Як включити GPS на iPhone 5s: інструкції, поради, рекомендації

775 0 Новини високих технологій

GPS-навігація на сучасних мобільних пристроях використовується досить активно. І це незважаючи на те, що при включеній опції батарея телефону розряджається швидше. Далі нам належить з'ясувати, як включити GPS на iPhone 5s. Навіщо взагалі потрібна ця опція? Чим вона корисна? Навіть недосвідчений власник "яблучних" смартфонів зможе втілити задум у життя.

Як включити GPS на iPhone 5s: інструкції, поради, рекомендації

Опис

Перед тим як включити GPS на iPhone 5s, необхідно зрозуміти, про що взагалі йде мова. Дана опція дозволяє користуватися картами і визначати місце розташування телефону. Вона допомагає знайти iPhone при його втраті, наприклад.


Якщо ця опція відключена, користувач не зможе користуватися картами і навігацією на смартфоні. Тому найчастіше люди замислюються над тим, як включити GPS-приймач на iPhone 5s і налаштувати визначення місцеположення в додатках. Зробити це простіше, ніж здається!

Включення через меню

Почнемо з безпосереднього підключення опції. Спочатку GPS відключена у всіх "яблучних" смартфонів. Щоб почати її використання, доведеться слідувати невеликий інструкції. Як налаштувати GPS на iPhone 5s? Для цього доведеться включити так звані служби геолокації. Вони дозволяють користуватися GPS в тих чи інших додатках, але тільки при наявності підключення до інтернету. Без нього навігація працювати не буде. Включення GPS проводиться наступним чином:
 • Відкрити меню "Налаштування" при включеному айфоні.
 • Перейти в розділ під назвою "Приватність/Конфіденційність".
 • Натиснути на рядок "Служби геолокації".
 • У вікні перевести перемикач у стан "Включено". Далі пропонується вибрати режим роботи GPS. Наприклад, "Завжди".
 • Можна закривати налаштування. Після виконаних дій GPS-навігація буде повністю включена. Але це ще не все. Тепер необхідно провести її налаштування в тих чи інших додатках. Як правило, якщо програма працює з GPS, то при першому запуску вона буде вимагати доступ до служб геолокації. Досить натиснути на кнопку "Дозволити", щоб скористатися всіма опціями того чи іншого софта.
  Як включити GPS на iPhone 5s: інструкції, поради, рекомендації  Використання служби "Карти"

  Тепер зрозуміло, як включити GPS на iPhone 5s. Далі буде розказано про те, яким чином працювати з даною службою. Наприклад, про настроювання визначення місця розташування у програмі "Карти". Щоб втілити задум у життя, потрібно:
 • Перейти в головне меню iPhone. Для цього необхідно натиснути на кнопку "Додому".
 • Знайти на екрані додаток "Карти". Натиснути на відповідну іконку.
 • Клацнути по загнутому екрану карти. З'явиться меню з налаштуваннями.
 • Якщо натиснути на кнопку "Супутник", на дисплеї з'явиться зображення карти з супутника. Синій покажчик - це положення абонента.
 • Вибрати "Гібрид". Дана функція накладає назва вулиць і номери будинків на супутникові знімки.
 • Якщо клацнути на кнопку зі стрілкою в лівому нижньому кутку з'явиться компас. Оранжевий "носик" вказує на північ.
 • Як налаштувати GPS на iPhone 5s? Слід звернути увагу на те, що при роботі з додатком "Карти" карта повертається в напрямку, на яке вказує мобільний пристрій.
 • Це все, що потрібно знати про роботу з "Картами". Головне включити інтернет і служби геолокації. Після цього GPS-навігатор буде працювати без особливих проблем.

  "Компас"

  Але це ще не все. Зрозуміло, як включити GPS на iPhone 5s. І як користуватися визначенням місця розташування теж. Ще один прийом - це робота з програмою "Компас". Для її функціонування теж потрібно GPS.
  Як включити GPS на iPhone 5s: інструкції, поради, рекомендації
  Щоб визначити своє місце розташування через "Компас", необхідно:
 • Відкрити головне меню "яблучного" телефону і знайти в ньому відповідну програму. Вона розташовується в папці "Утиліти".
 • Включити на телефоні GPS та інтернет.
 • Після запуску програми на екрані з'явиться компас, на якому будуть прописані координати знаходження користувача.
 • Щоб перейти до "Карт", необхідно натиснути в лівому нижньому кутку на кнопку з невеликою стрілкою. Як включити GPS на iPhone 5s? Відповідь на це питання більше не завдасть клопоту! До речі, при переході в розділ "Служби геолокації" можна побачити список програм, які отримали доступ до цієї опції. Клацаючи на відповідні рядки, абонент здатний керувати налаштуваннями GPS в тому чи іншому.

  Популярі новини
  Загрузка...