Платформа Money Times: відгуки. Купівля-продаж інтернет-трафіку

178 0 Новини високих технологій

Стаття познайомить з автоматичною програмою, що обіцяє великий заробіток в Інтернеті. Розробники платформи позиціонують свій продукт як унікальну систему по заробітку грошей. Автори переконують, що існує безліч великих компаній, які відчувають потребу в тому, щоб користувачі відвідували їх сайти з метою їх просування в найбільших пошукових системах.

Загальна інформація

У недавньому часу інтернет-користувачам було представлено шахрайський проект під назвою Money Times. Раніше даний продукт іменувався Money Prime з наступними доменними іменами: timesmoney.ru, moneyprimes.com, montime.ru. Зміна доменів проводиться для того, щоб уникнути блокування платформи, яка приносить колосальну прибуток розробникам.


Платформа Money Times: відгуки. Купівля-продаж інтернет-трафіку
Автори платформи за купівлі-продажу інтернет трафіку Money Times пропонують довірливим інтернет-користувачам заробити великі гроші, не докладаючи зусиль. Розробники обіцяють платити гроші за те, що з особистого комп'ютера здійснюватимуться запити до різних сайтах в цілях підвищення їх позиції в пошукових системах. Дохід власників сайтів буде зростати по мірі збільшення відвідуваності сайтів. Тому, інтернет-користувачам пропонують підняти позиції певних сайтів у видачі Google і "Яндекса" за допомогою продажу свого трафіку. Однак незрозуміло, звідки середньостатистичний інтернет-користувач візьме трафік для продажу. Деякі люди мають власні сайти з великим трафіком, за який готові заплатити великі компанії. Тому пропозиція про купівлю-продаж інтернет трафіку Money Times є розлученням, який автори маскують під реальний заробіток.


Технічна сторона

Враховуючи той факт, що пошукачі автоматично відрізняють реальних відвідувачів від ботів, заробити на цьому просто неможливо. Боти можуть тільки знизити позиції сайту в загальному рейтингу. Відвідувачам даного ресурсу обіцяють щоденний заробіток у розмірі 30000 рублів. Для цього достатньо мати комп'ютер, планшет або смартфон і вільний доступ в Інтернет. Money Times пропонує платити реальні гроші за відвідування певних інтернет-ресурсів. Платформа здійснює роботу в автоматичному режимі, тому користувачі звільняються від необхідності заходити на тисячі сайтів. Численні відгуки про Money Times говорять про те, що це лише черговий, створений з метою обдурити як можна більшу кількість людей, лохотрон.
Платформа Money Times: відгуки. Купівля-продаж інтернет-трафіку
Інтернет-користувачам слід знати про те, що поділитися частиною свого трафіку технічно неможливо. Залишається незрозумілим питання про те, як саме творці даного ресурсу організують перенаправлення. Створення обороту трафіку на будь-якому сайті потребує регулярної активності користувачів, а не робот. Всі пошукові системи фіксують тільки відвідування реальних людей. Для того щоб зафіксувати свою присутність, користувачеві необхідно зайти на сайт певної компанії. Продати дію неможливо в силу технічних обставин. Тому з реднестатистический інтернет-користувач не може перепродати свій трафік. У силу обмеженості знань у цій області багато відвідувачі сайту попадаються на цей примітивний обман.

Як працює схема

Система підбирає певну кількість покупців трафіку і обіцяє потенційний дохід понад 30000 рублів. Потім за кілька хвилин здійснюється автоматична продаж невидимого трафіку. Після продажу трафіку і нарахування грошових коштів користувачі не можуть вивести реальні гроші. Для цього система вимагає внести певний платіж у розмірі 02 %. Аферисти не мають наміру платити реальні грошові кошти відвідувачам сайту.
Платформа Money Times: відгуки. Купівля-продаж інтернет-трафіку
Головна мета зловмисників полягає в тому, щоб користувачі сплатили певну суму. При оплаті першого внеску з відвідувачів будуть стягуватися додаткові платежі. Таким чином, користувачі підсідають на гачок шахраїв. Відгуки про Money Times стверджують, що зароблені кошти неможливо вивести з платформи. При будь-якій спробі виведення реальних грошей з платформи система буде вимагати чималі суми. В результаті, відвідувачі сайту залишаються без власних і без зароблених грошей.

Ідея проекту

Money Times - це схема інтернет-шахрайства, створена для виманювання коштів. Аферисти чекають того моменту, коли користувач попадеться на цей обман, а потім починають розводити на гроші. Придбання або оренда трафіку в інтернет-користувачів є фальсифікацією.
Платформа Money Times: відгуки. Купівля-продаж інтернет-трафіку
Ідея даного інфопродукта відноситься до категорії науково-популярної фантастики. Практично всі люди мають акаунти у соціальних мережах, однак кілька десятків відвідувачів не можуть створити необхідний рівень трафіку, за який розробники обіцяють заплатити великі гроші. Відгуки про Money Times суцільно негативні, оскільки дана співпраця є справжнім шахрайством з боку розробників.

В чому суть розлучення

Суть представленого обману вкрай проста. Користувачів наполегливо переконують продати власний інтернет-трафік. Потім необхідно натиснути не пару кнопок і трафік самостійно розподіляється між власниками сайтів. Після того, як користувач натисне на кнопку "Продати", на рахунок надходять зароблені гроші.
Платформа Money Times: відгуки. Купівля-продаж інтернет-трафіку
Проте для виведення потрібно оплатити надані послуги платформи Money Times. Суми варіюються в діапазоні від 75 до 1900 рублів. Довірливим користувачам пропонується близько 15 платежів. Відгуки про Money Times рясніють негативними коментарями, які говорять про те, що дана система призначена для розлучення людей на гроші. До тих пір, поки існують користувачі, які вірять в отримання халявного заробітку, інтернет-шахрайство буде існувати і розвиватися.

Підсумки огляду

Інтернет-користувачам не рекомендується приймати участь в угодах, суть яких невідома або викликає недовіру. У всі лохотронні проекти автори заманюють людей великим і великим заробітком за короткий проміжок часу. Завдяки цьому багато хто йде на поводу у розробників таких проектів. Проекти, в яких автори пропонують заробити великий капітал простим натисканням кнопок, є розлученням на гроші. Важливо зрозуміти, що тільки реальна праця може принести дохід. Автори платформи вимагають заплатити реальні гроші за процес конвертації. Однак вивести кошти з даного ресурсу неможливо. Даний сайт є справжньою аферою і хитрим прийомом шахраїв. Тому платформа Money Times не варто і секунди уваги добропорядних інтернет-користувачів. Дана платформа вже збагатила розробників за рахунок численних внесків довірливих громадян. На основі вищевикладеної інформації, можна зробити однозначний висновок про те, що Money Times-лохотрон.

Популярі новини
Загрузка...