Холодильник Bosch KGV36VW13R: характеристики, відгуки, фото

450 0 Новини високих технологій

Сучасний ринок великої побутової техніки, в тому числі і холодильників, пропонує споживачам широкий вибір моделей. Покупці можуть підібрати для себе варіант не тільки підходящий по функціоналу, але і за бюджетом. Звичайно, чим більше асортимент, тим складніше зробити вибір. Нерідко буває, що техніка відслужив своє і вимагає негайної заміни. Тоді у покупця не залишається часу на моніторинг фірм-виробників та моделей. Споживач намагається підібрати альтернативу, яка могла б прослужити якомога довше. У такій ситуації багато хто віддають перевагу давно перевіреним виробникам, які зарекомендували себе на ринку з кращої сторони. Bosch - одна з таких компаній. І хоча техніка цієї фірми не вважається бюджетним варіантом, є деякі моделі, які цілком підійдуть для середнього гаманця. Яскравим представником є холодильник Bosch KGV36VW13R.


Кілька слів про виробника

Дивно, але ще на початку 1886 року ніхто не міг подумати, що звичайний інженер Роберт Бош зможе створити цілу імперію з виробництва холодильного обладнання та ряду інших електронних пристроїв. Головною відмітною особливістю німецької компанії, яка зароджувалася в Штутгарті, вважається використання якісних матеріалів. На сьогоднішній день компанія Bosch є одним із затребуваних і популярних виробників, якого обирають для обслуговування споживачі по всьому світу.
Холодильник Bosch KGV36VW13R: характеристики, відгуки, фото

Основні характеристики моделі Bosch KGV36VW13R

На фото місткий, безшумний з зручним функціоналом представник популярної фірми виробника. Досить простий у експлуатації, оскільки не має складної настройки. Стандартний розмір 60 х 60 х 180 дозволяє встановити його в приміщеннях невеликої площі.


Оскільки холодильник відноситься до групи за типом споживання електроенергії, це досить економний варіант. У рік холодильник Bosch KGV36VW13R споживає не більше 350 кВт. Загальний об'єм 318 л, з них на холодильне відділення виділено 223 л, а на морозильне 95 к. Що стосується морозилки в Bosch KGV36VW13R, відгуки користувачів свідчать про її місткості. Насправді небагато моделей з подібними габаритами мають такий корисний об'єм. Для зручності зберігання простір розділено на три відділення. Одне з них - це полку, а два інших – ящики. Температура постійна – 18 градусів. Регулювати її не можна. Є можливість встановити тільки режим «Суперзаморожування».
Холодильник Bosch KGV36VW13R: характеристики, відгуки, фото
Що стосується холодильної камери, то в ній користувач може виставити температурний режим на свій розсуд – від 2 до 8 градусів.
Холодильник Bosch KGV36VW13R: характеристики, відгуки, фото
Літера R в назві моделі свідчить про те, що вона виконана в білому кольорі.

Система розморожування

Модель однокомпрессорная, тому окремо відключати одну з камер для розморожування не вийде. Та цього й не доведеться робити. У моделі Bosch KGV36VW13R використовується краплинна система розморожування з новою технологією Low Frost, завдяки чому на стінках не утворюється крижаної кірки, а продукти не обвітрюються. Раз у 8-12 місяців рекомендується повністю відключати і розморожувати холодильник.

Особливості моделі

Оскільки дана модель вважається економ-варіантом для домашнього використання, можна сказати, що тут немає величезної кількості додаткових можливостей. Однак для тих, хто часто заморожує ягоди, зелень, овочі, м'ясо або рибу для тривалого зберігання, існує суперзаморозка. Максимальна температура заморозки становить -24 градуси, тому можна не турбуватися за збереження якості продуктів в холодильнику Bosch KGV36VW13R. Відгуки користувачів також свідчать про зручність ящиків в морозилці. При необхідності їх можна повністю дістати (що передбачено в моделях не кожного виробника). Це досить зручно при завантаженні великої кількості продуктів. Більшість експертів в якості головної особливості моделі відзначають швидке заморожування продуктів в обох камерах, що вкрай важливо для швидкопсувних виробів. Модель Bosch KGV36VW13R ергономічна і має безліч додаткових відділень для облаштування цілої системи зберігання. Варто відзначити, що при закритих дверцятах і відсутності живлення (у разі аварійного відключення) модель здатна протягом тривалого часу утримувати накопичений холод. Простота і якість – головні її характеристики.

Наявність або відсутність можливості змінювати розташування полиць

В першу чергу важливо відзначити, що кожна полиця виготовлена з ударостійкого скла, тому здатна витримувати чималу вагу. Холодильник Bosch KGV36VW13R за відгуками користувачів, це ідеальний варіант для любителів зберігати на верхніх полицях холодильника заготовки в невеликих скляних банках. Верхнє відділення якраз для цього пристосований. Відстань між полицею і верхньою стінкою холодильника – висота 700-грамовій банки. У будь-якому випадку, у всіх полиць холодильного відділення при необхідності можна поміняти положення.
Холодильник Bosch KGV36VW13R: характеристики, відгуки, фото

Переваги моделі

Аналізуючи відгуки користувачів, можна виділити наступні переваги холодильника Bosch KGV36VW13R:
 • Підтримання оптимальної температури для заморожування і зберігання в холодильному відділенні. Завдяки запатентованій виробником технології Low Frost продукти довше залишаються свіжими.
 • Зручна система зберігання. Крім основних полиць в моделі присутні додаткові вкладки для зберігання яєць, бічні панелі, окреме відділення для зберігання овочів і фруктів. Все це допомагає зберегти продукти без домішки сторонніх запахів. Полиці виготовлені з якісних матеріалів, тому витримують велике навантаження.
 • Холодильник Bosch KGV36VW13R: характеристики, відгуки, фото

 • Модель Bosch KGV36VW13R за характеристиками виграє у більшості конкурентів у своїй ціновій категорії. Завдяки великому досвіду і власних технологій виробник пропонує споживачам товар високої якості, що задовольняє їх потребам.
 • При необхідності дверцята завжди можна переважити, що дає можливість встановити холодильник абсолютно в будь-якому просторі.
 • Низький рівень шуму. При правильній установці холодильника Bosch KGV36VW13R в процесі роботи його практично не чутно. Це вагомий плюс, особливо для невеликих квартир.
 • Можливість переставляти полиці холодильника. Завдяки цьому на нижню полицю можна легко вмістити 3-літрову банку або 5-літрову каструлю.
 • Холодильник «без ручок». Для цих цілей передбачені виїмки на дверцятах. Це спрощує експлуатацію і виключає можливий ремонт по заміні ручок.
 • Холодильник Bosch KGV36VW13R: характеристики, відгуки, фото
 • Якісний пластик, з якого виконані ящики і полиці. Це вагома перевага, яка дозволяє економити на заміну скриньок у морозильній камері (наприклад, як у холодильників "Індезіт" або "Арістон").
 • Недоліки моделі

  Деякі споживачі відзначають наступні недоліки:
 • При нерівномірному завантаженні холодильника в процесі роботи може бути чутний «гуркіт». Але ця проблема вирішується грамотним розподілом продуктів в камері. Варто відзначити, що подібна проблема зустрічається далеко не у кожного споживача.
 • Відсутність системи No Frost говорить про необхідність час від часу розморожувати морозилку, оскільки іній повільно осідає на стінках агрегату, утворюючи полій. Як правило, рекомендується розморожувати холодильник хоча б кілька разів на рік.
 • Висновок

  Резюмуючи вищесказане, можна зробити висновок про те, що це практична модель холодильника, яка якісно виконує основні функції зберігання продуктів і швидкої заморозки. До того ж середня ціна на неї 20-25 тис. руб. Це цілком прийнятно для багатьох російських сімей.

  Популярі новини
  Загрузка...