AutoExpert DVR-929: характеристики та відгуки

200 0 Новини високих технологій

Сучасні міста-мегаполіси перевантажені автомобілями, тому водієві просто життєво необхідно мати при собі відеореєстратор. У статті піде мова про моделі AutoExpert DVR-929 її характеристики.

Культура гаджетів

Епоха цифрових технологій диктує сучасній людині свої правила існування. Так склалося, що автомобілі виробляються набагато швидше, ніж будуються дороги. Тому в мегаполісах стає тісно на транспортних розв'язках. Пробки стали повсякденним явищем, а от довести свою невинність у дорожньо-транспортній пригоді водієві все важче і важче. Тому наявність чогось на зразок відеореєстратора AutoExpert DVR-929 буде вельми до речі.
AutoExpert DVR-929: характеристики та відгуки
Пристрій успішно зафіксує деталі автокатастрофи, що сприяє виявленню винуватця аварії. Культура реєстраторів щільно прижилася в середовищі російських автомобілістів. Використання пристрою, що здійснює зйомку, стало таким же природним, як вмиватися вранці, чистити зуби, робити зарядку. А установка виробу в машину є таким же нормальним дією, як брати з собою гаманець на прогулянку. Навіть мотоциклісти фіксують на свої шоломи маленьку відеокамеру розміром з долоню для тих же цілей. І не даремно.


Характеристики виробу

Модель AutoExpert DVR-929 має одну камеру з кутом огляду 120°, здатну знімати відео в форматі AVI з дозволом 1280 x 720. Екран вироби має діагональ 25", енергія надходить від акумуляторної батареї потужністю 500 маг. Відзняті матеріали зберігаються на карті пам'яті в 32 Гігабайти.
AutoExpert DVR-929: характеристики та відгуки
Реєстратор AutoExpert DVR-929 компактний і не займає багато місця. Його розміри становлять 60 x 29 x 98 мм, відповідно, за трьома вимірами.

Те, чого дійсно не вистачає

Об'єктивно кажучи, відеореєстратор AutoExpert DVR-929 з оглядом в 120° вибирають ті, хто вимагає від виробу лише зйомку. Такі функції, як визначення GPS-координат, датчик удару, детектор руху перед об'єктивом, а також підсвічування клавіш у темряві просто відсутні. Тому і відповідна ціна.


Вартість

Бюджетний гаджет доступний практично кожному водієві. Ціна варіюється в діапазоні від 3000 до 4000 рублів в залежності від магазину. Наприклад, OZON пропонує реєстратор за 2950 рублів, трохи дорожче справа йде з товаром в DNS і "Юлмарт" - 3090 руб. Вище всього вартість в СТК, де модель пропонується покупцеві вже за 3890 рублів.

Позитивні відгуки

Відеореєстратор AutoExpert DVR-929 хвалять за привабливий зовнішній вигляд і зручність в експлуатації. Водії пишуть в коментарях, що картинка досить чітка навіть в темний час доби. Номери також розпізнаються коректно як при русі назустріч, так і на стоянках.
AutoExpert DVR-929: характеристики та відгуки
Позитивні відгуки зафіксовані й щодо запису звуку. Зазначається, що робота цілком і повністю стабільна, всі зазначені в інструкції до AutoExpert DVR-929 функції діють цілком стерпно. Втім, їх і так небагато, тому більшість коментарів не такі місткі, але з ним можна зробити висновок: власників влаштовує, що прилад працює. Решта вже вдруге. Зрештою, ціна невисока для пристрою, створеного для звичайної зйомки.

Негативні відгуки

AutoExpert DVR-929 має і негативні сторони. Але це не дивно для пристрою з обмеженим функціоналом і низькою ціною. В коментарях відзначають, що запис раптово припиняється без будь-якого попередження (звукового чи візуального), при цьому на дисплеї залишається відмітка про продовження запису. Водії, які користуються виробом більше року, вказують, що на відео з'являється незрозуміла брижі. Доводиться нести в сервісний центр або міняти по гарантії. А також деякі користувачі акцентують увагу, що запис в нічний час доби не така якісна. Цілком можливо, що просто порівнюють з більш складними і дорогими моделями.
AutoExpert DVR-929: характеристики та відгуки
Проблеми спостерігалися і з акумулятором, який вздувался і негативно впливав на роботу пристрою в цілому. Цілком можливо, що мова йде або про перегрів, або експлуатація гаджета проводилася досить тривалий час. Як наслідок - окислення батареї і збільшення розмірів. Ще ряд водіїв відзначають, що блок живлення створює перешкоди для радіо і глушить сигнал. Крім того, вбудований диктофон занадто чутливе, внаслідок чого при відтворенні відео не чути нічого, крім шуму. Як не крути, але така людська природа, що кожен прагне вилити лише негатив. Тому відгуків кшталт «не купуйте це» достатньо.

Чому відмовляються від пристрою

Відеореєстратор AutoExpert DVR-929 повністю виправдовує свою вартість. Малий набір властивостей за невеликі гроші. В тих же коментарях водії часто пишуть, що планують переходити на більш просунуті моделі, якщо всі ті ж помилки будуть повторюватися.
Слід зазначити, що вибирають зазвичай реєстратори, орієнтуючись саме на якість відео, адже основне завдання вироби - зафіксувати держномери того, хто спровокував дорожньо-транспортна пригода. Навчені на своїх помилках автомобілісти вивчають відгуки про пристроях, дивляться приклади відео, та вибирають «нового помічника». Часто купуються моделі з G-сенсором. Цей модуль є дуже важливим, адже дозволяє фіксувати мить виникнення аварії: враховується час зростання тиску на автомобіль одночасно зі зниженням швидкості. Це і є момент удару. Одночасно запускається запис відео, файл переміщується в захищену область на карті пам'яті. Гаджет без сенсора удару не зафіксує винуватця ДТП, якщо автомобіль перебував на стоянці, так як запис не розпочнеться автоматично.
AutoExpert DVR-929: характеристики та відгуки
Крім усього іншого, вибір виробу залежить від сфери зайнятості. Приміром, далекобійники часто набувають відеореєстратори з функцією попередження про відхилення напрямку руху. Пристрій зчитує положення лінії розмітки перед лобовим склом і попереджає водія сигналом про наближення до такої праворуч або ліворуч звуковим сигналом. Механізм працює як захист від засинання за кермом. В умовах поїздки на далекі відстані пейзаж за вікном монотонний, тому легко наступає сонливість. У міських умовах опція не настільки затребувана через помилкових спрацьовувань: заважають дерева та інші перешкоди. Та й рух не настільки монотонне: часто доводиться повертати, скидати або збільшувати швидкість.

Висновок

У підсумку слід зазначити, що виріб AutoExpert DVR-929 є тим мінімумом, з якого зазвичай починають і від якого в більшості випадків йдуть. Зрештою, такі опції, як антирадар, режим автоповороту, GPS-навігатор, WDR-технологія при нічній зйомці хоч і збільшують значною мірою ціну виробу, але без них їздити дуже важко.
AutoExpert DVR-929: характеристики та відгуки
Як мовиться, скупий платить двічі. Щоб не бути наочним прикладом такої приказки, краще зібрати певну грошову суму і придбати сучасне високотехнологічне обладнання, яке стане надійним другом і помічником. Відзняті матеріали стають хорошими доказами у розгляді справ про автокатастрофах і не тільки.

Популярі новини
Загрузка...