Огляд проекту Dobro-father.com - відгуки, особливості та умови

230 0 Новини високих технологій

На початку своєї діяльності (в середині жовтня минулого року) творці проекту Dobro-Father пропонували вкладникам дохід на 20 % протягом 7 днів. У підсумку вкладник всього за тиждень збагачується на 40 %. Судячи з відгуків про dobro-father.com протягом двох тижнів проект двічі був на межі лаві. Остаточний скам був зафіксований 28 жовтня 2017 року - перестала працювати функція «Виведення коштів».

Що відомо про Dobro Father

Діяльність проекту в Мережі почалася 15 жовтня 2017 року. Хайп Dobro-father позиціонував себе як приватне науково-експериментальне інвестиційне установа. Мета власників проекту Dobro-father - використовувати результати наукових досліджень для розвитку міст, розосередження населення, збільшення чисельності населення і отримання прибутку від використання природних ресурсів.


Оскільки практично всі інноваційні розробки, спрямовані на поліпшення здоров'я громадян, надзвичайно затребувані, швидкого лаві ніхто не очікував. Досвідчені інвестори, судячи по залишених ними відгуків про https://dobro-father.com, не сумнівалися в тому, що цей високоприбутковий проект буде ще довго процвітати. Також відомо, що компанія Dobro Father Limited була зареєстрована в столиці Великобританії. У зв'язку зі складної світової економічної ситуації всі рахунки підприємства були переведені в офшор.
Огляд проекту Dobro-father.com - відгуки, особливості та умови

Плюси і мінуси dobro-father.com: огляд проекту та відгуки, складені знайомими адміна

Група користувачів, які стверджують, що системний адміністратор сайту Dobro-father.com – їх добрий знайомий, вважають цей факт основним «плюсом» обговорюваного проекту. Про адміні «Добра від Папи» відгукуються як про відповідальну і досвідченого фахівця, який знає, що і як потрібно робити заради процвітання фінансової майданчики. Однак ця симпатія не заважає знайомим системного адміністратора визнавати неспроможність працівників, яких він залучив для розробки концепції сайту та його художнього оформлення.


Судячи з відгуків, Dobro-father.com – точна копія колись популярного проекту «Творимо Добро». Примітно, що ця схожість ніяк не вплинуло на працездатність сайту. І це, на думку експертів, ще одна заслуга адміна. Ще один жирний плюс проекту – популярні платіжні системи: Perfect Money, AdvCash, Qiwi, Яндекс.Гроші», Bitcoin, Ethereum, LiteCoin і деякі інші. Безсумнівним плюсом є і можливість миттєво отримувати виплати за вкладом, а також автоматична виплата рефбека. До речі про рефбеке - за відгуками деяких користувачів можна судити, що він нараховувався не всім через якихось внутрішніх збоїв. До мінусів деякі коментатори віднесли:
 • Брак інструментів для зв'язку з адміністрацією проекту (до речі, з цією думкою не погоджується більшість користувачів). Інвестори могли зв'язатися з менеджером через формуляр онлайн-консультації та форму зворотного зв'язку.
 • Відсутність активності в соціальних мережах.
  Огляд проекту Dobro-father.com - відгуки, особливості та умови
 • Історія лаві

  Згідно з результатами незалежного огляду проекту Dobro-father.com з самого ранку 25 жовтня почалися проблеми з сайтом: вкладники не змогли увійти в свої особисті кабінети. Доступ до сайту був заблокований, а виведення коштів неможливий. Однак увечері того ж дня проект був оновлений, вкладники змогли отримати виплати і продовжити роботу з майданчиком.
  Остаточний скам був зафіксований 28 жовтня 2017 року. Чергове оновлення не принесло плодів – функція виводу коштів так і не була відновлена.
  Огляд проекту Dobro-father.com - відгуки, особливості та умови

  Досвідчені інвестори: «Наша думка про Dobro-father», огляд проекту та відгуки новачків

  Творці проекту пропонували всім без винятку вкладникам скористатися єдиним тарифним планом (є відомості, що на сайті діяло два тарифних плани). Семиденний внесок щодня приносив користувачам 20-відсотковий дохід. Вкладення окупалися за 5 днів, отже, кожен інвестор після закінчення тижня знімав суму, на 40 % перевищує його внесок. Огляд відгуків про Dobro-father та рекламні пости учасників партнерської програми свідчать про те, що на проекті існувало два інвестиційних плану. Крім вже згаданого тарифу, на сайті діяв ще один, який передбачав можливість заробляти:
 • На щоденному внеску (мінімальна сума вкладу - не менше долара). Інвестор отримував 15 % за 24 години.
 • 450 % в місяць за умови, що на рахунок компанії буде залита необхідна сума. У другому випадку прибуток становила 195 % на добу з урахуванням бонусів.
 • Нарахування прибутку відбувалося щомиті, так що вкладники могли щодня кілька разів заходити на сайт і замовляти виплату – як мінімум 01 долара. Як показали результати незалежної перевірки і відгуки про сайт, Dobro-father.com дійсно нараховував відсотки кожну секунду.
  Мінімальна сума вкладу дорівнювала одному долару або його карбованцевого еквіваленту. Не можна не згадати також про те, що просунуті користувачі, називаючи проект «підозріло щедрим», все ж інвестували в нього. Ймовірно тому, що на це їх заробіток не закінчувався. Досвідчені інвестори і рефоводы в одній особі, отримуючи партнерська винагорода Dobro-father, паралельно заробляли в інших аналогічних компаніях. Рефовод пропонував активним вкладникам, був його рефералами, отримати додаткові бонуси за активність на сторонніх сайтах. Для отримання бонусу, необхідно було зареєструватися по реферального посиланням та зробити мінімальний внесок. В кінцевому підсумку винахідливий рефер збагачувався на двох хайпи одночасно. А ось які відгуки про Dobro-father.com залишили інвестори-новачки. Більшості з них дуже пощастило. Щасливчикам, що залили на рахунку інвестиційної платформи по кілька десятків тисяч рублів, вдалося збільшити свої вклади приблизно на 30 % і благополучно вивести заробіток на свої віртуальні гаманці. Але це, вважають фахівці, далеко не межа. Більшість досвідчених вкладників не поділяють захоплення новачків. В тому, що занадто щедрі вони довго не живуть, вони вже переконалися на власному досвіді. Користувачі, які довіряють таким сайтам свої заощадження, часто залишаються ні з чим.

  Огляд проекту Dobro-father.com - відгуки, особливості та умови

  Чому щедрі інвестиційні майданчики довго не живуть?

  На думку якоїсь групи досвідчених вкладників, проект потрапляє в зону ризику, коли загальна сума внесків перевищує триста доларів. В якості прикладу можна навести випадок, що мав місце в реальному житті. Адміністратор хайпи уважно переглядав скріншоти інвесторів і виявив, що деякі користувачі увійшли в азарт і стали заливати на його рахунку по кілька сотень доларів. Цей момент став для адміна вирішальним. Проект, не проживши й кількох днів, закрився.
  Огляд проекту Dobro-father.com - відгуки, особливості та умови

  Напередодні лаві

  Звістка про те, що Dobro-father почав дарувати учасників партнерської програми 10 % від суми вкладу, привела в замішання навіть новачків. Щоб отримати такий приємний бонус, потрібно було лише підключитися до рекламної кампанії проекту на YouTube. Занепокоїлися і самі «зубасті» вкладники. Про це свідчать їх відгуки про dobro-father.com: «Занадто щедро Ситуація все більше і більше стає схожою на скам», - так можна узагальнити їх слова.

  Тривога! У «Папи» змінився план

  26 жовтня 2017 року відбулася перша перезавантаження. Вкладників, які вже зневірилися дістатися до своїх інвестицій, сповістили про те, що проект оновив маркетинговий план і, отже, виплати по вкладах відтепер будуть проводитися по-новому. Це ще більше насторожило експертів (хоча варто відзначити, що деякі з них були приємно здивовані). Зате інвесторів-новачків звістка несказанно обрадувало: 115 % за 60 годин (при ежесекундном нарахування винагороди) – це приблизно 20% від чистого доходу.
  Огляд проекту Dobro-father.com - відгуки, особливості та умови

  Від радості до паніки – всього два дні

  Хвиля загальної радості захлеснула недосвідчених користувачів, подумки попрощались зі своїми інвестиціями. Їх кошти не пропали! Виплати проводилися з урахуванням нового тарифного плану. Приємним нововведенням став автоматичний бонус для друкарських інвесторів: за ведення персонального блогу було обіцяно ще 54 %. Приводом для паніки стали події, що відбулися наприкінці жовтня 2017 року. Адмін, як і раніше, продовжував виплачувати відсотки по вкладах, але заблокував можливість реєстрації нових інвесторів. «Добрий Тато рятує невдах», - поширилося по Мережі.

  Наскільки великий ризик?

  До ризикованих підприємств можна зарахувати абсолютно будь-яку інвестиційну діяльність. Капіталовкладення завжди були пов'язані з небезпекою втратити вкладу. Не є винятком з правил і проект Dobro-father.com. Відгуки експертів, складені у вигляді повчань для новачків, підтверджують загальноприйнята думка: чим вище очікувана прибуток, тим більше ризикує інвестор. Ось декілька порад від досвідчених вкладників:
 • Зареєструвавшись на високоприбуткової інвестиційної майданчику, не варто відразу заливати на неї великі суми. Досвідчені інвестори воліють поділити велику суму на частини, а потім кожну з них вкласти в ряд проектів.
 • Не забувати про неторгових ризиків (факти шахрайства) і не надавати персональних відомостей, номерів банківських рахунків і карток невідомим особам.
 • Не інвестувати коштів, втрата яких істотно відіб'ється на особистому благополуччі.
  Огляд проекту Dobro-father.com - відгуки, особливості та умови
 • Починаючим підприємцям не вистачає інформації

  Здавалося б, все просто: залити гроші на сайт і отримувати щосекундний прибуток. Проте на ділі виходить інакше. Перш ніж почати заробляти на інвестуванні, вкладнику-новачкові необхідно вивчити принципи роботи платіжних інструментів. Ось про які складнощі стало відомо після огляду відгуків про Dobro-father.com, залишених недосвідченими користувачами: новачки, які були користувачами платіжної системи Qiwi, поповнили свої рахунки, плануючи перевести гроші на рахунок інвестиційної майданчики. З'ясувавши, що через Qiwi на рахунок Dobro-father можна перерахувати тільки рублі, початківці інвестори конвертували долари на рублі і в результаті втратили частину грошей.

  Популярі новини
  Загрузка...