Чому Net Framework 4 не встановлюється Windows 7?

685 0 Новини високих технологій

Те, що платформа .NET Framework грає одну з найважливіших ролей у будь-якій системі Windows, говорити не доводиться. Якщо хто не знає, поряд з DirectX і C++ Distributable вона виконує роль сполучної ланки між деякими типами програм, які, як вважається, між собою несумісні. І причиною того, що .NET Framework 4 не встановлюється (Windows 7 або будь-яка інша система мається на увазі), є аж ніяк не невідповідність програмних або «залізних» компонентів, а програмне забезпечення, цьому перешкоджає. Але суть не в цьому.

Платформа .NET Framework 4 не встановлюється: Windows 7 і можливі проблеми

Неможливість встановлення платформи пов'язана спочатку з несумісністю самої системи. У самому грубому прикладі це виглядає, як спроба поставити міст з архітектурою 64 біта в 32-бітну систему. Нонсенс!
Чому Net Framework 4 не встановлюється Windows 7?
Будь-який користувач, абсолютно незнайомий з помилками такого роду, може зустріти ще і попередження про те, що інсталяція неможлива тільки з причини того, що в системі присутня паралельна версія пакету. Крім усього іншого, особливу роль відіграють драйвери пристроїв, сумісні або несумісні з цією версією платформи.

Проблеми оновлення системи

Установка .NET Framework 4 є обов'язковою для всіх версій ОС, однак, сама четверта версія безнадійно застаріла. Саме тому система і починає «плюватися», коли визначає, що даний пакет не пов'язаного з наявної в розпорядженні користувача ОС. Для того щоб четверта версія платформи встановилася нормально, потрібно хоча б відключити інтернет і видалити попередню модифікацію. Зауважте: далеко не всі версії встановлюються в системі. Якщо мінімальна конфігурація не відповідає вимогам платформи, про встановлення можна навіть не мріяти.

Чому Net Framework 4 не встановлюється Windows 7?
Як стверджують фахівці корпорації Microsoft, проблема полягає в тому, що начебто для Windows не встановлені останні апдейти. Встановити їх можна з того ж таки «Центру оновлень» у ручному режимі пошуку. Але далеко не факт, що отримані апдейти для тієї ж системи Windows 7 не зіграють з вами злий жарт. Справа в тому, що є певна категорія апдейтів (причому не тільки для «сімки»), які не рекомендується ставити взагалі. Які оновлення для Windows 7 ставити не можна, це окрема розмова, а от видалення попередніх версій – питання важливе.

Довго встановлюється .NET Framework 4 (Windows 7): що робити?

Тут окремо варто зупинитись на тому, що завантаження апдейтів і їх установка безпосередньо залежать від раніше встановлених версій пакету.
Чому Net Framework 4 не встановлюється Windows 7?
Коли інсталятор проводить сканування комп'ютерної системи, він автоматично визначає її сумісність з інстальоване версією платформи, уточнює наявність необхідних системних ресурсів і т. д. Як може здатися на перший погляд, мінімальні вимоги можуть бути виконані (в сенсі конфігурації). Але це не так. При наявності в системі звичайного 2-ядерного процесора навіть з двома поточними рівнями, звернення буде проводитися окремо. Начебто і добре, але є нюанси.

Видалення попередніх версій

Ранні версії, особливо пакет 3.5 наданий для безкоштовного завантаження користувачам, до 4.0 сам по собі оновлюватися чомусь не хоче. На те є свої причини. Справа в тому, що версія 3.5 така, що в ній є свої особливості. І саме версія цієї модифікації «влипає» в комп'ютер майже навічно.
Чому Net Framework 4 не встановлюється Windows 7?
Установка Microsoft .NET Framework більш високої версії ніяк не може проводитися без видалення старої. А видалення попередньої версії мало того, що потрібно виконати в розділі програм і компонентів стандартного розділу «Панелі управління» Windows, так ще доведеться прати ключі і запису в системному реєстрі, що при необережному поводженні загрожує непередбачуваними наслідками, аж до повної непрацездатності. Видалення потрібно розпочати з розділу деактивації компонентів Windows, а потім перейти в розділ видалення програм. Бажано використовувати автоматизовані утиліти начебто iObit Uninstaller, які видаляють всі супутні компоненти програм і записи в реєстрі.

Використання командного рядка

І ще! У командному рядку не завжди працює служба зупинки сервісу. В деяких випадках її доведеться завершувати через повторне введення. Тим не менше для того, щоб вирішити проблему під назвою «.NET Framework 4 не встановлюється, Windows 7 як і будь-яка інша операційна система, може сприймати її, як не дивно, стороннім об'єктом, що намагаються порушити цілісність системи, як мовиться, незважаючи на особи.
Чому Net Framework 4 не встановлюється Windows 7?
У випадку з зупинкою відповідних служб більш практичним методом потрібно використовувати командну консоль, що викликається з меню «Виконати» командою cmd, запущеної від імені адміністратора, де спочатку прописується команда зупинки net stop WuAuServ, після чого задіюється перейменування каталогу Software Distribution у SDold в системних директоріях, а потім – повторне включення сервісу (net WuAuServ start).

Що може бути ще?

На жаль, пакети оновлень 3.5 і 4.0 або вище при інсталяції даної платформи можуть викликати серйозні конфлікти навіть на ранній стадії ініціалізації системи. .NET Framework 4 не встановлюється, Windows 7 не ініціалізує пакет інсталятора тільки тому, що в самій системі не підтримується апдейт (Windows XP не може сприйняти платформу вище 4.5) або відсутні пакети, сумісні з системою даного рангу).

Підсумок

Якщо робити певні висновки, варто сказати, що першочергову роль відіграє несумісність самої платформи з заявленої комп'ютерної конфігурацією, і тільки потім проблеми пов'язуються з наявністю старих версій (хоча і цей факт досить високою мірою сприяє визначенню умов інсталяції нового пакета існуючу конфігурацію). У більшості випадків саме така конфронтація викликає появу конфліктів, які здатні відображати навіть на рівні доступу до фізичної або віртуальної пам'яті. У цьому сенсі зростає навантаження на системні ресурси, оскільки версії 445 3.5 і т. д. можуть сприйматися як окремі компоненти, а одночасне звернення до пам'яті або процесору кожного з цих дій неминуче веде до появи помилок і збоїв. Що ж до рекомендацій, то спочатку, дійсно, потрібно видалити будь-які версії пакету третьої модифікації, а тільки потім інсталювати пакет 4.0 в чистому вигляді. При успішній установці і наявності зв'язку його можна буде оновити до актуальної версії автоматично.

Популярі новини
Загрузка...