазивав». Незважаючи на негативні відгуки потерпілих, вони продовжують вихваляти платформу, називаючи її власників командою професіоналів. Інвестори, які написали негативні відгуки про ini-mark.com, зокрема повідомляють, що скам настав у самому початку їх взаємодії з сайтом. Акаунти користувачів, що вже расставшихся зі своїми заощадженнями, були заблоковані, а представники служби підтримки перестали виходити з ними на зв'язок. Ні про яку виплату відрахувань за вкладами не було й мови.

  Цікаві подробиці

  Сайт ini-mark.com — відгуки про сайт, обговорення та опис
  Дана компанія, якщо вірити рекламним текстам, і сама є інвестором, вкладаючи гроші в інвестиційні проекти, обіг яких значно перевищує її власний. Мінімальна сума вкладу, що дозволяє простим користувачам стати інвесторами і співпрацювати з "Іні-марк", – десять доларів (629 руб.). Організатори проекту налаштовують потенційних вкладників на великі капіталовкладення, мотивуючи їх тим, що від розміру вкладеної суми залежить величина майбутнього доходу. Для особливо вибагливих вкладників на сайті діє інвестиційний пакет «Комфортний», купивши який, фінансові партнери "Іні-марк" отримають свій прибуток з мінімальними втратами. Переглядаючи відгуки про сайт ini-mark.com, авторами яких, найімовірніше, є учасники партнерської програми, можна здогадатися, що інвестиційні плани компанії розраховані на представників всіх соціальних верств. Кожен користувач, який побажав стати інвестором і примножити свої заощадження, зможе вибрати саме той варіант, який відповідає його фінансовим можливостям.

  Як проводяться виплати по вкладах

  Користувачі, які побажали стати партнерами компанії, повинні укласти договір, відвідавши офіційний сайт ini-mark.com. Відгуки учасників «партнерки» свідчать про те, що перший прибуток надходить на особовий рахунок новачка через один день після внесення депозиту.

  Тема для роздумів

  Відсутність позитивних відгуків про ini.mark не може не насторожувати. Шахрайські проекти, як правило, не скупляться на коментарі «захоплених вкладників». В даному випадку немає ні захоплень, ні подяк. Зате потоки негативної енергії і звинувачення в скаме буквально «зашкалюють» проект. Однак це не заважає йому продовжувати йти наміченим курсом. Згідно з підсумками офіційної перевірки, сайт приймає вклади і благополучно виплачує інвесторам належні їм дивіденди. Зокрема було встановлено, що агенти пошуковика "Яндекс" не виявили у діяльності цієї фінансової платформи нічого підозрілого. Системою McAfee SiteAdvisor обговорюваний проект також визнаний небезпечним. І, нарешті, Google не знайшов підстав для занесення сайту ini-mark.com до списку підозрілих контентів. До речі, за версією сервісу RankW проект не заслужив довіри користувачів і непридатний для бізнес-операцій (особливо в області електронної комерції). В ході перевірки було також з'ясовано, що проект недостатньо дбає про захист персональних даних користувачів та може нести небезпеку для дитячої психіки.

  Географічно сайт розташований у Сполучених Штатах Америки, а його головний офіс знаходиться у штаті Каліфорнія (Сан-Франциско).

  Неофіційна оцінка діяльності ini-mark.com. Відгуки незалежних експертів

  Сайт ini-mark.com — відгуки про сайт, обговорення та опис
  Учасники незалежної експертизи закликають користувачів всесвітньої Мережі бути гранично обережними, взаємодіючи з проектами, схожими на "Іні-марк". Особливу уважність, на думку експертів, повинні проявляти візуали – люди, що реагують на красномовні ілюстрації. Не секрет, що в більшості випадків яскрава картинка, мотивуюча людину до активних дій, не є відображенням дійсності. Мова йде про рекламні фотознімках, з яких початківцям фрілансерам привітно посміхаються новоявлені «бізнесмени» - вчорашні безробітні, «загнані в кут» матері-одиначки і вічно голодні студенти. До числа розповсюджувачів подібних ілюстрацій, на думку незалежних експертів, слід віднести і власників платформи "Іні-марк". Користувачі, які здійснювали незалежну перевірку, звертають увагу малодосвідчених інвесторів на суми вкладів і величину процентних ставок, що фігурують на сторінках рекламних контентів.
  Сайт ini-mark.com — відгуки про сайт, обговорення та опис
  Відбувається наступне: власники обговорюваної веб-майданчика намагаються переконати необізнаних «новобранців» Мережі, що інвестори, залившие на проект суми, що не перевищують півтора тисяч рублів, отримують дивіденди, майже в десять разів перевищують початковий внесок. Один з етапів перевірки сайту ini-mark.com був присвячений роботі групи технічної підтримки та достовірності контактних даних, вказаних в правому сайдбарі проекту. Неодноразові спроби зв'язатися з представниками адміністрації не дали ніяких результатів. Незважаючи на відсутність зворотного зв'язку, кількість інвесторів на проекті не зменшується. Швидше навпаки - стрімко зростає. Причина такої активності – п'ятсот відсотків від суми вкладу. Вимисел, який, згідно із запевненнями власників проекту, ось-ось стане реальністю.

  Популярі новини
  Загрузка...