Формальний атестат WebMoney: типи, порядок видачі, тонкощі і секрети

203 0 Новини високих технологій

Webmoney - одна з найбільш популярних електронних платіжних систем на території колишнього СРСР. Багато людей, особливо ті, які заробляють на біржах фріланса, користуються даною системою в якості основного способу виведення електронних грошей. В системі існує кілька атестатів користувачів, найпоширенішим і простим в отриманні є формальний атестат Webmoney.

Про систему

Електронна платіжна система Webmoney заснована в 1998 році. За наступні двадцять років свого існування змогла міцно закріпитися на ринку і стати однією з найбільш популярних систем розрахунків в Рунеті. На даний момент система налічує близько 36 мільйонів користувачів. Згідно соціальним опитуванням, близько тридцяти відсотків росіян користуються Webmoney в якості основного електронного гаманця.


Формальний атестат WebMoney: типи, порядок видачі, тонкощі і секрети

Види атестатів

При реєстрації кожен новий користувач отримує в системі своєрідне цифрове посвідчення особи, так званий атестат. За замовчуванням видається системою автоматично атестат псевдоніма. Це атестат найнижчого рівня, для його отримання не потрібно вводити свої особисті дані або надавати копію документів, що підтверджують особистість. Однак при наявності такого рівня атестації користувач стикається з величезною кількістю обмежень, найнеприємніше з яких - неможливість виведення грошових коштів на банківську картку або інші електронні гаманці. Тому відразу ж після реєстрації в системі, якщо ви плануєте користуватися електронним гаманцем, варто потурбуватися отриманням формального атестата Webmoney. Про переваги та обмеження даного рівня ви дізнаєтеся в наступних розділах.


Формальний атестат WebMoney: типи, порядок видачі, тонкощі і секрети
Якщо вас не зовсім влаштовують обмеження системи для користувачів з формальним атестатом, Webmoney надає можливість отримати посвідчення більш високого рівня. Всього в системі на даний момент існує 12 різновидів атестатів, однак найбільш поширеними є початковий та персональний. Вони видаються користувачеві за окрему плату, після перевірки паспортних даних спеціальним уповноваженим співробітником системи або після особистої зустрічі з ним. Такі атестати потрібні в першу чергу тим, хто планує щомісяця вводити і виводити великі суми, а також отримувати кредити в системі і проводити операції з іншими користувачами. Багато інші атестати (продавця, розробника, розрахункового автомата та інші) видаються користувачеві автоматично разом з персональним атестатом.

Переваги формального атестата

Найбільш підходящим для рядового користувача Webmoney стане формальний атестат. Отримати його досить легко, не потрібно платити за цю процедуру, а ліміти на введення і виведення коштів підійдуть багатьом починаючим користувачам системи. До того ж, при наявності формального атестата Webmoney набагато легше буде відновити доступ до профілю в системі в разі втрати пароля або злому сторінки.
Формальний атестат WebMoney: типи, порядок видачі, тонкощі і секрети
Плюс до всього, отримання атестата більш високого рівня неможливо без наявності формального атестата, тому процедура його оформлення є практично обов'язковою для будь-якого активного користувача платіжної системи.

Як отримати

Як отримати формальний атестат Webmoney? Все дуже просто. Треба увійти в свій профіль в системі і натиснути на кнопку "Отримати атестат". Після цього заповніть анкету. При заповненні потрібно бути вкрай обережним, особливо при введенні серії та номера паспорта, адже помилка в персональних даних може істотно ускладнити процедуру отримання атестата. Потрібно вписувати інформацію точно, як у паспорті, буква в букву. Якщо користувач бажає приховати вміст певних полів від інших користувачів системи, то він має можливість зробити це при заповненні анкети.
Формальний атестат WebMoney: типи, порядок видачі, тонкощі і секрети
Після заповнення анкети статус атестата користувача зміниться на "формальний", проте з недавніх пір користуватися формальним атестатом Webmoney без паспорта, точніше його фото або відсканованої копії, повноцінно не можна. Зокрема, вам буде недоступний виведення грошових коштів з електронного гаманця на банківську карту.

Перевірка даних

Для перевірки даних користувача потрібно завантажити фотографію першої сторінки паспорта та сторінки з пропискою. Крім того, потрібно надати фотографію свідоцтва ІПН. Громадяни Російської Федерації також можуть підтвердити достовірність наданої інформації за допомогою порталу держпослуг. Через один-два робочих дні користувачеві повинно прийти повідомлення про успішну перевірку даних і отримання формального атестата Webmoney. Якщо ж інформація в анкеті і на фотографії документів не співпаде, то профіль може бути заблокований через підозри в шахрайстві.
Крім того, перед реєстрацією дуже важливо бути впевненим, що ваші паспортні дані не був зареєстрований інший профіль системі, в іншому випадку вашу нову сторінку можуть заблокувати.

Можливості

При наявності формального атестата Webmoney користувач має право виводити грошові кошти на банківські картки, електронні гаманці в інших платіжних системах, з допомогою банківських платежів і поштових відділень, а також вводити кошти на свої гаманці в платіжних терміналах та в точках миттєвого поповнення.
Формальний атестат WebMoney: типи, порядок видачі, тонкощі і секрети
Крім цього, у нього з'являється можливість здійснювати операції в спеціальній секції біржі WMExchanger, де відбувається обмін титульних знаків між користувачами, і користуватися титульними знаками WMX, гарантом яких є криптовалюта біткоін.

Обмеження

Існують однак і ліміти формального атестата Webmoney. Загальний обсяг фінансових операцій на місяць на даний момент обмежений сумою в 200 тисяч рублів, 10 тисяч доларів, 10 тисяч євро та 80 тисяч гривень. Для більшості фізичних осіб цього повинно бути достатньо, проте не всіх можуть влаштувати такі обмеження.
Формальний атестат WebMoney: типи, порядок видачі, тонкощі і секрети
Також формальний атестат по суті є анонімним, так як для шахраїв не складає труднощів знайти базу даних з краденими фотографіями документів і зареєструвати нову сторінку в системі. Отже, довіра до користувачів з таким видом атестатів при здійсненні угод може бути досить низьким. Практично неможливо отримати кредит з формальним атестатом Webmoney як від автоматичного апарату системи, так і від інших користувачів. У рідкісних випадках вдається отримати позику, проте процентна ставка і умови кредиту навряд чи будуть так само хороші, як для власників атестатів більш високого рівня. Тим не менш, якщо для вас Webmoney не є майданчиком для заробітку і не засобом для ведення бізнесу, а лише платіжною системою для виведення коштів з бірж фріланса або інших майданчиків в Інтернеті, формальний атестат Webmoney може стати відмінним вибором завдяки простоті отримання і щодо широкому набору переваг.

Популярі новини
Загрузка...