Ноутбук Dell Latitude E6410: загальний огляд

255 0 Новини високих технологій

Комп'ютерна техніка компанії Dell з часу своєї появи користується заслуженою популярністю не тільки у американських користувачів, але і в Європі. Якщо згадати деякі американські фантастичні блокбастери (наприклад, «Земне ядро» або «Армагеддон»), неважко помітити, що НАСА або іншого роду спеціальні служби здійснюють контроль відбувається з комп'ютерних терміналів, на яких можна чітко розрізнити логотип Dell. Але корпорація не обмежується випуском лише професійних станцій, але і піклується про пересічного споживача. І ноутбуки цього виробника, зокрема Dell Latitude E6410 є яскравим тому підтвердженням.

Відмінні особливості продукції Dell

Якщо подивитися на всю серію лептопів Latitude, відразу можна помітити найяскравіший ознака, за яким можна визначити, що перед нами даний ноутбук. По-перше, корпус завжди виконаний у сірому металіку. По-друге, на клавіатурі відсутня російська або будь-яка інша мовна розкладка. Якщо ви володієте основами так званої «сліпий» друку, для вас введення тексту з англійської клавіатури проблемою не стане.

Ноутбук Dell Latitude E6410: загальний огляд
Третє, на що відразу звертаєш увагу - система управління і клавіатурного введення. Про це буде сказано окремо.

Ноутбук Dell Latitude E6410: огляд

Для початку зупинимося на зовнішньому вигляді. Взагалі, вважається, що зовнішня частина корпусу будь-якого ноутбука серії Latitude, включаючи і модель Dell Latitude E6410 виконана в протиударному виконанні Tri-Metal і відповідає стандарту захисту IP67. Це не так, хоча, навіть якщо упустити лептоп з невеликої висоти, з ним нічого не трапиться.
Ноутбук Dell Latitude E6410: загальний огляд
По всьому периметру основного блоку можна помітити наявність досить великої кількості роз'ємів на всі випадки життя. Тут вам і USB 2.0/3.0 і HDMI, кард-рідер, що закривається спеціальною заглушкою, і вхід для навушників, і відео-коннектор, і ще бог зна що. Екран, правда, не дзеркальна, як цього хотілося б багатьом, зате має діагональ 141 дюйма з максимально можливим роздільною здатністю 1440 х 900 пікселів на дюйм (HD+). Незважаючи на деякі спотворення при повороті кришки вгору або вниз, в цілому дивитися фільми досить зручно. Плюс до всього – матриця має антиблікове покриття.

На верхній панелі кришки можна помітити вбудовану веб-камеру. Вона володіє високою чутливістю і в програмах на зразок Skype дає чітке зображення. Сама ж кришка фіксується знизу і зверху додатковими пружинними механізмами, які дозволяють уникнути будь-яких коливань.

Dell Latitude E6410: базова конфігурація

Якщо виходити з основної моделі, яка виробляється на території США, в якості основних характеристик можна відзначити наступне:
 • процесор Intel Core i7620M з тактовою частотою 266 ГГц, з підтримкою унікальної технології підвищення робочої частоти в разі необхідності Turbo Boost;
 • оперативна пам'ять 4 Гб з кешем на рівні 4 Мб;
 • графічний адаптер NVIDIA Quadro NVS 3100M;
 • звук інтегрований Intel HD Audio;
 • вінчестер ємністю 500 Гб і швидкістю обертання шпинделя 7200 rpm;
 • первинна система вводу/виводу – UEFI.
 • Зверніть увагу: якщо вам хочеться купити ноутбук Dell Latitude E6410 але пропонується інша конфігурація, наприклад, із збільшеним об'ємом RAM (оперативної пам'яті), будьте впевнені, що ноутбук зазнавав модифікації вручну.
  Ноутбук Dell Latitude E6410: загальний огляд
  В принципі, є найпростіший спосіб перевірки: досить зайти на офіційний сайт dell.com і провести тестування ноутбука в режимі онлайн. Перевірка одразу покаже, оригінальна модель або немає (принаймні, модифікований E6520 із збільшеною оперативною пам'яттю до 8 Гб тестування визначило відразу). До речі, після такої перевірки будуть видані рекомендації щодо усунення деяких проблем. Дуже часто це стосується перегріву процесора і встановлення загальної схеми електроживлення.

  Клавіатура і тачпад

  Але це лише перший погляд на ноутбук Dell Latitude E6410. Характеристики системи управління заслуговують особливої уваги.
  Ноутбук Dell Latitude E6410: загальний огляд
  Мало того, що на основній панелі є клавіатура і тачпад, тут можна побачити ще три кнопки вище, які дозволяють виробляти ті ж самі дії, що і мишею. Але найцікавіше – наявність між клавішами G і H круглої кнопки, яка разом з клавіатурою підсвічується синім кольором. Вона встановлена спеціально для тих, хто займається «сліпим» набором тексту і виконує роль маніпулятора.

  Оптичний привід, батарея і контролери

  Пристрій оснащений стандартним DVD-приводом HL-DT-ST DVD+-RW GU40N. У ноутбуці Dell Latitude E6410 акумулятор розрахований на автономну роботу без підзарядки протягом приблизно двох годин (хоча і заявляється 8). Природно, якщо батарею весь час тримати включеною в мережу електроживлення, з часом цей термін знизиться (хоча навіть в такій ситуації заряд тримається не менше півтора годин, після чого видається оповіщення про необхідність підключення джерела живлення). Зате в режимі очікування (режим глибокого сну, сон) пристрій може перебувати кілька днів.

  Деякі особливості

  У ноутбуці, як і у всіх інших пристроях цієї серії, є цікава можливість, про яку мало хто знає. Це функція Dell Latitude ON, яка дозволяє отримати повний доступ до тієї ж електронної пошти, контактів або іншим даними мережі без безпосереднього завантаження пристрою.
  Ноутбук Dell Latitude E6410: загальний огляд
  В цілому ж ноутбук Dell Latitude E6410 виглядає вельми пристойно. Ось тільки найголовніший мінус всієї цієї лінійки полягає в тому, що з невідомих нікому причин у базову конфігурацію не був включений модуль бездротового зв'язку Bluetooth. Дивно, але його дійсно немає ні на цій моделі, ні на більш пізніх девайсах. Втім, самі розробники пояснюють це тим, що вся серія призначена для бізнес-працівників або творчих людей начебто архітекторів, які великі обсяги даних по бездротовому зв'язку відправляти не збираються. В іншому можна тільки позаздрити власникам техніки такого рівня.

  Популярі новини
  Загрузка...