Eurous.net — відгуки, платять чи ні, як заробити

394 0 Новини високих технологій

Відгуки про Eurous.net можна охарактеризувати як взаємовиключні: у той час як одні користувачі місяцями чекають виплат, інші отримують їх сповна. Аргументи «проти» засновані на відсутності контактних телефонів та адрес електронної пошти. Крім того, викликає підозри періодичність виплат. Максимальний час, що відділяє одну виплату від іншої, на думку просунутих користувачів, не повинно перевищувати 24 годин.

Заробіток без вкладень з щоденним бонусом

Щоденний доларовий бонус – не єдина позитивна відмінність проекту Eurous.net. Відгуки користувачів (імовірно учасників партнерської програми) роблять цю платформу привабливою тільки в очах недосвідчених любителів халяви. Сто доларів, які видають одразу ж після реєстрації на сайті, підсилюють ефект.


Що ж новоспечений фінансовий магнат зможе зробити з цією сотнею доларів? За свідченням одного з учасників тематичних форумів, гроші можна тільки розподілити за наявними на платформі фінансових майданчиків і опціонам. Адже гроші повинні працювати.

Суть заробітку на eurous.net. Платять чи ні?

Отримані під час реєстрації сто доларів, розкидані по фінансовим майданчиків, дуже швидко «обростають» відсотками. Просунуті користувачі вважають, що це є підозрілим, проте йти з сайту ніхто не збирається. З цікавості. Поки суми, заявлені на висновок, що знаходяться «в обробці», бувалі фахівці розважаються тим, що обговорюють систему безпеки і рівень захисту персональних даних.
Eurous.net — відгуки, платять чи ні, як заробити
Головним козирем «скептиків», наприклад, є відсутність на сайті протоколу https. Думка про те, що гроші, зароблені користувачами проекту, навряд чи потраплять у їхні гаманці, здається їм цілком життєздатним.


Що таке протокол https?

Так називають модернізовані версію протоколу передачі даних http. Від свого застарілого прототипу він відрізняється тим, що дані, відправлені з комп'ютера користувача на сервер і назад, захищені вдосконаленим шифром. Сайт «переїхав» на https, рано чи пізно стане легкою здобиччю не самого освіченого, зате амбітного хакера. Як правило, перехоплення даних відбувається при підключенні до спільного Wi-Fi.

Що кажуть у Мережі про умови виводу заробітку з Eurous.net

Користувач сайту зможе перевести на свій віртуальний гаманець сотню доларів за умови, що на його внутрішньому рахунку накопичиться двісті баксів.
Eurous.net — відгуки, платять чи ні, як заробити
Хтось з негативно налаштованих форумчан – учасників обговорення теми: «Як заробити на Eurous.net» - опублікував в Мережі свої підрахунки. Переглядаючи їх, важко не погодитися з версією про шахрайство. Виходить, що якщо адміністратори проекту щодня дарують кожному фігуранту по одному долару, користувачі можуть заробляти, нічого не роблячи. Їм просто потрібно щодня відвідувати сайт-годувальник. В очікуванні виплат користувачі, в жовтні минулого року заробили кілька сотень доларів, губилися в здогадах, як швидко виводять гроші з Eurous.net. Згідно офіційної інформації, виведення зароблених коштів повинен здійснюватися автоматично в останніх числах кожного місяця.
Фактично підлягають висновку суми за кілька місяців перебували в обробці. Були здійснені виплати, учасники обговорення не повідомляють.

Зворотна сторона Eurous.net. Виплати все-таки проводилися?

У той час як одні користувачі місяцями очікували оплати, інші (як видно із залишених ними постів) благополучно заробляли. Якщо дві таких різних версії того, що відбувається благополучно співіснують, це означає, що істина, згідно з негласним правилом, знаходиться десь посередині. Особи, які стверджують, що перші виплати були все-таки перераховані на їхні гаманці, припускають, що, можливо, у Eurous.net ще «все попереду»: враховуючи вік проекту, можна припустити, що він ще може «соскамиться» (тобто перестати виробляти виплати). Але головна причина сумнівів - у відсутності на сайті контактних даних, скориставшись якими користувач міг би задати адміністраторам цікавлячі його питання безпосередньо.

Загадки проекту

Власники сайту рішуче не вписуються у вже сформований образ «шахрайського проекту» з однієї загадкової причини. На сайті відсутня кнопка «Поповнити рахунок». Саме цей факт заважає поборників правди додати проект до когорти онлайн-авантюристів. Як відомо, завдяки наявності такої кнопочки гроші довірливих юзерів надходять на рахунки шахраїв. Це, природно, тільки один з безлічі варіантів, але все-таки Пролити світло на цю загадку могли б господарі сайту, якщо б не відсутність можливості зв'язатися з ними. Eurous.net (відгуки користувачів сайту – тому свідчення) не зазіхає на особисті заощадження користувачів, зате в Інтернеті знайдений довгий перелік характерних ознак шахрайства. Як мінімум, два пункти з цього списку можна поставити в провину героям настільки хвилюючих обговорень:
 • Договір-оферта складено «туманно». Наприклад, там не містяться відомості про те, чи будуть власники сайту відповідальність у разі, якщо очікування користувачів не будуть виправдані.
  Eurous.net — відгуки, платять чи ні, як заробити
 • Прохання адміністрації приводити на проект нових фігурантів свідчить про непрозорість фінансової схеми.
 • Як виявити шахраїв, які орудують online?

  Найпоширенішою формою шахрайства в Інтернеті є так звана фінансова піраміда. Обіцяючи вкладникам немислимі відсотки і гарантуючи високу прибутковість, «першопрохідці» цього виду фінансових афер тільки розраховувалися з невеликою групою інвесторів. Розраховувалися грошима, внесеними іншими вкладниками.
  Eurous.net — відгуки, платять чи ні, як заробити
  Заробити обіцяні мільйони міг той, хто зареєструвався в системі одним з перших. Сьогодні від колишньої «бізнесу» залишився тільки гасло – «Хто перший прибіг, той і розбагатів». Класичні фінансові піраміди давно стали історією. Сучасні фінансові махінатори воліють зникати з чужими грошима, ні з ким не ділячись. Тому сьогодні вже неважливо, хто з вкладників «прибіг» раніше, а хто пізніше. У програші залишаться всі.

  Eurous.net — відгуки, платять чи ні, як заробити
  Характерна риса класичної фінансової піраміди – тут все «спирається» на логіку і прості, але дієві «механізми». У деяких випадках організатори піраміди не приховують від потенційних учасників своїх справжніх намірів, акцентуючи увагу на можливості, що відкрилися з появою світової Мережі. Однак переважна більшість онлайн-шахраїв воліють замовчувати справжню суть бізнесу, який вони ведуть. Тепер любителі пожити за чужий рахунок люблять грати в мікрофінансування. Наприклад, представляються некомерційними (або навпаки – комерційними) організаціями з правом видачі позик, мережевими компаніями, які керують підприємствами і віртуальними казино. Часто піраміда буває завуальована під інвестиційний холдинг. Ефект підсилюють гучні вивіски типу: «Інвестиційний проект нового зразка». Крім інвестицій такі підприємства існують за рахунок продажу облігацій та інших цінних паперів. Ще один поширений «портрет» шахрая – квазипрофессиональный фінансист, «розбирається в структуризації фінансового ринку» (або навпаки – колишній безробітний, «піднявся» на продажах), спраглий поділитися досвідом з усіма бажаючими навчитися торгувати на «Форекс» (або займатися чогось ще). Що стосується відгуків про Eurous.net користувачі самі визнають, що в діях адміністрації немає і натяку на бажання заволодіти чужими грошима. Хоч відгуки користувачів, які не зуміли вивести «подарунки» від Eurous, сповнені обурення, дії організаторів проекту більше схожі на невинний розіграш або прийом, не застосувавши яку, неможливо досягти бажаного.

  Цікаві подробиці

  Відгуки користувачів сайту, які долучилися до фінансової партнерській програмі Eurous, наводять на думку, що обговорюваний проект – щось на зразок тренувального майданчика, зареєструвавшись на якій, майбутні «акули» бізнесу отримають досвід роботи на валютних ринках і обмінних платформах. Згідно інформації, знайденої на одному з партнерських блогів, проект безкорисливо постачає кожного фігуранта необхідними для роботи засобами та інструментами з метою допомогти користувачам збільшити свої доходи.
  Eurous.net — відгуки, платять чи ні, як заробити
  Давайте згадаємо, як зазвичай відбувається відбирання коштів в Інтернеті. Як правило, цей невід'ємний атрибут шахрайства оформляється у вигляді комісійних, які користувач повинен заплатити за виведення зароблених коштів. Заплатити зі своєї кишені! Точніше, перевести з персонального онлайн-портмоне. Відсутність на обговорюваному сайті можливості поповнити рахунок, звичайно, збентежило активних користувачів Але не надовго. Після короткочасних роздумів пошуки відсутнього «пазла» для картини під назвою «Eurous.net: це розлучення чи ні?» все ж таки увінчалися успіхом. Єдина корислива мета, яку можна приписати проекту, – бажання отримати безкоштовний трафік.

  Так чи варто працювати?

  У тому, що проект Eurous.net – лохотрон, не сумнівається більшість користувачів, які володіють статусом «активний» (активно працюють усередині сайту). Всі вони – доларові мільйонери. Правда, лише до тих пір, поки знаходяться на сайті. Заявки на висновок, оформлені кілька місяців тому, до цих пір в стадії обробки
  Eurous.net — відгуки, платять чи ні, як заробити
  Однак звинуватити власників Eurous.net в шахрайстві все ж складно – чужих грошей вони не брали, а не віддавати свої – не злочин.

  Популярі новини
  Загрузка...