Заробіток на проекті sinex.club. Відгуки інвесторів

262 0 Новини високих технологій

Про те, що до цього проекту слід ставитися насторожено, експерти заговорили за кілька днів до того, як сайт зник з пошукової видачі. Дуже щедрі і «смачні» були обіцянки. Наприклад, користувачам, які вклали тисячу рублів, обіцяли два відсотки в день. Вкладникам, що не побоявся довірити sinex.club сто тисяч, пропонувався ще більш привабливий щоденний бонус – п'ять відсотків. Судячи з безлічі позитивних відгуків, sinex.club якийсь час виконував взяті зобов'язання.

Останнє не вкладати!

У досвідчених інвесторів, які вклали кошти до 28 жовтня 2017 року, не було до проекту жодних претензій. Згідно відгуками, sinex.club - чесно платящая інвестиційна платформа.


Чим же привернув проект просунутих користувачів? Їм стало цікаво, звідки у власників інвестиційної платформи гроші на виплату більш ніж щедрих відсотків по вкладах.
Заробіток на проекті sinex.club. Відгуки інвесторів
Пояснення було досить правдоподібним: організатори проекту користуються грошима своїх інвесторів, вкладаючи їх у дуже прибуткову галузь – торгівлю криптовалютами. Операції з криптою, як відомо, самий рентабельний на сьогоднішній день спосіб капіталовкладень. Однак просунуті вкладники все ж не радили своїм колегам-початківцям довіряти подібним майданчиків останні гроші. Історія сайтів на кшталт sinex може розвиватися за такими сценаріями:
 • проект виявляється звичайним хайпи, який зникне відразу ж, як тільки нові фінансові вливання перестануть компенсувати витрати;
 • власники сайту дійсно заробляють гроші для себе і своїх інвесторів, вкладаючи їх кошти в більш прибутковий бізнес. В цьому випадку інвестиційна майданчик може працювати протягом тривалого часу.
 • Заробіток на проекті sinex.club. Відгуки інвесторів
  Наприкінці листопада минулого року в Мережі з'явився рекламний відео-кліп, автор якого з радістю повідомляє, що запідозрений у скаме проект «перезавантажується», справно виплачує відсотки за вкладами і активно розвивається.


  «Друге життя» проекту. Відгуки про сайт sinex.club, знайдені на YouTube

  Автор відео закликає вкладників інвестувати в sinex.club, причому встигнути зробити це до 28 жовтня 2017 року. Чому? Тому що всі користувачі, які встигли перерахувати кошти до зазначеного терміну, будуть заробляти не жалюгідні копійки, а по-справжньому великі гроші.
  Заробіток на проекті sinex.club. Відгуки інвесторів
  «Запізнилися» теж отримають гроші, але ці суми будуть значно поступатися заробітку щасливчиків. До речі, на цей раз організатори проекту вирішили ощасливити і новачків. Користувачам, вперше потрапили на проект, обіцяють 25%. Не були обділені увагою і потерпілі, чиї відгуки про sinex.club, схоже, мали вкрай негативний характер. Хоч негативних відгуків, залишених до 28102017 в Інтернеті не знайдено, на їх існування вказують непрямі докази. Наприклад, в одному з партнерських відео висловлено думку про те, що інвестори, які вклали, а потім втратили 100 рублів, карають самі себе. Сто рублів для цього підприємця – це не тема для розмови. У клубі sinex процвітають тільки успішні люди, чиї внески обчислюються кількома сотнями тисяч рублів.
  Заробіток на проекті sinex.club. Відгуки інвесторів
  Навіщо господарям хайпи робити своїх вкладників мільйонерами? План переходу на новий, більш якісний і продуктивний рівень роботи був розроблений з метою повернути довіру інвесторів і довше залишатися «на плаву». Так прокоментував автор рекламного відео цей несподіваний жест» власників обговорюваного проекту. Незважаючи на відсутність негативних відгуків, https://sinex.club по всій видимості, не вселяв більшості інвесторів особливої довіри. Їх інвестиції не перевищували 50 рублів. Про випадки невиплати відсотків можна тільки здогадуватися, переглядаючи відео-огляди учасників «партнерки».

  Цікаві подробиці

  Мінімальна сума вкладу після рестарту - 10000 рублів. Інвестор буде отримувати два з половиною відсотки по будніх днях і один відсоток по вихідним. Ще одна причина стати інвестором - безліч добре оплачуваних «фішок». Оновлений клуб sinex, як повідомляє джерело, винагороджує своїх користувачів за будь-вид активності: за написання постів, створення відео-оглядів і так далі А якщо у когось виникнуть питання, служба підтримки вирішить їх, навіть якщо користувач звернеться за допомогою серед ночі.

  Можливий заробіток на sinex.club? Відгуки інвесторів

  Думка користувачів, прокомментировавших можливість заробітку в клубі sinex, важко назвати одностайним. Відгуки щасливців, яким вдалося розбагатіти завдяки цьому проекту, не в'яжуться з негативними (хоч і нечисленними) відгуками ошуканих. Авторів рекламних відео називають талановитими артистами, покликання яких - рекламувати скамовые хайпи. Особливий інтерес представляють відгуки про sinex.club, залишені 28102017 і пізніше. Про скаме говорять не тільки інвестори, але й учасники «партнерки». 28 жовтня сайт зник з пошукової видачі.

  Популярі новини
  Загрузка...