Новини високих технологій
» » Навіщо потрібна і де знаходиться клавіша Backspace на клавіатурі?

Навіщо потрібна і де знаходиться клавіша Backspace на клавіатурі?

22-03-2017, 20:36
1 051
Клавіатура комп'ютера складається з 101 або 102 клавіш, кожна з яких має своє призначення. Найбільша група кнопок відповідає за введення літер, цифр і різних символів. До решти звертаються для виконання певних дій. Більшість користувачів комп'ютерів навіть не мають уявлення про їх функції. Клавіша Backspace на клавіатурі застосовується досить часто, тому необхідно вивчити її докладно.

Призначення

Функцій у клавіші небагато. Зазвичай до неї вдаються користувачі, що працюють у текстовому редакторі. При наборі документів неминуче зустрічаються помилки. Як від них позбутися? Потрібно видалити неправильно введений фрагмент. Ось тут і слід скористатися цією кнопкою.


Backspace на клавіатурі пере символи, розташовані перед курсором. Видалення відбувається послідовно. За одне натискання клавіші вилучається лише один знак. Якщо потрібно виключити з документа фрагмент, його виділяють, після чого натискають Backspace. Результат – зазначений текст видалено! Запам'ятати виконується клавішею дія просто. Досить перевести її назву з англійської мови. Back означає «позаду», а space – «місце». Поєднавши слова воєдино, ми отримаємо в дослівному варіанті «місце позаду». Таким чином, кнопка звільняє простір за собою, видаляючи останній символ перед курсором.


Ще одна функція Backspace використовується при роботі з файловою системою. Клавіша повернення до попередньої папки (на один рівень вгору) у вікні Провідника Windows. Аналогічна функція закладена в деяких браузерах. Так, для переходу на попередню сторінку іноді використовують поєднання Backspace з клавішею Alt.

Розташування

Щоб скористатися функціями розглянутої клавіші, потрібно визначити її розміщення. Backspace на клавіатурі займає місце над клавішею Enter. Впізнати її можна за відповідного напису. Якщо назва кнопки в буквеній формі не зазначено, наприклад, через нестачу місця на поверхні клавіші, її маркують стрілки, направленої ліворуч. Іноді в позначенні кнопки присутня як її назва, так і символ-значок.

Backspace на клавіатурі ноутбука

Ноутбуки та нетбуки мають більш компактну клавіатуру порівняно із звичайними комп'ютерами. Тому розташування клавіш у них дещо відрізняється від стандартного розміщення. У моделях з невеликим розміром екрану відсутня цифрова клавіатура, але клавіша Backspace зберегла своє становище.
На жаль, із-за малої поверхні кнопки її назва рідко пишеться повністю. Знайти її допоможе наступний прийом. Відшукавши ряд з позначенням цифр від 1 до 0 треба перейти до останньої клавіші, яка зазвичай слідує за кнопками зі знаками «віднімання» і «рівно». Це і буде Backspace .
Цікаво по темі
Як на клавіатурі ставиться апостроф (кома вгорі)
Як на клавіатурі ставиться апостроф (кома вгорі)
Кома вгорі, або апостроф, якщо правильно називати цей знак, часто зустрічається в граматиці мов народів різних країн. У ряді випадків кома вгорі
Кілька способів, як зробити в "Ворді" розрив сторінки
Кілька способів, як зробити в "Ворді" розрив сторінки
При роботі з документами в програмі Microsoft Word для форматування тексту нерідко доводиться стикатися ...
Три способи, як прибрати пробіл між словами у "Ворді"
Три способи, як прибрати пробіл між словами у "Ворді"
Багато користувачі часто стикаються з такою проблемою, як великі пробіли між словами у "Ворді". Досвідчені ...
Backspace - клавіша і де вона розташована?
Backspace - клавіша і де вона розташована?
Часто при прочитанні інформаційної статті, керівництва якоїсь програми або налаштування управління в комп'ютерній грі в тексті зустрічається клавіша
Клавіатура Apple: клавіша Option на Mac і інші особливості яблучної розкладки
Клавіатура Apple: клавіша Option на Mac і інші особливості яблучної розкладки
Невеликий огляд можливостей чарівної клавіатури Apple: основні комбінації, клавіша Option на Mac і інші особливості розкладки.