Новини високих технологій
» » Навантажувач МКСМ-800: технічні характеристики, особливості та відгуки

Навантажувач МКСМ-800: технічні характеристики, особливості та відгуки

21-02-2017, 16:58
915
Компактний і практичний навантажувач МКСМ-800 технічні характеристики якого розглянемо далі, являє собою універсальну машину, розраховану на використання в комунальній, будівельній та промисловій сферах. Він підходить для прибирання сміття, снігу, навантаження і розвантаження сипучих матеріалів, риття траншей, роботи зі штучним складським товаром.

Особливості

Курганський машзавод випустив абсолютно нову техніку під маркою МКСМ-800 технічні характеристики якої перевернули уявлення про можливості малого навантажувача. Офіційним розробником машини є компанія «ЧЕТРА». Розглянута модель виконує солідні обсяги робіт на вузьких і компактних будівельних майданчиках. Трактор проїжджає через прорізи шириною не менше 18 метра, висотою – понад 21 м. Агрегат відрізняється високим показником продуктивності, швидкості і універсальністю. З його допомогою можна облаштовувати ландшафти, пішохідні доріжки, тротуари, дороги.

Навантажувач користується попитом на вітчизняному та зарубіжному ринку завдяки своїй продуктивності, економічності та компактності. Крім того, техніка відрізняється простотою в обслуговуванні та ремонті.

Навантажувач МКСМ-800: технічні характеристики

Нижче наведені параметри розглянутої машини: Експлуатаційний вага – 324 тонни. Максимальний тиск в ходовій і робочої системі – 350/200 паскалів. Граничний показник швидкості – від 18 до 20 кілометрів у годину. Статичне навантаження на перекидання по максимуму – шістнадцять тисяч ньютонів. Трансмісія – ланцюгова передача. Є в наявності клапани вирівнювання, перемикання швидкості і опції High-flow. Склоочисник з редукторним мотором і омивачем – дві штуки. Лічильник часу напрацювання. Індикатори тиску масла і рівня пального. Датчики забруднення масляного фільтра і рівня рідини в гідравлічній системі. Бортові редуктори – 2*9. Світлові елементи – 02/1244000 LH/AH. Проблисковий маячок – «Агент-12У». Можливість підйому кабіни і відкривається капот забезпечують доступ до всіх необхідних деталей і вузлів. Демонтаж та встановлення запчастин відрізняються максимальною простотою.

МКСМ-800: технічні характеристики (двигун)

На навантажувачі, залежно від модифікації, може бути встановлена американська дизельна силова установка Cummins або німецький двигун Hatz. Між собою вони відрізняються системою охолодження і потужністю.

Нижче наведені параметри двигуна «Кумминс» для міні-трактора МКСМ-800 технічні характеристики якого привабливіше: марка – А-2300; тип – чотиритактний двигун з чотирма циліндрами і рідинним охолодженням; номінальна потужність – п'ятдесят одна кінська сила; середній показник витрати палива – 253 г/кВт; максимальна частота обертів колінчастого вала – 2800 обертань.

Кабіна

Продовжимо огляд МКСМ-800 технічні характеристики якого відповідають всім вітчизняним стандартам, робочим місцем водія. Кабіна навантажувача виготовлена з суцільнометалевого профілю, оснащена вклеєними склом і орними кватирками. Вона являє собою єдиний вузол, обладнаний усіма необхідними елементами управління, відповідає всім нормам безпеки і комфорту. У салоні є кліматична установка і деталі індикації.
Каркас зроблений з таким розрахунком, щоб захистити оператора від падаючого вантажу або при перекиданні. Оригінальні запасні частини для кабіни користуються особливим попитом, так як розраховані на різні механічні дії і удари. Шумова ізоляція і захист від пилу забезпечуються установкою сучасних оздоблювальних матеріалів. Всередині салон оснащений практичними пластиковими панелями, гармонійно вписуються в загальний інтер'єр.

Габаритні розміри

Міні-навантажувач МКСМ-800 технічні характеристики якого злегка відрізняються, залежно від модифікації, має наступні габарити: ширина колії у стандартної моделі і зразка з індексом «А» – 141/145 метра; довжина/ширина/висота– 264/172/205 м; маса – від 28 до 31 тонни. Версія «А» в ремонті та обслуговуванні також відрізняється. Це пов'язано з іншою схемою розміщення важливих деталей в основних системах машини.

Навісне обладнання

Трактор МКСМ-800 технічні характеристики якого розглянуті вище, призначений для використання різних навісних пристосувань. Серед них можна відзначити наступне обладнання: Головний завантажувальний ківш. Він передбачений на всіх типах навантажувача, легко замінюється аналогічним кар'єрним варіантом або бульдозерним відвалом. Ковшовий і траншейний екскаватор використовується для виїмки ґрунтового шару при ритті невеликих траншей і ям, а також дозволяє підготувати місце для укладання кабелю, труб і інших комунікаційних елементів. Вантажні та притискні вила. Ці насадки знадобляться для складування штабелируемих вантажів на терміналах або на будівельних майданчиках. Крім того, це пристосування призначене для вивезення і переміщення дощок, гілок, сіна, соломи. Ширина захвату регулюється від двохсот тридцяти до півтора тисяч міліметрів з можливістю підйому на три метри. Штир і стріла призначені для навантаження або транспортування рулонних матеріалів, а також особливо важких вантажів. Бур застосовується для підготовки свердловин глибиною до двох метрів і діаметром 20-45 сантиметрів. Прибиральна машина і щітка. Ці елементи використовуються при очищенні вулиць з використанням води або без неї. Крім того, навантажувач може оснащуватися бункерним розкидачем, змішувачем бетону, розпушувачем і деяким іншим навісним устаткуванням.


Управління

Регулювання гідравлічного обладнання виконується за допомогою спеціальних контролерів джойстикового типу. Вони агрегуються з тросовим приводом і гідравлікою за допомогою електронного регулятора. Загальний блок управління являє собою основний контролер, який відповідає за маневреність навантажувача, підйом і опускання вантажу. Завдяки такій конструкції оператору потрібно докласти мінімум зусиль для роботи з транспортом.

Переваги

До плюсів даної техніки відносяться такі аспекти: навантажувач легко маневрує і управляється на обмеженому просторі; агрегат має плавний хід і може виконувати різні маніпуляції; відмінні у МКСМ-800 технічні характеристики; скло в кабіні виконано з безпечного матеріалу, що не залишає гострі кромки при розбиванні; місце оператора максимально комфортно, пристосований для зручного управління. Також варто відзначити продуману систему кондиціонування та обігріву, що дозволяє експлуатувати машину в будь-який час року.

Відгуки користувачів

Власники даного навантажувача відзначають його економічність, продуктивність і відмінні показники. Завдяки своїм параметрам техніка отримала популярність не тільки на вітчизняному ринку, але і за кордоном.
Навантажувач МКСМ-800 технічні характеристики, відгуки та рекомендації фахівців про який дозволяють зарахувати його до універсальним навантажувальних засобів, неодноразово підтвердив свою працездатність у будівельної, комунальної та супутніх їм сферах. Враховуючи, що розробники продумали не тільки технічну сторону машини, але і безпеку водія, можна з упевненістю сказати: міні-трактор є одним з кращих в своєму класі.

Висновок

Міні-навантажувач МКСМ-800 став справжнім проривом у створенні універсальних вітчизняних транспортних засобів, орієнтованих не тільки на навантаження і розвантаження матеріалів, але і пристосованих до прибирання вулиць, сільськогосподарських робіт і будівельних операцій. Ціна агрегату на порядок нижче, ніж у зарубіжних аналогів. При цьому машина не поступається їм по економічності, функціональності і дизайнерському оформленню.
Цікаво по темі
Чому батарея на андроїд швидко розряджається: причини
Чому батарея на андроїд швидко розряджається: причини
Власники цифрових пристроїв, що функціонують на операційній системі Android, часто скаржаться на коротку ...
«Соболь» (машина): технічні характеристики, фото і відгуки
«Соболь» (машина): технічні характеристики, фото і відгуки
На Горьківському автозаводі випуск малотоннажних вантажівок почався в середині дев'яностих років минулого ...
Пристрій трактора Т-30. Трактор "Володимирець Т-30": технічні характеристики, особливості та відгуки
Пристрій трактора Т-30. Трактор "Володимирець Т-30": технічні характеристики, особливості та відгуки
Сільськогосподарський агрегат «Володимирець Т-30» – трактор, який виготовлений на Володимирському МТЗ...
Екскаватор ЕО-2621: опис, будова, технічні характеристики
Екскаватор ЕО-2621: опис, будова, технічні характеристики
ЕО-2621 або "Півник", як його прозвали в народі, – багатофункціональний екскаватор-бульдозер, мабуть...
КрАЗ-256: будова, технічні характеристики, модифікації
КрАЗ-256: будова, технічні характеристики, модифікації
КрАЗ-256 – машина, якщо і не легендарна, то вже точно унікальна, хоча б тим, що примудрилася зі своєю ...
Трактора "Кіровець": модельний ряд, технічні характеристики
Трактора "Кіровець": модельний ряд, технічні характеристики
Трактора "Кіровець" виробляються з 1961 року і по сей день. За цей час вони міцно закріпилися на вітчизняному, і не тільки, ринку важкої техніки.