Кращі програми для ставок на спорт

425 0 Новини високих технологій

Якщо ви захоплюєтеся спортивними прогнозами, то вам просто необхідно встановити собі на смартфон програму для ставок на спорт. В статті мова піде саме про додатки на смартфони. Будуть перераховані найпопулярніші і чесні, так що за підсумком прочитання статті ви зможете вибрати для себе надійного, так би мовити, букмекера.

"Хочу прогноз! Ставки на спорт!"

Кращі програми для ставок на спорт
Назва цієї програми для ставок говорить сама за себе. Воно дозволяє не тільки отримати виграш за вдалу ставку, але і пропонує до перегляду прогнози матчів. Багато користувачів дуже хвалять алгоритм прогнозування переможця, але в той же час варто відзначити, що прогнози коштують грошей, і чим матч суперечливішими, тим більша сума запитується. Але варто віддати належне розробникам, адже, отримуючи прибуток з купівлі прогнозів, вони відмовилися від розміщення рекламних банерів в додатку. З позитивних аспектів є те, що у програмі доступні багато видів спорту: волейбол, теніс, футбол, баскетбол тощо. Ви можете увійти і поставити на потрібну команду. Дана програма для ставок на спорт є однією з найкращих і рекомендується багатьма користувачами.


"ВПрогнозе"

Кращі програми для ставок на спорт
Продовжуючи розглядати букмекерські програми для ставок на спорт, хочеться поговорити про "ВПрогнозе". Це додаток значною мірою відрізняється від попереднього, як мінімум тим, що тут безкоштовні прогнози матчів. Звичайно, на відміну від "Хочу прогноз! Ставки на спорт!" вони надаються не перевіреними прогнозсчиками, а звичайними користувачами, але якщо знайти талановитого користувача, якому можна довіряти, можна не раз поставити вдалу ставку. Ще до переваг можна віднести обсяг бази матчів. У програмі "ВПрогнозе" зібрано величезну кількість команд, які грають або будуть грати, так що, якщо ви хотіли поставити на якийсь невеликий, наприклад, футбольний клуб, то тут ви його знайдете.

Також варто приділити окрему увагу "Робобету" - це обчислювальний алгоритм, який самостійно прогнозує результати матчу. Багато користувачів хвалять його, повністю довіряючись прогнозами.

"Ставки: прогнози на футбол від RedBets"

Ця програма повністю відрізняється від попередніх.
 • По-перше, в ній можна знайти інші види спорту, крім футболу, але це можна зрозуміти з назви.
 • По-друге, функціонал програми досить мінімалістичний. Максимум, що ви можете зробити - це ознайомитися з описом того чи іншого матчу.
 • А по-третє, ви не знайдете якихось місцевих клубів з провінції, тут зібрані тільки ігри найбільших чемпіонатів і ліг.
 • Можна також обговорити деякі додаткові можливості. Так, програма "Ставки: прогнози на футбол від RedBets" надає користувачам-новачкам довідкові статті, а ще вона вміє відсилати Push-повідомлення про появу прогнозів у додатку.

  Betting Insider

  Кращі програми для ставок на спорт
  Наступна програма для ставок на спорт - це Betting Insider. На відміну від попереднього, в ньому вже можна робити ставки на всі види спорту, а не тільки на футбол. До речі, попередні програми передбачали використання створеного аккаунта, однак Betting Insider дозволяє робити ставки і без нього, але наявність відкриває для користувача, додаткові функції. Без аккаунта можна користуватися наступними опціями:
 • переглядати власні прогнози;
 • порівнювати рейтинги матчів;
 • порівнювати попередні результати команд.
 • З особливостей можна виділити оформлення передплати на прогнози користувачів. Так, ви можете підписатися на професійного прогнозиста або ж звичайного користувача з хорошою інтуїцією. Переглядати найрезультативніші прогнози ви можете в розділі "Рейтинги". Що стосується бази матчів, то вона задоволена обширна і, на відміну від програми "Ставки: прогнози на футбол від RedBets", дозволяє знайти провінційні клуби.

  MyScore

  Кращі програми для ставок на спорт
  Якщо ви шукали хорошу програму для розрахунку ставок на спорт, то MyScore - те, що вам потрібно. У цьому додатку величезна база прогнозів і різних видів спорту. Їх більше тридцяти, і присутні навіть екзотичні види, такі як хокей на траві, регбі і водне поло. Інтерфейс в MyScore виконаний в дуже зручній формі. Ви можете по натисненню однієї кнопки переглядати статистику, коефіцієнти і результативність матчу. Можна також відзначити дуже хороший пошук, який шукає не тільки за назвою команд, але і по різним іншим критеріям: категоріям команд і турнірів. Ось ми і розглянули найкращі програми для ставок на спорт, вам залишається лише зробити свій вибір, який з них будете користуватися.

  Популярі новини
  Загрузка...