Як розкрутити дошку оголошень з нуля: корисні поради

278 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній день існує велика кількість каналів, по яких просуваються дошки оголошень. Більшу частину ринку зайняли просунуті гіганти. Здавалося б, як розкрутити дошку оголошень в таких умовах? Проте у щойно створених і ще не відомих дощок також є шанси на успіх, особливо якщо вони орієнтовані на певні регіони. Головним чинником, що впливає на результат, тут будуть грамотні дії. Як грамотно розкрутити дошку оголошень з нуля - читайте у статті.

Як розкрутити дошку оголошень з нуля: корисні поради

Перші кроки перед розкруткою

Перед тим як розкрутити дошку оголошень з нуля, найважливіше – чітко визначити мету створення такого ресурсу, тому що людина без мети буде ходити по колу і в результаті повернеться туди, звідки почав. В першу чергу для вдалої роботи кожному варто визначитися, навіщо він це робить. У разі якщо відповідь на це питання – не «це розвага», не «спробувати себе», а отримати прибуток, організувавши тут рекламу, забезпечивши продажу на дошках оголошень, даний ресурс називається рекламної майданчиком.


Для того, щоб вона приносила доходи, що її організовують таким чином, щоб вона відповідала певним вимогам. Для їх виконання знадобиться трохи знань. На даний момент приблизний щорічний бюджет якісної дошки оголошень, що працює на зв'язку 24 години на добу, становить від 100000$. В таку суму обходиться підтримка та обслуговування майданчика, але це в тому випадку, коли вона - гігант.

Як підготувати дошку оголошень для реклами?

Коли основні сторінки сайту створені, роблять його затишним для майбутніх відвідувачів, заповнюючи оголошеннями. Неважливо, що спочатку пропозиції будуть вигаданими, це необхідно для заповнення зяючої порожнечі сторінок, яка не приверне нікого. Фіктивність перше оголошень – необхідний захід для запуску майбутньої дошки.


Як розкрутити дошку оголошень з нуля: корисні поради
Коли перший крок подолана, приходить пора сайт оптимізувати зсередини, зайнявшись оформленням семантичного ядра. Для цього підбирають ключі, різні для кожної зі сторінок сайту. Допомагає облік регіону, на який спрямована майданчик. Відсутність цих дій здатне звести нанівець весь успіх розкрутки. Обов'язково виконайте оптимізацію, це дасть сайту хороший старт і перспективи.

Як розкрутити дошку оголошень?

І ось тепер приходить пора приступати до реклами. Каналів для її здійснення багато, є серед них і безкоштовні. В онлайн-сфері це рекламування тільки що створеного ресурсу на форумах, ефективні договори про взаємні постах з іншими сайтами з суміжною аудиторією. Платні методи – в основному через системи "Яндекс.Діректа", Google Adwords. В даних випадках визначальним є розмір бюджету. Для розкрутки на цих сервісах знадобиться від 10000 рублів і до безкінечності. Інтернет рясніє інструкціями по їх настроюванні, але на перших порах буде непогано звернутися до фахівця і уважно простежити за його діями, переймаючи досвід у нього в процесі виконання ним замовлення, задаючи питання. Це дозволить розібратися в системах і забезпечить фундамент знань для подальших рекламних кампаній.
Як розкрутити дошку оголошень з нуля: корисні поради
Часто зустрічається питання про те, як розкрутити дошку оголошень в офлайні. Нерідко використовується і реклама в офлайні. Самий бюджетний метод – розклеїти оголошення. Якщо є бюджет, підійде і роздача листівок, та білборди. Далі слідує етап зовнішньої оптимізації. Як тільки пошукові системи прийняли добре сайті, його починають приймати і відвідувачі. Для цього процесу потрібно збільшувати посилальну масу дошки. Робиться це за допомогою замовлення реклами у блогів і популярних сайтів, залучаючи частина їх трафіку на себе. Як тільки починається приріст нових користувачів, відвідувань ресурсу, потрібно піднімати планку і тримати її. Для цього сайт постійно модерується, що забезпечує його якісний і привабливий вигляд. Розсилка на дошки оголошень, які нещодавно з'явилися - явище повсюдне. Відстеження та усунення спаму, чищення від зайвих, не обумовлених із партнерами посилань, – все це виконується в ідеалі вручну. Підійде для цих дій і популярна в останній час область - дошка оголошень "В Контакті". Ці дії забезпечать високу позицію в пошукових системах і сприятимуть залученню нових клієнтів.

Як організувати роботу дошки оголошень для ефективної розкрутки?

На розкручуванні позначається модерація оголошень і контроль за нею. Це надійний метод підвищення ефективності майданчики, вимагає ручного коректування. Будь майданчик зазнає атак спамерів. Це веде до заповнення дошки однаковими оголошеннями, що, звичайно, не додає їй популярності. Як розкрутити дошку оголошень, заповнену непотрібними оголошеннями? Аж ніяк. Необхідно рятуватися від розсилки на дошки оголошень. Тому відстежувати цей момент і встановлювати захист від даних атак важливо. Захист забезпечується шляхом ручного розміщення оголошень відвідувачами тільки після проходження процедури реєстрації. Це позначається на числі оголошень та їх якості.
Як розкрутити дошку оголошень з нуля: корисні поради
Чим краще організована модерація на сайті, тим більш спрощені реєстрація і публікація оголошень. Ніяк не обійдеться без вимоги про реєстрацію та дошка, на якій немає регулярної модерації. Важливим пунктів є обмеження оголошень за часом. Якщо не відрегулювати автоматичне видалення оголошень, дошка буде тонути в оголошеннях.

Від чого варто відмовитися при розкручуванні?

Якщо розкручується дошка з нуля, то не рекомендується використовувати контекстну, банерну рекламу. Також не варто розраховувати на ефективність розсилки спаму. Важливо врахувати, що пошукові системи легше індексують статичну веб-сторінку, ніж динамічну. В одну майданчик оголошень можна включити не одну статичну веб-сторінку, заповнивши її хорошою якісною інформацією. Це буде хорошим, ефективним для розкрутки дією.
Як розкрутити дошку оголошень з нуля: корисні поради
Неефективними показали себе такі методи, як кільце дощок оголошень. Це ситуація, коли при створенні одного майданчика паралельно з деякими відмінностями тиражуються інші, майже такі ж. Це здійснюють шляхом реєстрації додаткових доменів третього рівня в межах основного. На кожен з них створюється сайт. Іноді створюються домени на другому рівні, і до кожного відноситься також окремий майданчик. Хтось реалізує «кільце» на безкоштовному домені на третьому рівні, нерідко іноземною. Число таких доменів може бути будь-яким. І часом всі ці методи комбінуються. При цьому на усіх одержаних майданчиках є посилання на інші дошки з «кільця».

Висновки

1. Великий вплив на ефективність розкрутки надає якість ресурсу і його оголошень. Перед розкруткою потрібно заповнити сайт якісною інформацією. 2. Потім потрібно скласти семантичне ядро дошки. 3. Запустити на сайт трафік, замовивши рекламу для нього. 4. Для визнання пошуковими системами важливими факторами є постійна модерація ресурсу, ручне видалення спаму і зайвих посилань.

Популярі новини
Загрузка...