Збій камери на "Самсунг": методи усунення

1613 0 Новини високих технологій

Досить велика кількість безпосередніх власників смартфонів "Самсунг" після тижня використання телефону даної моделі зіткнулися з проблемою у вигляді поломки камери. При її включенні виникає помилка. Збій камери на "Самсунг" є досить поширеним явищем, тому даний фактор необхідно враховувати. Більш детально про проблеми з камерою на згаданих апаратах буде розказано далі.

Збій камери на "Самсунг": методи усунення
Для того щоб запобігти збій камери на "Самсунг", вам надається 4 способи, як виправити дану помилку своїми руками.

Спосіб № 1: очищення даних

Даний спосіб, як і інші його аналоги, простий і не вимагає чогось надприродного. Він полягає в очищенні даних, а також звільнення внутрішнього накопичувача даної камери. Збій камери на "Самсунг Гранд" може бути обумовлений саме її переповненням.


Збій камери на "Самсунг": методи усунення
Першим кроком у цій ситуації для вас стане перезапуск вашого смартфона. В першу чергу необхідно вимкнути, а потім включити. Ця процедура проста, і вирішити її користувач здатний самостійно. Далі необхідно зайти в налаштування, а там відшукати диспетчер додатків. Як ви пам'ятаєте, необхідно знайти камеру. Відкриваємо програму і здійснюємо очищення сміття, нецікавих фото та іншого матеріалу. Далі вам знову необхідно перезапустити гаджет і подивитися, зважилася проблема, пов'язана з камерою. Якщо зважилася, то ми вас вітаємо, а якщо ні, то дивіться наступний спосіб усунення даної проблеми.

Спосіб № 2: очищення внутрішнього накопичувача

Збій камери на "Самсунг" - це погано, тому краще швидше усунути цей недолік. Другий спосіб полягає в очищенні внутрішнього накопичувача інформації в додатку "Камера" способом Recovery. Так само, як і попередній спосіб, розглянемо покроково всі деталі.
В першу чергу необхідно вимкнути ваш пристрій. Далі необхідно натиснути і утримувати на певний час три кнопки на вашому телефоні. Цими кнопками є:
 • Кнопка, яка відповідає за включення і виключення.
 • Кнопка під назвою Home.
 • І клавіша збільшення гучності телефону.
 • Коли ви протримається кілька секунд дані кнопки, вашій увазі телефон надасть системні параметри "Андроїда". Для того щоб здійснити очистку вашого пристрою, потрібно гортати рядки з допомогою кнопок гучності. Щоб опуститися вниз, використовуйте кнопку зменшення гучності. Вам потрібно знайти рядок під назвою Wipe cache partition. Далі ваша задача - перезавантажити пристрій. У разі якщо збій камери на "Самсунг Гранд Прайм" припинився - це добре, а якщо ні, то варто звернутися до наступного способу.
  Збій камери на "Самсунг": методи усунення

  Спосіб № 3: файловий менеджер

  Даний спосіб також полягає в очищенні матеріалу, але вже іншим шляхом. В даному випадку такий спосіб має на меті прибрати збій камери на "Самсунг Галаксі" і полягає в наступному. Ми вдаємося до використання файлового менеджера.
 • Перший крок полягає в тому, щоб приєднати пристрій до комп'ютера за допомогою USB-шнура.
 • Необхідно знайти та відкрити папку пам'яті смартфона, а далі перейти в папку "Андроїд". Там буде ще одна папка з датами. Вам необхідна саме вона.
 • Там ви зможете знайти папку з архіву, де і буде сховище кеша вашого смартфона. Його вам необхідно буде видалити.
 • Фахівці в цій справі радять видалити всі файли з папки, так як вони є абсолютно марними на вашому пристрої і тільки приносять проблеми з пам'яттю.
 • Після того як ви завершите свою дію, потрібно перезапустити пристрій. Сподіваємося, цей спосіб вам допоміг усунути неполадки, якщо ні, то переходимо до останнього способу.
 • Спосіб № 4: видалення альтернативної камери

  Це останній спосіб, який зможе допомогти вам запобігти збій камери на "Самсунг".


  Цей спосіб полягає у видаленні, але на цей раз прибирається так звана альтернативна камера. Ваше завдання полягає в тому, що необхідно знайти всі додатки, які використовують послуги камери, а також накопичувач пам'яті. Після того як ви відшукайте їх, ваше завдання буде їх видалити. Після цього дії обов'язково перезапускаємо смартфон.
  Збій камери на "Самсунг": методи усунення
  Один з вышепредложенных методів неодмінно усуне проблему з камерою, і вона продовжить якісно здійснювати свою роботу. У разі якщо нічого не допомогло, необхідно обов'язково звернутися в сервісний центр - значить, проблема набагато серйозніша.

  Популярі новини
  Загрузка...