Холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W: відгуки, характеристики, особливості моделі?

542 0 Новини високих технологій

Велика різноманітність сучасних моделей холодильників ставить споживачів перед важким вибором. Найчастіше на прилавках великих торгових точок побутової техніки виставлені кілька схожих моделей в одній ціновій категорії. Але як не помилитися з вибором якісного і надійного холодильника? Почати варто зі знайомства з характеристиками моделі, думками фахівців (продавців-консультантів), а по можливості і з відгуками покупців, які вже встигли протестувати прилад в роботі. У зв'язку з економічною ситуацією, що багато хто намагаються вибирати бюджетні пропозиції, але варто пам'ятати, що економія не повинна бути на шкоду якості. Багато експерти рекомендують звернути увагу на холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W, ціна якого варіюється від 20000 до 25000 рублів залежно від пропозиції торгівельних мереж. А якщо скористатися акціями або бонусною програмою, то можна придбати його і дешевше.


Холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W: відгуки, характеристики, особливості моделі?

Основні характеристики моделі

Двокамерний холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W розрахований на фінансові можливості середнього класу, проте анітрохи не програє іншим приладам за схожими характеристиками. Свої основні функції він виконує чудово. Морозильна камера вміщує близько 75 літрів, що підходить для повсякденного використання. Вистачить і на дрібні заморозки, заготовляє літом. Зрозуміло, великогабаритні заготовки тут навряд чи вдасться розмістити. Весь обсяг можна рівномірно розподілити по трьох скриньок. Холодильна камера також поділена на чотири відсіки. Існує додатковий ящик для спеціального зберігання овочів і фруктів.
Холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W: відгуки, характеристики, особливості моделі?
Це відмінна можливість захистити продукти від сторонніх запахів і тримати їх окремо. Крім того, на дверцятах передбачена спеціальна підставка для яєць, що також покращує умови зберігання. Завдяки активної циркуляції повітря простір всередині холодильника рівномірно охолоджується.


Система розморожування

І в холодильній, і в морозильній камері використовується сучасний принцип No Frost. За відгуками багатьох споживачів, це дуже зручно. Самостійно розморожувати холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W не доведеться. Достатньо раз на рік відключати прилад і просто промивати його. За рахунок струменевого подачі холоду і активно циркулює повітря, льоду на стінках не утворюється. Проте варто пам'ятати, що в агрегатах, холодильні камери яких оснащені системою No Frost, продукти, які зберігаються у відкритому вигляді, швидко обвітрюються. Щоб уникнути подібних ситуацій, варто зберігати їх у закритому посуді або пакетах (у випадку з овочами і фруктами, які зберігаються поза спеціально передбаченого для цього ящика).
Холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W: відгуки, характеристики, особливості моделі?

Переваги моделі

Холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W серед бюджетних варіантів - відмінний вибір. Він, безсумнівно, стане головним помічником по господарству. Крім доступної ціни, модель має й інші переваги. Якщо проаналізувати наявні про холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W відгуки, можна виділити наступні переваги:
 • Зручна система розморожування No Frost в нижній і верхній камерах. Для багатьох сучасних споживачів це головний аргумент при виборі подібної техніки.
 • Полиці виконані з якісного ударостійкого скла. Всього в холодильному відділенні їх чотири, у двох можна міняти місце розташування по висоті, що досить зручно при використанні високої посуду.
 • Холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W має привабливий дизайн без зайвих деталей і електромеханічне управління. Є можливість регулювати температуру в холодильній камері, в морозилці передбачена стандартна – мінус 18 градусів. Присутня красива яскрава підсвітка. Користуватися моделлю зможуть як люди зрілого віку, так і діти, оскільки в управлінні і експлуатації немає нічого складного.
 • Якісно справляється з основними функціями: морозить швидко і добре, зберігає продукти у гарному якості.
 • Чи є недоліки у цієї моделі?

  Також серед відгуків користувачів можна зустріти такі нарікання по роботі приладу даної моделі :
 • Виробляє велику кількість шуму в процесі експлуатації. Що стосується цього пункту, про холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W відгуки суперечливі. Щодо рівня шуму виробником заявлена цифра в 43 дБ, що повинно відповідати комфортної експлуатації для споживача. У разі виявлення нестачі, фахівці рекомендують перевірити правильність установки приладу за рівнем. При необхідності вирівняти шляхом підкручування ніжок.
 • З додаткового арсеналу є тільки суперзаморозка. Але, як показує практика, додаткові функції потрібні далеко не кожному споживачеві.
 • Холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W: відгуки, характеристики, особливості моделі?
  В якості висновку можна зазначити, що холодильник Hotpoint-Ariston HF 4180 W - це хороший варіант співвідношення ціни і якості без зайвих наворотів. Система автоматичного розморожування полегшує догляд за приладом, а привабливий дизайн доповнить будь-який інтер'єр.

  Популярі новини
  Загрузка...