Можливий заробіток на mega-chance.ru? Відгуки партнерів і незацікавлених осіб

154 0 Новини високих технологій

Вдалося розбагатіти користувачам сайту mega-chance.ru? Відгуки вдячних "товстосумів", на думку просунутих користувачів Мережі, по суті, є приманкою для недосвідчених новачків. Але про все детальніше.

Заробіток на сайті mega-chance.ru. Відгуки учасників партнерської програми

Сервіс Mega Chance, якщо вірити інформації, опублікованої на партнерських веб-сторінках, успішно працює на ринку цифрових валют з 2012 року. За цей період напрацьована величезна база досвіду і знань, задіяні кращі професіонали. Щоб партнери проекту могли робити віртуальні гроші, не відриваючись від своїх повсякденних турбот, програмісти сервісу Mega Chance створили робота-помічника. Він здатний самостійно збирати біткоіни, догикоины, лайткоины та іншу криптовалюту, а також рублі і долари. Робот буде відвідувати крани, територіально розташовані в різних куточках планети, забезпечуючи свого власника віртуальною валютою.


Можливий заробіток на mega-chance.ru? Відгуки партнерів і незацікавлених осіб
Відвідуючи віртуальні крани, бот збирає криптовалюту самостійно. Все, що потрібно зробити людині – запустити помічника і не забувати переводити зароблені ним кошти на свій криптобумажник. Відгуки про сайт mega-chance.ru, залишені партнерами проекту, звучать досить привабливо. Однак не варто забувати, що основна мета учасників «партнерки» - зібрати команду активістів.

Як працює помічник?

Можливий заробіток на mega-chance.ru? Відгуки партнерів і незацікавлених осіб
За твердженням власників Mega Chance, їх бот здатний розпізнавати бонусні сайти, а отримані бонуси зараховувати на внутрішні рахунки користувачів сайту mega-chance.ru. Відгуки фрілансерів, які відвідують подібні проекти, допоможуть новачкам отримати уявлення про алгоритм заробітку: переглядаючи рекламу або відеокліпи, користувач отримує невелику кількість сатоши (чи іншу розмінну криптомонету).


Незважаючи на уявну простоту, гідно заробляти на сайтах цього типу в ручному режимі дуже важко. Бонус занадто малий і рідкісний фрілансер, що просиджує біля комп'ютера більшу частину вільного часу, може похвалитися результатом. Відвідавши тисячу сайтів-бонусників, дарують фрілансерам всього за п'ять рублів, робот, згідно словами його творців, витратить всього кілька годин і принесе своєму власнику доход у п'ять тисяч рублів. Про те, що проект, який розташувався за адресою: https://mega-chance.ru, – лохотрон, просунуті користувачі заговорили ще в середині жовтня минулого року, через дванадцять днів після появи проекту в Мережі (дата реєстрації домену mega-chance.ru - 4 жовтня 2017 року). Головний аргумент супротивників проекту: сайти-бонусники зацікавлені у візитах живих фрілансерів. Заради реальних відвідувань вони і запускають бонусні програми.

У чому афера mega-chance.ru. Відгуки фахівців

Щоб остаточно розвінчати шахраїв, досвідчені користувачі Мережі провели своєрідний лікнеп. Зі сторінок своїх електронних проектів вони пояснили новачкам, що бонуси призначені для живих людей, а не для роботів. Багато сайтів вдаються до таких хитрощів (роздачі бонусів), щоб залучити реальних відвідувачів. Якщо хто-небудь спробує запустити на такі сайти робота, вони швидко зрозуміють це і приймуть заходи. Але це ще не все
Можливий заробіток на mega-chance.ru? Відгуки партнерів і незацікавлених осіб
Умілець, який створив бота, здатного обдурити захисну систему бонусника, ніколи б не став продавати або здавати в оренду. Якщо б такий винахідник дійсно існував, він би тихо користувався плодами своїх вишукувань, намагаючись не привертати до себе зайвої уваги.

Популярі новини
Загрузка...