Хайп quantumhash.net: відгуки майнер

169 0 Новини високих технологій

Згідно з даними, оприлюдненими в Мережі в перших числах листопада 2017 року, розпочав свою роботу quantumhash.net – черговий хайп, що дозволяв майнить біткоіни в хмарі. За реєстрацію на проекті майнер було обіцяно 125 подарункових гигахешей. Проект стартував 29 жовтня минулого року.

Рекламна кампанія quantumhash.net: відгуки майнер

Рекламний текст, оприлюднений через контенты учасників партнерської програми, ясно дає зрозуміти, що інвестування – необов'язковий пункт співробітництва з обговорюваним проектом. Майнер, які не бажають вкладати свої гроші в недавно відкрився хайп, пропонувалося заробляти на подарункових гигахешах. Ось яка інформація просочилася в Мережу буквально на наступний день після відкриття сайту для заробітку біткоінів інвестувати в проект необов'язково, це правда Але вивести зароблену криптовалюту можуть тільки майнеры, що відкрили депозит.


Звістка про те, що проект «відпрацював своє» і сайт більше не завантажується, Мережу облетіло 20 листопада 2017 року. За всю історію проекту найдосвідченішим майнер вдалося зробити в середньому близько 12 висновків.

Маркетинг проекту

Хайп quantumhash.net: відгуки майнер
Безстрокові депозити, згідно маркетингового плану, повинні були приносити вкладникам від 10 до 14 відсотків щодоби. Виплати quantumhash.net виробляв безпосередньо на біткоін-гаманці користувачів. Рефоводам було обіцяно 10% від усіх сум, залитих на сайт їх рефералами.

Яким має бути чесно платить хайп?

Хайп quantumhash.net: відгуки майнер
Просунуті користувачі вважають, що, вибираючи відповідний хайп, в першу чергу слід звернути увагу на відповідність географічного адреси реєстранта, надавача хостингу і ip-адреси комп'ютера, на якому створювався проект.


Незайвим буде також з'ясування істинного стану справ всередині хайпи. Отримати ці відомості можна, наприклад, на тематичних форумах. У другу чергу необхідно звернути увагу на наступні особливості:
 • чим керуються організатори проекту, нараховуючи відсотки за вкладом;
 • який розмір нарахувань: найбільш безпечними вважаються хайпи, щодня нараховують не більше 2 відсотків;
 • які особливості зберігання політики прибутку і здійснення виплат (досвідчені майнеры віддають перевагу проектам, які виплачують відсотки за вкладами автоматично, тобто відразу після того, як інвестор заробив суму, що підлягає висновку).
 • Види інвестиційних інтернет-майданчиків

  Якщо говорити про величину процентної ставки, тоді всі нині діючі проекти можна поділити на інвестиційні майданчики та фінансові піраміди.
  Хайп quantumhash.net: відгуки майнер
  Просунуті користувачі радять користувачам, що бажають вкласти кошти в справжній хайп, звернути увагу на платформи, пропонують вкладникам не менше 10 відсотків від суми вкладу. Тільки власники цього хайпи, на думку фахівців, знають, як розпорядитися чужими грошима, щоб збагатитися самим і розрахуватися з інвесторами. Фінансова піраміда від хайпи відрізняється тим, що власник першої не займається інвестиціями, а користується грошима інвесторів. «Життєвий шлях» фінансових пірамід може тривати від одного місяця до одного року. Щоправда, відомі рідкісні випадки, коли піраміда існувала більше двох років.
  Хайп quantumhash.net: відгуки майнер
  Досвідчені вкладники кажуть: чим потужніший рекламна кампанія, що передує «народженню» черговий піраміди, тим коротше термін її існування. Максимально розкрутивши свою веб-платформу на самому початку, власник піраміди відстежує періодичність і розміри вливань, а коли кількість охочих інвестувати в його «проект» значно скорочується, просто закриває сайт. До цього виду пірамід, мабуть, належав і проект quantumhash.net (відгуки, які містять слово «скам», до цих пір знаходяться у вільному доступі). Незважаючи на те що фінансові піраміди у багатьох країнах заборонені законодавством, деякі підприємці вважають, що можна і потрібно інвестувати в довгострокові проекти.
  Хайп quantumhash.net: відгуки майнер
  Коротка характеристика довгострокової фінансової піраміди:
 • рекламна кампанія проектів такого роду ненав'язлива і розгортається поступово;
 • такі сайти живуть за рахунок багаторівневих реферальних структур, постійно підживлюючись засобами нових напрямків;
 • нові вливання зберігаються на депозитних рахунках і не підлягають поверненню до закінчення строку депозиту.
 • Відгуки учасників партнерської програми

  Як видно з відгуків про quantumhash.net, знайдених на контентах учасників «партнерки», на початку своєї діяльності проект повністю відповідав оприлюдненим у Мережі маркетинг-плану. Покладаючись на чесність рефоводов, можна припустити, що як мінімум протягом перших трьох днів роботи сайту проблем з виплатами не спостерігалося. Можна також сказати, що проект позиціонував себе як сайт для заробітку біткоінів. Якщо вірити інформації, оприлюдненої партнерами, тут збиралися майнеры, що живуть в різних кінцях земної кулі: індуси, росіяни, бразильці, поляки, іспанці
  Для майнер, які бажають вивести кошти з проекту, мінімальний комісійний збір становив 25 тисяч сатоши, причому висновок кріптовалюти можна було здійснювати щодоби.

  Цікаві подробиці

  Коли сайт тільки-тільки з'явився в Мережі, організатори проекту повідомили: - інвестори, зареєструвавшись на цьому майданчику, можуть робити вклади в біткоінах; - quantumhash.net – проект, призначений для хмарного майнінгу; - головний офіс проекту розташований у столиці Великобританії; - інвестиції повертаються на першу вимогу, але тільки по закінченні десяти днів; - дата-центри проекту розташовані в Америці, Ісландії і Китаї. Не можна не відзначити, що незважаючи на відмінну «родовід» обговорюваного хайпи, користувачі, що беруть участь в оцінці репутації сайтів, назвали quantumhash.net інтернет-проектом, що не заслуговує довіри. Відомості про те, що сайт платить чесно і без зволікань, поширилися по Мережі на другий день після старту quantumhash.net. Відгуки майнер, не побажали оприлюднювати свої справжні імена і рекламировавших проект як «чесно платить», до цих пір знаходяться у вільному доступі.

  Популярі новини
  Загрузка...