Соціальна мережа "Однокласники": як встановити для швидкого доступу на комп'ютер або телефон?

124 0 Новини високих технологій

Соціальні мережі стали частиною нашого життя, і сьогодні дозволяють вільно спілкуватися і стежити за новими подіями в житті знайомих і друзів, які вже давно перебувають за кілометри від нас, чи живуть в сусідніх квартирах. Щоб мати швидкий доступ до такої мережі «Однокласники», є можливість встановити на свій гаджет спеціальний мобільний додаток, або прискорити відвідування сторінки з комп'ютера завдяки ярлику на робочому столі.

Спосіб перший

Перед початком опису всіх варіантів, як встановити «Однокласники», розглянемо статистику. Старше покоління користується послугами мережі так само часто, але, в основному, з комп'ютера, тому розглянемо спочатку можливість установки ярлика. Для того, щоб встановити «Однокласники» на робочий стіл, іноді достатньо просто зайти на свою сторінку в соціальній мережі, і зробити вікно браузера менше, щоб одночасно було видно і частина робочого столу.
Соціальна мережа "Однокласники": як встановити для швидкого доступу на комп'ютер або телефон?
Після цього потрібно виділити всю адресну рядок з допомогою миші, просто перетягнути текст на робочий стіл. На місці, де була відпущена кнопка миші, з'явиться ярлик, який відразу буде вести на сторінку мережі. За бажанням можна змінити його назву або картинку, зайшовши на вкладку «Властивості» (правою кнопкою миші по ярлику) і «Загальні».

Варіант другий

Як встановити «Однокласники» першим способом, розбереться будь-який користувач. Мінус тільки в тому, що здійснити ці дії вийде не на кожному браузері. Якщо зробити ярлик не вийшло, можна просто скористатися такою універсальною інструкцією:


 • на порожньому робочому столі викликати контекстне меню;
 • вибрати на ньому рядок «Створити» і далі «Ярлик»;
 • у рядок адреси скопіювати адресу своєї сторінки у "ОК";
 • продовжити роботу, а в наступному вікні ввести назву ярлика за своїм бажанням.
 • Для завершення потрібно натиснути «Готово». Тепер ярлик потрібно трохи налаштувати, для чого слід викликати на ньому випадаюче меню і відкрити пункт «Властивості». У вікні, вибрати вкладку «Веб-документ» і трохи нижче «Змінити значок».
  Соціальна мережа "Однокласники": як встановити для швидкого доступу на комп'ютер або телефон?
  Тут можна вибрати картинку із запропонованих або попередньо завантажити ярлик для сайту з Інтернету, головне, щоб його розширення було ".ico". У вікні вибору ярлика потрібно буде вказати шлях до викачаного файлу і просто вибрати його. Далі залишиться тільки застосувати всі нові властивості, і питання про те, як встановити «Однокласники» на робочий стіл, можна вважати закритим.

  Мобільна версія

  Для тих, хто постійно в русі, але хоче бути в курсі всіх подій і завжди залишатися на зв'язку, розроблено мобільний додаток соціальної мережі. Встановити «Однокласники» на телефон можна з будь-якою операційною системою і характеристиками. Найбезпечнішим способом буде завантажити додаток з офіційного магазину "Віндовс фон", "Плей Маркет" або "Епл Стор", після чого ярлик сайту сам з'явиться на робочому столі свого пристрою, а користувач отримає доступ до останньої версії, але без попередньої реєстрації там нічого не вийде.

  Можна завантажити додаток через браузер, головне, не переходити на його мобільну версію або зробити все з комп'ютера, тоді реєструватися в магазині не потрібно, але шанс отримати разом з програмою вірус (або скачати неробочий додаток) дуже високий. Після таких дій на комп'ютері необхідно перенести файл на гаджет, знайти його в папках і запустити для встановлення.

  Інтерфейс

  Інтерфейс сайту і мобільного додатку дуже схожий.
  Соціальна мережа "Однокласники": як встановити для швидкого доступу на комп'ютер або телефон?
  Розібратися в додатку при користуванні сайтом буде легко, як і навпаки. Після того, як встановити «Однокласники» вийшло на всі пристрої, можна відразу починати користуватися додатком. Після входу в свій аккаунт користувачеві сайту відкриється головна сторінка, а на мобільному додатку – стрічка новин. Всі додаткові розділи можна легко знайти в меню і насолоджуватися спілкуванням.