Биткоин-гаманець Coinbase: відгуки, як вивести гроші

162 0 Новини високих технологій

Гаманець-біткоін Coinbase є криптовалютным. З кожним місяцем він набирає все більшу популярність у світі. У даній статті дізнаємося детальніше про гаманці Coinbase, з'ясуємо, як з його допомогою вивести гроші. Познайомимося і з відгуками користувачів системи.

Біткоін-гаманець Coinbase: відгуки, як вивести гроші

Гаманець Coinbase

Він був відкритий відносно недавно – в 2012 році. Сьогодні ж Coinbase виступає одним з головних конкурентів іншого знаменитого гаманця. Називається він Blockchain. Головний офіс Coinbase розташований у Сан-Франциско (Каліфорнія, США). До сьогоднішнього дня обидва ці гаманця можуть похвалитися приблизно однаковою кількістю користувачів.


Офіційному сайту Coinbase присвоєно доменне ім'я, а крім того, кілька мовних інтерфейсів. Але, на жаль, української серед них немає. Цей факт відразу ж впадає в очі співвітчизникам. Багато роблять висновок про те, що Coinbase не працює в Росії. Це не зовсім так. Скористатися послугами гаманця через посередників цілком реально. Тому росіяни активно реєструються на сайті, а в якості основного вибирають найбільш легкий для розуміння мова – англійська. На даний момент біржа криптовалют Coinbase дуже зручна. Але, на думку більшості користувачів, не досконала. Перш за все тому що їй катастрофічно не вистачає різноманітності криптовалют. На початку осені цього року загальна кількість користувачів біржі Coinbase досягло своєї рекордної позначки і перевищила десять мільйонів чоловік. Останнім часом клієнтська база гаманця стала істотно збільшуватися. В середньому вона приростає одним мільйоном користувачів кожен місяць. І це, на думку експертів, не межа. Криптовалютных гаманців зареєстровано на цій платформі понад тридцять мільйонів.


Зовсім недавно Coinbase ввів нову послугу для користувачів, в рамках якої підтримка клієнтів стала здійснюватися в телефонному режимі. Завдяки їй за допомогою телефону співробітники компанії допомагають користувачам у питаннях верифікації, блокування доступу в особисті кабінети в тому випадку, якщо виникли підозри, що вони зламані, а також надаються консультації щодо збільшення лімітів. Для вирішення інших завдань є система тікетів.
Біткоін-гаманець Coinbase: відгуки, як вивести гроші
Великий інтерес і популярність сервісу підтверджується і увагою зловмисників, які регулярно здійснюють напади на Coinbase, крадучи кошти клієнтів за допомогою троянських програм.

Реєстрація в Coinbase

Щоб стати частиною системи, потрібно перейти на офіційний сайт американської компанії. На першій сторінці порталу слід знайти кнопку Sign UP, яка розташована у правому верхньому куті. Після її натискання відбувається автоматична переадресація на сторінку введення даних. У вікно, що з'явилося, потрібно вписати своє ім'я і прізвище. Також вказується адреса електронної пошти і вводиться придуманий пароль. Біля напису I agree слід поставити галочку і далі натиснути на велику синю кнопку, яка називається Create Account. Відразу після виконання цієї процедури новому користувачеві надсилають на пошту лист, в якому міститься посилання. По ній потрібно перейти для завершення реєстрації гаманця Coinbase. Це лист веріфіцірует адресу електронної пошти. Необхідно відзначити, що повідомлення варто пошукати не тільки в папці «Вхідні», але і у вкладці «Спам», так як система може розцінити розсилку від компанії як нав'язливої реклами.

Особистий кабінет в Coinbase: своя територія

Реєстрація завершена. Що потім? Клієнт потрапляє в свій особистий кабінет гаманця Coinbase. Слід зазначити, що ресурс визначає місце розташування людини. На головній сторінці надає звіт про ціни і зміни курсу основної кріптовалюти Coinbase – біткоіна. Там же можна побачити інформацію про своєї національної грошової одиниці. При бажанні є можливість вивчити зміну курсу і інших валют, які підтримує гаманець даної системи. Як користуватися Coinbase? У розділі Settings можна налаштовувати, змінювати, додавати або вносити будь-які необхідні налаштування. Існує також можливість поставити аватар безпосередньо для свого облікового запису, а крім того, включити двоступеневу аутентифікацію.
Біткоін-гаманець Coinbase: відгуки, як вивести гроші
У вкладці Accounts користувач сайту може подивитися баланс своїх рахунків. Всередині гаманця кожної зареєстрованої особи зберігаються три види криптовалют: BTC, LTC і ETH. Щоб побачити свою адресу, необхідно натиснути на вкладку Receive.

Партнерська програма

Функціональний набір криптовалютных гаманців фактично однаковий і не має яких-небудь відмінностей. Але той, що пропонує Coinbase, має своєю особливістю. Вона полягає в тому, що дана система має партнерську програму. Доступ до неї людина може отримати, якщо пройде по наступному шляху на сайті: у правому верхньому кутку слід натиснути на своє ім'я, після чого з'явиться меню, в якому потрібно натиснути на зелену кнопку з написом Get $10. Далі залишиться тільки перейти на сторінку, на якій буде розміщена реферальне посилання. У тому випадку, якщо користувач поділиться нею на своїх сторінках у соціальних мережах або ж на будь-яких інших ресурсах, то він зможе отримати десять доларів.

Coinbase: як вивести гроші?

Гаманець цієї системи надає своїм користувачам можливість здійснювати операції виключно в криптовалюте. Будь-яких інших способів роботи з ним не передбачено. Тому в тому випадку, якщо людина бажає поповнити біткоінами гаманець Coinbase з карти, то йому доведеться скористатися обмінником. Кращим у своєму роді на сьогоднішній день вважається Bestchange. Знімати кошти з гаманців Coinbase, в тому випадку, якщо необхідно перекинути гроші на карту, також можливо лише за допомогою обмінників.
Біткоін-гаманець Coinbase: відгуки, як вивести гроші

Висновок біткоінов

Отже, у вас накопичилася певна сума. Як все ж вивести біткоіни на свою банківську карту? Зробити це не так важко, як здається. Вибір способу виведення або конвертації в чому залежить від цілей того чи іншої людини. Якщо мова йде про інтернет-магазинах або якомусь сервісі, пропонує товари та послуги і приймає оплату біткойнами, то гаманець Coinbase підійде як не можна краще. Крім того, важливо брати такий варіант виведення коштів, який дозволить обміняти біткоіни відразу на рублі, а також дасть можливість провести операцію за найбільш вигідним курсом Coinbase. При цьому швидкість процедури – менш важливий фактор порівняно з фінансовими плюсами. У цій ситуації оптимальним варіантом є реалізація біткоінов через спеціальну біржу, на їх продають і купують рублі. Алгоритм дій буде приблизно таким:
 • Власник гаманця виконує переклад деякої кількості біткоінов на свій рахунок, який був відкритий в рамках біржового майданчика.
 • Він продає криптовалюту за рублі. В рамках даної процедури грошові кошти надходять на відповідний рахунок клієнта на біржі.
 • Клієнт здійснює висновок рублів на свою карту.
 • Процедура завершена! Примітно, що процес виведення через біржу надає можливість продавати біткойни за найбільш вигідним курсом. При цьому комісія Coinbase виявиться мінімальною, правда, операція обміну займе деякий час. У тому випадку, якщо потрібно перерахувати на картку порівняно небагато кріптовалюти в короткі строки, наприклад для виконання термінових розрахунків, то висновок біткоінов може бути проведений за допомогою обмінного сервісу. Подібна процедура займе зовсім небагато часу. При цьому період очікування буде прямо залежати від того, наскільки швидко обслуговує карту банківська установа зарахує гроші. Операція відбувається в автоматичному режимі. Як правило, порядок дій буває таким:
 • Власник біткоінов здійснює їх переклад на гаманець, який вказаний на ресурсі обмінника.
 • Обслуговуючим сервісом рублі переходять з рахунку карти на пластик контрагента, який вказують у заявці на обмін.
 • Зазвичай обмінники мають рахунки в різних банках, завдяки цьому грошовий переказ, як правило, не забирає багато часу. Застосування для виведення обмінних сервісів передбачає сплату комісії. Але можна сказати, що це повністю компенсується за рахунок швидкості і зручності.
  Біткоін-гаманець Coinbase: відгуки, як вивести гроші

  Висновок біткоінов і електронні платіжні системи

  У тому випадку, якщо інтернет-користувач за рахунок свого проекту заробив деяку кількість біткоінов, але при цьому не має потреби в готівкових грошах, він може виконати їх обмін на титульні знаки платіжних систем. Отже, яким чином вивести біткоіни з гаманця на електронні рахунки? Судячи з відгуків про Coinbase, відповідь на це питання досить простий. Висновок біткоінов може бути виконаний за допомогою обмінного сервісу. Дана процедура була описана вище. Крім того, біткоіни можуть бути прямо переведені в електронну систему – за умови, що вона їх підтримує. Наприклад, таким помічником є всім відомий гаманець WebMoney. Крім іншого, припустимо і прямий обмін, який виключає посередницькі послуги. Для цих цілей власник біткоінов може продати їх абсолютно будь-якому користувачеві, який пропонує розрахуватися певною валютою або титульними знаками. Правда, слід зазначити, що даний спосіб вважається досить ризикованим, оскільки зворотного платежу продавець може просто не дочекатися. Таким чином, резюмуючи всі переваги і недоліки перерахованих прийомів виведення біткоінов, можна укласти наступне:
 • Біржа пропонує найбільш вигідний обмінний курс. Але в цьому випадку слід враховувати, що даний процес може вимагати досить багато часу.
 • Обмінники досить швидко конвертують coinbase Bitcoin в рублі і переводять їх на карту, але безпосередньо сам курс є менш вигідним і привабливим.
 • Прямий обмін дає можливість уникати сплати комісії, самому визначати співвідношення валют, щоправда, пов'язаний з ризиками.
 • Чим забезпечений?

  Національні валюти раніше можна було забезпечити сріблом або золотом, зараз — ВВП. Теоретично ви могли прийти в будь-який банк країни і обміняти свої паперові гроші на еквівалент у золоті і назад. Біткоін нічим не забезпечується - це чиста математика. Будь-якою людиною в будь-якій точці світу може бути запущений сценарій видобутку біткоінов у себе на комп'ютері, і він зможе відчути себе центробанком в мініатюрі. Вихідний код скрипта публікується у відкритому вигляді, кожен побачить, як він працює.
  Біткоін-гаманець Coinbase: відгуки, як вивести гроші

  Висновок біткоінов: заходи безпеки

  Робота з електронними грошима вимагає певної обережності. При виведенні біткоінов зі свого гаманця метою їх подальшої конвертації у гроші або титульні знаки, так і при купівлі кріптовалюти потрібно дотримуватись заходів безпеки. Перш ніж вперше скористатися послугами обмінних сервісів або біржі, рекомендується навести довідки, а також переконатися в тому, що сервіс у дійсності здійснює обмінні операції, а не розроблений виключно в цілях шахрайства. Прийняти остаточне рішення може допомогти вивчення відгуків про роботу цих ресурсів. І в тому випадку, якщо переважна більшість коментарів негативні, то це можна розцінити як достатній привід для того, щоб не здійснювати висновок біткоінов через даний сервіс. Тепер дізнаємося, що розповідають про роботу Coinbase люди, які його використовують.

  Відгуки: негативний досвід

  Відразу варто відзначити, що єдиної точки зору про нього немає. Думки у відгуках про Coinbase зустрічаються досить суперечливі, і невдоволення цим гаманцем в інтернеті багато. Люди розповідають, що ця компанія зберігає персональні ключі від гаманців користувачів на своїх незахищених серверах. Тому клієнти вважають, що вона в принципі нічим не відрізняється від стандартних банків. Серед найбільш часто зустрічаються критичних зауважень відзначені наступні:
 • Coinbase здійснює стеження за тим, як люди витрачають куплені через її офіційний сайт біткоіни.
 • Дана система досить часто заморожує платежі.
 • Нерідко Coinbase блокує акаунти користувачів.
 • Система краде кошти з рахунків своїх клієнтів, здійснюючи повернення через невизначений строк.
 • Coinbase може місяцями ігнорувати звернення клієнтів в службу підтримки.
 • Система надає персональні дані транзакції закордонним влади, діючи, в особливості, в інтересах ФБР.
 • Користувачі, зокрема, розповідають, що служба підтримки Coinbase довго не відповідає на запити, тому багато призвичаїлися в подібних випадках ігнорування їх прохань викладати проблему в соціальний сайт Reddit, де їх, принаймні, помічають і допомагають вирішити те чи інше питання, пов'язане з гаманцем. Крім того, судячи за деякими відгуками про Coinbase, компанія залишає за собою право конфіскувати у користувачів суми в кілька тисяч доларів і закривати акаунти з причини того, що люди заходили в даний сервіс не зі своєї IP-адреси. Але, мабуть, найголовнішим недоліком люди вважають відсутність анонімності в рамках використання цієї системи. З цієї причини користувачі пишуть, що просто не довіряють гаманцю Coinbase. Крім того, нерідко буває, що ця система знижує людям ліміти на ті чи інші покупки. Зустрічаються і скарги на те, що при продажу біткоінов на певну суму 50 відсотків від прибутку можуть так і не прислати. У таких ситуаціях залишається лише писати у підтримку. Деякі також розповідають про отримання загроз від Coinbase про замороження аккаунта через відправки кріптовалюти на сайт. Крім іншого, користувачі скаржаться на те, що функція покупки, так само як і виводу валют, неможлива на території країн СНД. Дійсно, безпосередньо Coinbase не працює в Росії. Є і невдоволення високою комісією.
  Біткоін-гаманець Coinbase: відгуки, як вивести гроші

  Відгуки: позитивний досвід

  Що стосується позитивних сторін цієї системи, то люди повідомляють, що їм подобається мобільний додаток для здійснення контролю своїх рахунків. Ще одним плюсом називають безкоштовну можливість переказу коштів з балансу одного на інший безпосередньо всередині самого профілю. Позитивні відгуки про Coinbase також викликає низька комісія для вихідних транзакцій поряд з оперативністю і доступністю. Незважаючи на невдоволення, гаманець цієї системи на сьогоднішній день дуже популярний, так як взаємодіє з багатьма платіжними структурами, що працюють з мобільними телефонами. Позитивних аспектів чимало. Проте в цілому люди обурюються, що Coinbase може затримувати платежі на строк від чотирьох до десяти днів, заморожувати акаунти користувачів і розтягувати час відповіді служби підтримки, вистежуючи поведінку своїх клієнтів в мережі.