Квадрокоптер SYMA X5SW: опис, характеристики, відгуки

735 0 Новини високих технологій

Компанія Syma Toys, випускає відмінні дрони, не підвела і цього разу, зробивши на світ прекрасну модель високого рівня з двомегапіксельною камерою і видом від першої особи.

Чи варто купувати квадрокоптер Syma X5SW 4CH?

Syma X5SW володіє як перевагами, так і недоліками. Коли мова заходить про дрон з камерою, то це дуже здорово. Якість відео відмінне. Єдина проблема полягає в тому, що для перегляду трансляції необхідно наявність смартфона з Wi-Fi. Це відмінний гаджет в межах можливостей іграшкових дронов. Будь-квадрокоптер, зроблений компанією Syma Toys, доставляє насолоду. Правда, тривалість польоту дуже коротка, і це справді є проблемою. Ціна пристрою невисока – 61 долар США. Гаджет коштує того, щоб його спробувати.


Квадрокоптер Syma X5SW відгуки називають одним з кращих дронов виробника в класі іграшок. На момент випуску це була найдорожча, хоча й ненабагато, модель, а також єдина, яка пропонувала функцію FPV (вид від першої особи), що використовує Wi-Fi. Квадрокоптер пропонується в червоному, чорному і білому виконанні.
Квадрокоптер SYMA X5SW: опис, характеристики, відгуки
Гаджет недорогий, міцний і, як стверджують покупці, настільки простий, що навіть десятирічна дитина може навчитися ним управляти. Дивлячись на цей симпатичний і цікавий дрон, важко уявити, скільки несприятливої критики він на себе викликав. Мається на увазі, що при такій невисокій вартості занадто великих надій покладати не варто. Багато користувачів вважають, що це один з кращих квадрокоптеров для початківців вартістю дешевше 100 $ (після Syma X5C і U818A). У цьому огляді зроблена спроба копнути трохи глибше і перевірити, що він дійсно може дати.


Квадрокоптер Syma X5SW – це дрон з встановленою на нього камерою. Всі деталі пристрою, включаючи контролер і акумулятор, є точною копією деталей X5SC. Однак дана модель відрізняється від своїх попередників, таких як Syma X8C, X8G і X8W. Модифікації оригінальної серії X5SW були зроблені в моделях X5SW Explorers 2 і X5SW-1. У числі достоїнств квадрокоптера користувачі називають його легкість і стабільний політ, висока шасі, недорогу FPV-систему, гарну конструкцію корпусу, наявність режиму Headless і програми для смартфона. Серед недоліків пристрої називають великі затримки FPV і його помилки, а також субстандартну тривалість польоту.
Квадрокоптер SYMA X5SW: опис, характеристики, відгуки

Особливості моделі

Квадрокоптер Syma X5SW є унікальним дроном серед моделей дешевше 100 доларів. Головною причиною цього є можливість управління з використанням виду першої особи, який можна спостерігати з допомогою власного смартфона. Одне це з лишком виправдовує вартість пристрою. Квадрокоптер досить стійкий в повітрі і може записувати пристойне відео та/або робити фотографії. Хоча тривалість зарядки складає близько 130 хв, це незручність можна легко подолати завдяки купівлі додаткових акумуляторних батарей. Тривалість польоту приблизно дорівнює п'яти хвилинах. Цей час може бути більше або менше, залежно від того, наскільки активно проводиться пілотування, чи є вітер і проводиться запис. Основну проблему при запуску легких міні-квадрокоптеров на відкритому повітрі представляє вітер. Хоча більшість дронов здатні легко впоратися зі швидкістю повітряних потоків до 15 км/год, подальше збільшення може призвести до втрати рівноваги, хоча деякі віддають «віндсерфінгу» перевагу.
Квадрокоптер SYMA X5SW: опис, характеристики, відгуки

Всередині упаковки

В склад комплекту входять:
 • Сам квадрокоптер Syma X5SW.
 • Пульт управління.
 • Літій-полімерний акумулятор напругою 37 В і ємністю 500 маг.
 • Дві пари додаткових пропелерів.
 • Викрутка.
 • USB-кабель для зарядки акумулятора.
 • Чотири шасі.
 • Чотири захисних рами.
 • Wi-Fi-камера.
 • Монтажний затискач для смартфона.
 • Інструкція квадрокоптера Syma X5SW.
 • Зручний пульт управління з чітким РК-екраном

  Оцінка квадрокоптера буде неповною, якщо не буде обговорено пульт управління. Якщо раптово акумулятор повністю розрядиться під час польоту, то це може мати непередбачувані наслідки. Ймовірно, всі користувачі дронов випробували це на собі. Однак, завдяки докладному ЖК-екрану на радиоуправляемом передавачі Syma X5SW, це перестає бути проблемою. На дисплей виводиться вся необхідна діагностика польоту, така як сила сигналу Wi-Fi, рівень заряду акумулятора, напрямок руху та багато іншого. Це дійсно дуже допомагає. Користувальницькі елементи управління порівняно прості. Квадрокоптер радіокерований Syma X5SW може летіти вперед, у сторону, вгору і вниз, і навіть дозволяє виконувати фігури вищого пілотажу. Після деякої практики навіть у новачків не виникне ніяких ускладнень. Користувачі радять, як і у випадку будь-якого іншого квадрокоптера, запускати модель поступово і тільки тоді набирати швидкість і висоту, коли управління стане менш напруженим і набагато спокійніше. Це дозволить знизити відсоток зіткнень, а також значно підвищить термін служби пристрою.
  Квадрокоптер SYMA X5SW: опис, характеристики, відгуки

  Камери

  Камера знімна, так що користувач може вибирати, літати з нею чи без неї, збільшуючи час польоту, так як у неї немає власного акумулятора – вона черпає енергію від джерела живлення квадрокоптера. Різниця між камерою даної моделі і попередніми полягає в наявності FPV. Передача виконується через Wi-Fi, що дозволило знизити ціну і зробити функцію більш доступною. В якості монітора в X5SW використовуються пристрої Android або iOS. Для цього достатньо просто завантажити безкоштовний додаток і встановити Wi-Fi-з'єднання. Модель надає свій власний Wi-Fi, так що користувачеві буде нескладно підключитися. Додаток дозволяє фотографувати або записувати відео. Кожен запис може тривати до 30 хвилин. Оскільки в моделі карти пам'яті для зберігання даних не використовуються, файли зберігаються безпосередньо в пам'яті телефону або планшета.
  Квадрокоптер SYMA X5SW: опис, характеристики, відгуки
  Квадрокоптер з камерою Syma X5SW, 2-Мп сенсор якого може захоплювати хоча і не HD, але неймовірно захоплююче відео, як стверджують деякі користувачі, що перевершує всі очікування. Є не так багато дронов, які пропонують систему передачі зображення FPV за такої низької вартості (найближчим конкурентом є Hubsan X4 H107D). Можливість контролювати політ за допомогою смартфона, безумовно, є вагомою перевагою даної моделі.

  Час зарядки

  Одним з можливих недоліків цього апарату є те, що акумулятор вимагає дуже тривалого часу заряду (близько 130 хв). Якщо користувач вже готовий піти на відкрите повітря, щоб провести запуск, дві години тягнуться дуже повільно. На щастя, існує спосіб боротьби з цією проблемою – достатньо придбати додаткові акумулятори. Вони не так дороги і збільшать загальну тривалість використання квадрокоптера. Типова тривалість польоту на повністю зарядженому джерелі живлення становить близько п'яти хвилин.
  Квадрокоптер SYMA X5SW: опис, характеристики, відгуки

  Режим Headless

  Модель підтримує режим керування Headless – X5SW буде летіти в напрямку нахилу джойстика пульта управління, незалежно від того, куди в даний момент повернутий ніс квадрокоптера. Користувачі, які тестували цю функцію, підтверджують, що, безумовно, вона значно полегшує управління дроном для початківців, проте вони не рекомендують використовувати на постійній основі. Інакше новачок не зможе освоїти більш складні режими польоту.

  Передавач

  Передавач працює на частоті 24 ГГц, тому він не буде втручатися в роботу FPV. В інших квадрокоптерах замість Wi-Fi для прямої трансляції використовуються частоти 24 або 58 ГГц, що створює перешкоди для передавача.

  Висновки

  Квадрокоптер Syma X5SW не зовсім однозначна. З одного боку, він коштує всього 61 $ і пропонує можливість управління від першої особи. Це один з найбільш доступних іграшкових дронов, які можуть похвалитися FPV. Але вигляд від першої особи погано реалізований і має свої недоліки. Проте якщо подивитися на моделі з безпомилковою FPV-функцією, то вони стоять у 10-30 разів більше, ніж Syma X5SW, тому можна просто ігнорувати її слабкі місця.

  Популярі новини
  Загрузка...