Телевізійна антена для дачі з підсилювачем: яку вибрати?

793 0 Новини високих технологій

Незважаючи на те, що телебачення зараз відходить на другий план після інтернету, багато людей не уявляють свого життя без нього. Воно давно увійшло в наше повсякденне життя. Люди, приходячи з роботи або навчання, хочуть розслабитися і подивитися фільм або послухати новини, а не шукати в інтернеті щось цікаве. Звичайно, все так і відбувається в містах, а в селах може бути слабкий сигнал, що не дозволяє дивитися телевізор. У цьому випадку необхідно вирішувати проблему. Зазвичай встановлюють супутникову тарілку, що дозволяє якісно вирішити це. На жаль, її вартість і щорічна плата може бути досить великою для вас. Що можна зробити в цьому випадку?


Антени

Сьогодні можна знайти безліч різних антен, які дозволять отримати бажаний результат. Можна вибрати цей прилад по будь-якому гаманцю. Яку вибрати антену для дачі з підсилювачем?
Телевізійна антена для дачі з підсилювачем: яку вибрати?
Кожна антена може приймати сигнал і використовуватися як цифрова. Це залежить від дальності розташування вежі і перешкод сигналу. Якщо будинок розташований близько до ретрансляційної вежі, то приймати сигнал можна навіть звичайним оголеним телевізійним кабелем. Звичайно, якщо місцевість розташована досить далеко від вишки, то необхідно шукати альтернативні варіанти. Яку вибрати антену для дачі з підсилювачем? Давайте розберемося з цим питанням.

Види антен

Вибираючи відповідну антену, ви побачите, що їх існує досить велика кількість. Вони відрізняються за типом і методу встановлення і посилення. Всі вони встановлюються в різних умовах. Щоб визначити, яка саме потрібна антена, варто визначитися з типом розташування і посилення сигналу.

Кімнатна антена для дачі з підсилювачем

Антени, які встановлюються всередині приміщення, досить компактні, і їх можна встановити на рівній поверхні. Цей вид, таким чином, відрізняється від своєї зовнішньої альтернативи. На жаль, кімнатні антени необхідно встановлювати тільки в місті, поруч з ним або в разі, коли дача розташована близько до вишки. В інших випадках у вас не вийде поліпшити прийом сигналу. Також слід пам'ятати, що в одній кімнаті сигнал може бути досить сильним, а при перенесенні він втрачається. Це трапляється із-за стін або інших перешкод.
Телевізійна антена для дачі з підсилювачем: яку вибрати?

Цифрові антени для дачі, встановлюються зовні приміщення

Зовнішні антени відрізняються від кімнатних. Вони встановлюються в будинках, які знаходяться далеко за містом, де звичайні антени не здатні зловити сигнал. Цей вид добре поліпшить якість прийому. Звичайно, ці антени часто застосовуються, і тому в них існує безліч видів. Вони поділяються за типом посилення і за способом монтажу. Яку антену з посиленням вибрати для дачі? Звичайні антени – це пасивні. У них немає додаткових модулів, які дають можливість додаткового посилення. Звичайно, вони можуть спіймати і трохи посилити якість прийому, але зазвичай цього не вистачає, якщо дача знаходиться далеко від ретрансляторной вишки. Навіть такий простий вигляд має деякі позитивні сторони. Пасивна антена не вносить шуми в сигнал, що забезпечує якісне відтворення, звичайно, якщо вистачить потужності.


Другий вид – активні антени. За габаритами вони схожі з попереднім видом, але мають додаткові мікросхеми для посилення сигналу. Вони можуть міститися в самій антені, так і окремо від неї у вигляді додаткового модуля. Звичайно, для нього необхідно харчування, воно встановлюється від звичайної розетки.
Телевізійна антена для дачі з підсилювачем: яку вибрати?
Останній вид – спрямовані антени, які схожі на активні по своїй конструкції. Основні відмінності полягають у тому, що спрямовані антени більше за розміром і мають деякі додаткові модулі. Таким чином, в цьому виді встановлюється довгий сердечник, і підключаються до нього елементи, що забезпечують посилення. Спрямовані антени відмінно підійдуть для віддаленій місцевості, вони якісно ловлять і підсилюють сигнал. Також можна підібрати підсилювач для антени телевізора на дачу, щоб поліпшити сигнал. На жаль, навіть при виборі потужної антени можна отримати спотворений сигнал. До покупки необхідно визначити відстань від вежі до антени і підібрати найбільш відповідний варіант.

Коефіцієнт посилення

Яку вибрати антену з підсилювачем для дачі? Перед цим необхідно розібратися з технічними характеристиками пристрою. Для телевізійної зовнішньої антени з підсилювачем для дачі це – коефіцієнт підсилення, який вимірюється в дБ. Це показник покаже нам, наскільки якісно можна прийняти сигнал для певної місцевості. Звичайно, чим більше буде цей показник, тим краще якість прийому і, відповідно, вище ціна. Рекомендується підібрати антену з відповідним коефіцієнтом.
Телевізійна антена для дачі з підсилювачем: яку вибрати?

Вибір кабелю для підключення

Після вибору відповідної вуличної антени з підсилювачем для дачі, можна переходити до установки і налаштування. Щоб не порушити всю картину, необхідно придбати хороший кабель, так як він теж доповнює якість передачі сигналу. Навіть якщо ви придбали дорогий ресивер і антену, неякісний кабель може порушити. Звичайно, він буде відповідати високій ціні. Також слід врахувати товщину центральної жили, яка повинна бути досить товстою, і зовнішню оплітку. Перед підключенням варто перевірити хвильовий опір, яке повинно бути близько 75 Ом.
Телевізійна антена для дачі з підсилювачем: яку вибрати?

Рейтинг кращих моделей

Яку вибрати антену з підсилювачем для дачі? Досить складно порадити щось, так як у кожної людини будуть різні умови для прийому сигналу. Різна місцевість і відстань від ретрансляторной вишки визначає відповідну антену. Рейтинг кращих моделей допоможе вам вибрати підходящий варіант.
 • Фірма «Дельта». Антени цієї фірми вважаються дуже якісними, і вони займають перші місця у багатьох топах, наш рейтинг не став винятком. Це сталося завдяки широкому асортименту. Він включає в себе різні вузьконаправлені антени, здатні прийняти дециметрові і метрові хвилі, а також широкосмугові прилади. Практично всі моделі можуть застосовувати цифровий сигнал. Щоб підключити, необхідно встановити провід у гніздо, у якому є F-коннектор. Антени фірми «Дельта» якісно приймають сигнал і досить просто встановлюються.
 • На другому місці розташувалися антени Locus. Ця фірма розробляє пасивні і активні моделі. Вони розробляють досить якісні моделі, які коштують недорого. Антени зазвичай можна підключити до 3 телевізорів. Щоб встановити модель від фірми Locus, не потрібні спеціальні навички, тут все елементарно.
  Телевізійна антена для дачі з підсилювачем: яку вибрати?
 • Третє місце – фірма «Гарпун». Це хороший виробник, який постачає якісні антени будь-якого виду. В основному продукція «Гарпуна» має середні ціни. Виробник запевняє, що всі моделі можуть приймати досить поганий сигнал. Проведені дослідження та коментарі користувачів показують, що антени добре справляються з поставленими цілями.
 • Далі йде фірма GoldMaster. Антени цієї фірми останні в рейтингу найбільш популярних моделей. Вони дуже якісно приймають сигнал. При перегляді телевізора немає проблем з відтворенням, тобто немає різних перешкод і гальм. Також погода не впливає на якість прийому. Найприємніше те, що при гарному якості цю антену можна взяти за прийнятну ціну.
  Телевізійна антена для дачі з підсилювачем: яку вибрати?
 • Ще є варіант виготовити антену для телебачення самостійно. Так ви зможете зробити відповідний варіант для вашої місцевості. Звичайно, для цього необхідно добре попрацювати, так як задача досить важка. В інтернеті є безліч рекомендацій і відео, за яким ви зможете виготовити відповідну ТВ-антену для дачі з підсилювачем.

  Рекомендації

  Якщо ваш коаксіальний кабель, який підключений до антени і телевізору, обірвався або його перегризли з тваринами, не варто відразу бігти за новим. Ви можете з'єднати цілі ділянки. Для цього необхідно відчистити кінці і спаяти необхідні контакти. Щоб якісно приймати сигнал, необхідно звертатися увагу на різні фактори. З-за висоти установки, високовольтних ліній, які близько розташовані до будинку, типом рельєфу місцевості і матеріалу, який застосовувався для виготовлення даху, можна поліпшити або погіршити сигнал. Це слід використовувати при монтажі, що не витратити свій час даремно.

  Висновок

  Телевізійні антени з підсилювачем для дачі необхідно підбирати виходячи з своєї місцевості. Не можна підібрати універсальний варіант, ви повинні самі оцінити всі характеристики, щоб отримати якісний сигнал. Існує кілька типів антен, які можуть вам підійти. Після визначення потрібного типу можна переходити до вибору відповідної моделі.

  Популярі новини
  Загрузка...