Історія проекту fernandos.pro. Відгуки користувачів

221 0 Новини високих технологій

Сайт для пасивного заробітку http://fernandos.pro не обіцяв своїм користувачам занадто багато. Місцевим фрілансерам щогодини нараховували близько однієї копійки просто так. Щоб заробляти більше, онлайн-працівник міг зайнятися залученням нових користувачів або купити один із спеціалізованих бізнес-пакетів:

 • «поліпшувач» – для збільшення процентної ставки;
 • «відсоток» - для нарахування додаткових коштів;
 • пакет «бонус» - для забезпечення щоденного, але вельми скромного бонусу;
 • «удвоитель» - для періодичного збільшення вже зароблених коштів.
 • Крім того, на проекті можна було придбати кілька пакетів, які «покращують» дохід.


  Що являє собою сайт fernandos.pro. Відгуки учасників партнерської програми

  Унікальність проекту, на думку користувачів, які підключилися до «партнеркою», - у можливості отримувати пасивний дохід, не вкладаючи ні копійки. Щоб почати працювати, потрібно просто зареєструватися, а потім лише іноді відвідувати сайт і виводити дохід.
  Історія проекту fernandos.pro. Відгуки користувачів
  Заробіток, звичайно, був невеликий, зате і робити нічого не потрібно було. Тим більше, організатори проекту давали юзерам можливість «поліпшити» заробіток. Потрібно було придбати «пакет поліпшення» або приєднатися до партнерської програми – рекламувати реферальне посилання. Другий спосіб відкривав перед учасником привабливу перспективу. Всі новачки, що зареєструвались по реферальному посиланню партнера, сприяли збільшенню його особистого доходу. У середині листопада 2017-го власниками проекту був запущений ще один аналогічний проект: fernandos2.pro.

  Новорічна репетиція на лаві http://fernandos.pro? Відгуки фрілансерів

  Перші повідомлення про те, що проект «гальмує», з'явилися в мережі в кінці листопада минулого року. У той час як одні учасники справно отримували виплати, інші не могли навіть авторизуватись на сайті.


  Судячи з відгуків, fernandos.pro став недоступний для учасників реферального програми і власників спеціалізованих бізнес-пакетів, які «покращують» дохід. Причому проблеми виникли у користувачів відразу обох сайтів: обнулялися рахунку (включаючи бонусні), зникали реферали, змінювалися дані, зазначені в реферальних посилань. На початку грудня минулого року посипалися попередження. Більш досвідчені партнери fernandos.pro намагалися попередити новачків. Вони, зокрема, повідомляли про підозрілої активності всередині проекту, що нагадує роботу ботів, а також попереджали про перших випадках лаві. Офіційне підозра в скаме було висунуто обох проектів 31 грудня 2017-го.

  Вся сіль – у грошах!

  Історія проекту fernandos.pro. Відгуки користувачів
  Здогадка про причини, які змусили адміністраторів обох проектів вибірково заблокувати частина акаунтів, осяяла користувачів fernandos.pro (відгуки цих людей опубліковані і знаходяться у вільному доступі) на початку 2018-го. Заблокованими опинилися рахунки вкладників, які не виконали умови проекту (купівля декількох бізнес-пакетів). Можна було дорікнути частина інвесторів в неуважності і закрити тему, якби не повідомлення власників самих «жирних» рахунків.

  І все-таки скам!

  Історія проекту fernandos.pro. Відгуки користувачів
  Інформація, оприлюднена партнерами fernandos.pro, тількі їх рефералів не залишають сумнівів: обговорюваний проект не платить, а, швидше навпаки, збирає гроші з довірливих користувачів. Наприклад, фрілансер, поповнив рахунок на 10 рублів і протягом місяця заробив трохи менше 200 рублів, не може перевести заробіток на особистий гаманець, поки не купить п'ять бізнес-пакетів, загальна вартість яких значно перевищує суму доходу. Примітно, що під час реєстрації на сайті вимоги адміністрації не були так категоричні: юзер, не купив жодного пакета, міг виводити кошти кожні десять днів. Так званий «вимушений рестарт» власники проекту пояснили наслідком атаки, розпочатої на сервер, чим дуже потішили досвідчених інвесторів. Спочатку fernandos.pro позиціонувався як проект для пасивного заробітку без вкладень. Користувачам, щодня відвідують свої аккаунту, пропонувалося невелику винагороду (близько копійки за годину). Юзери, які побажали заробляти більше, повинні були інвестувати в проект символічну суму.

  Популярі новини
  Загрузка...