Комплект супутникового телебачення: склад

723 0 Новини високих технологій

Супутникове телебачення ідеально підходить для бажаючих насолоджуватися переглядом різних передач і фільмів. Воно забезпечує якісне зображення та звук. В послуги можуть входити різні канали: спортивні, пізнавальні, наукові, дитячі і гумористичні. Багато покупці цікавляться тим, який комплект супутникового телебачення вибрати. Для цього потрібно ознайомитися з нижчевикладеній інформацією.

Комплект супутникового телебачення: склад
Використання супутникових тарілок поширена у великих містах, а також невеликих населених пунктах. У маленьких поселеннях антена вважається єдиним мовним засобом, оскільки рівень прийому сигналу низький, і встановлення такого пристрою вважається ідеальним варіантом для перегляду улюблених фільмів.


Склад комплекту

Комплект супутникового телебачення включає:
 • антену (тарілки);
 • конвертори;
 • ресивер;
 • пульт ДУ.
 • Конвертор з'єднують коаксіальним кабелем з ресівером, який знаходиться біля телевізора. Всі провайдери мають безкоштовні канали, для користування якими не потрібно абонентська плата. Кожна телекомпанія має і закодовані канали, за які потрібно платити. Для їх перегляду потрібно спеціальна карта.
  Комплект супутникового телебачення: склад
  Комплект супутникового телебачення дозволяє в будь-який час мати доступ до великої кількості каналів. Важливою частиною системи є ресивер і супутникова антена. Всі необхідні елементи потрібні для роботи телебачення. Багато фірм надають своє обладнання, а в інших його треба купувати додатково. Допомога спеціаліста потрібна і в правильному налаштуванні системи.


  Ресивер

  Зараз продається безліч ресиверів. Серед них є ті, які розпізнають тільки одне кодування. А є пристрої з роз'ємом для додаткових модулів. Також є прилади з вбудованим жорстким диском. Ціна ресиверів знаходиться в межах 3500-15000 рублів. Кількість додаткових функцій визначає вартість обладнання.

  Супутникова тарілка

  Комплект супутникового телебачення включає тарілку. Її діаметр становить від 50 см до 3 метрів. Від цього показника залежать можливості обладнання. Діаметр визначає якість зображення, кількість каналів. Але це не означає, що слід купувати тарілку з великим діаметром, все залежить від призначення.
  Комплект супутникового телебачення: склад
  Для "НТС плюс" і "Триколор ТВ" можна вибрати антену діаметром 60 див. Обладнання в 12 метра використовується для ділянок поганого прийому і неякісного сигналу. Зараз продаються прилади, що дозволяють переглядати якісні програми у форматах HD і Full HD. Для цього потрібно мати відповідний телевізор.

  Оплата

  Комплект супутникового телебачення, картки доступу можна придбати в салонах стільникового зв'язку. Там же виконується активація ресивера і проводиться оплата. Вносити кошти можна через інтернет і термінали. Кожен провайдер встановлює свої ціни на послуги. Якщо клієнта плата влаштовує, він може укласти договір на надання потрібних сервісів. Оплату можна вносити банківським переказом, карткою або за допомогою банкоматів. Для цього є платіжна система Webmoney.

  "НТВ плюс"

  Сьогодні багато користувачів набувають саме такі комплекти супутникового телебачення. Відгуки про цю систему можна знайти різні. Але багато хто користувачі задоволені якістю обладнання та наявності великої кількості програм. Подача сигналу відбувається з супутника EUTELSAT W4. До переваг цього провайдера відносять універсальний і об'ємний пакет каналів. Мінусом вважається висока плата за послуги.

  "Триколор"

  Багато громадян нашої країни обирають комплект супутникового телебачення "Триколор ТВ". Компанія стала популярною за короткий період. Як видно з відгуків, користувачі цінують фірму за велику кількість каналів. Коли існував тільки "НТВ+", "Триколор" запропонував подібні послуги, але тільки за меншу плату - за 600 рублів в рік. І зараз компанія бере невелику абонентську плату, тому відгуки про роботу фірми тільки позитивні.
  Комплект супутникового телебачення: склад
  Якщо розділити суму на місяці, то виходить по 50 рублів. Тюнер швидко і просто налаштовується, оскільки є зручне меню. Комплект супутникового телебачення "Триколор" дозволяє дивитися безліч каналів. Мовлення відбувається з супутника EUTELSAT W4.

  "НТВ+Лайт"

  Останнім часом популярно телебачення цього виду. Такий пакет включає федеральні канали. Можна користуватися додатковими пакетами. До плюсів цього провайдера відносять дворічну оплату під час підключення, тимчасову блокування із збереженням рахунку. Це незамінна для тих, хто влітку їде на дачу. До мінусів відносять незручний в роботі ресівер HUMAX VA 4-SD. Мовлення відбувається завдяки супутнику EUTELSAT W4.

  "Радуга ТВ"

  Це розважальне супутникове телебачення. З ним можна підключити велику різноманітність каналів для перегляду фільмів, з-за чого до нього приєдналось багато користувачів. Як показують відгуки, людям сподобалось різноманітність тематичних каналів.
  Комплект супутникового телебачення: склад
  До переваг "Веселки ТБ" відносять низьку вартість обладнання. Реєструється приймач дуже зручно і просто. Недоліків користувачі не виявили. Сигнал приходить з супутника ABS-1.

  "Континент ТВ"

  Головною особливістю провайдера є гнучкість. Клієнтам надаються безкоштовно 10 федеральних каналів. За бажанням вибирається пакет потрібної тематики. Наприклад, за 100 рублів є можливість підключити 33 каналу. Мовлення виконується з супутника INTELSAT 15. Супутникове телебачення зараз дуже затребуване. Можна підключити будь-які бажані канали за вигідною ціною. Вони будуть доступні в будь-який час. А в яку саме звертатися фірму, залежить від бажання.

  Популярі новини
  Загрузка...