Заміна процесора ноутбука на більш потужний: покрокова інструкція

865 0 Новини високих технологій

З винаходом ноутбука практично кожен чоловік отримав можливість бути вільним. Даний пристрій дозволяє носити з собою всі необхідні інструменти для офісної роботи, а також відпочинку і розваг. Вибравшись на природу, ви так само можете контролювати ваші справи або розважати себе улюбленою грою. Завдяки цьому всі мобільні пристрої отримали велику популярність. В житті кожного користувача настає той момент, коли його девайс стає вже не таким потужним і швидким, яким здавався раніше. З виходом нових програм і ігор, системні вимоги стають вище, і вашому ноутбуку вже не по силам працювати з ними. Заміна процесора ноутбука на більш потужний стала найпопулярнішою модернізацією пристрою. Модернізація – це заміна старих, слабких компонентів на сучасні, більш потужні. Перед процесором стоїть завдання виконання ряду функцій, які ставить користувач. Всі ці завдання виконуються в операційній системі, і їх рішення забезпечує прийнятну роботу пристрою. Найчастіше для повного вирішення проблеми слабкого комп'ютера доводиться замінювати і материнську плату в парі з процесором.


Заміна процесора ноутбука на більш потужний: покрокова інструкція

Коли потрібно робити заміну?

Заміна процесора ноутбука на більш потужний може бути викликана і багатьма технічними причинами. Основними з них є:
 • Стрибки напруги в електромережі.
 • Пошкодження електромережі в квартирі, офісі і т. д.
 • Наявність фізичних пошкоджень.
 • Замінивши серці вашому ноутбуку, ви зробите його набагато швидше, але варто пам'ятати, що у кожного пристрою є певний ресурс. І, відповідно, встановити можна не будь-який процесор, а саме той, який підходить під вашу материнську плату. В основному заміна актуальна на початку потужних пристроях, які після 3-5 років використання стають не так актуальні, як на момент покупки. Виробникам потрібно сказати спасибі за можливість збільшення продуктивності, за рахунок невеликих витрат.


  Заміна процесора ноутбука на більш потужний: покрокова інструкція

  На що міняти?

  Заміна процесора ноутбука на більш потужний – це досить складний процес. Проблематично буде знайти ту модель мікропроцесора, яка підходить під материнську плату. Приміром, на стаціонарних комп'ютерах цей процес проходить набагато легше, так як ринок кишить різними агрегатами під той чи інший тип плати. Під час вибору частину комплектуючих відсіюється, в їх число входять дорогі і потужні моделі та користувачам не залишається вибору, окрім як шукати свою деталь серед зламаних пристроїв. Всі ці пристрої можна знайти на різних аукціонах, де вони продаються за смішною ціною, але не варто чекати після їх установки величезного приросту продуктивності. Ваш ноутбук стане швидше, але результат буде далекий від ваших очікувань.

  Заміна процесора ноутбука на більш потужний: покрокова інструкція

  Чого вартий побоюватися?

  Заміна процесора ноутбука на більш потужний супроводжується низкою нюансів:
 • Користувачі, які не мають досвіду складання комп'ютера, можуть помилитися з підбором комплектуючих, що може привести до поломки всього пристрою. Якщо діяти необережно, можна пошкодити багато агрегати, і ви будете змушені витратити чималу суму на відновлення або покупку нового девайса. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то рекомендується звернутися в спеціалізований сервісний центр, де проведуть фахівці.
 • У разі якщо ваш пристрій стоїть на гарантії, то будь-яка дія подібного плану відразу знімає його з гарантійного обслуговування. Помінявши процесор і потім, виявивши значні поломки, ремонт пристрою ви повинні будете сплатити самі.
 • Заміна процесора крок за кроком

  Заміна процесора ноутбука на більш потужний lenovo y580 досить примітивна і проходить за наступним сценарієм:
 • Першим ділом ви повинні вибрати ту модель, яка підійде за типом роз'єму на вашій материнській платі. Цей етап вважається досить відповідальним, так як ваш вибір може бути абсолютно марним і призведе до витрати грошей даремно.
 • Наступним етапом потрібно підготувати всі потрібні інструменти, які будуть необхідні в процесі модернізації. В основному, це невелика викрутка і тюбик термопасти.
 • Розібравши ноутбук, вам необхідно зняти систему охолодження з вашого процесора.
 • Знімаємо процесор і очищаємо місце його установки від старої термопасти.
 • Перед установкою слід добре промазати всі комплектуючі термопастою.
 • Встановлюємо деталі в зворотному порядку.
 • Збираємо корпус ноутбука і перевіряємо працездатність вашого пристрою.
 • У разі правильної установки комплектуючих, ноутбук запрацює, і ви зможете приступати до роботи з ним.
  Заміна процесора ноутбука на більш потужний: покрокова інструкція

  Ноутбуки HP

  Якщо ви купили ноутбук, але деякі параметри системи вас не влаштовують, то тут вам також допоможе заміна процесора ноутбука на більш потужний. HP – це компанія, яка практично скрізь відома і добре себе зарекомендувала. Вони випускають досить потужні ноутбуки з можливістю подальшої модернізації. Заміна процесора на даному пристрої практично нічим не відрізняється від інших виробників. А установка, як і у всіх, починається з вибору комплектуючих. HP свої пристрої робить, в основному, на добре відомих процесори від intel. Дана компанія є лідером серед виробників комплектуючих і в її модельному ряді завжди можна знайти процесор, практично під будь-яку материнську плату.

  Заміна процесора ноутбука на більш потужний: покрокова інструкція

  Процесори AMD

  Якщо ж у вас повністю прийшов в непридатність «мозок» девайса, то допомогти вам може тільки заміна процесора ноутбука на більш потужний. AMD – компанія, що займає друге місце з виробництва процесорів. Також є найбільшим виробником графічних процесорів. Продукти компанії славляться хорошою продуктивністю і невисокою ціною. Основним конкурентом цієї компанії є intel. AMD з випуском в 2010 році першого свого 6-ядерного процесора, який покликаний конкурувати з ходовими моделями i5 і i7 увірвався на ринок і зайняв лідируючу позицію. Модельний ряд AMD дуже різноманітний. У його арсеналі можна знайти процесор, практично, на всі моделі материнської плати, і ці комплектуючі мають дуже широку цінову категорію. Кожен користувач може підібрати під стати своїх потреб і розміру гаманця.

  Заміна процесора ноутбука на більш потужний: покрокова інструкція

  Заміна Intel core 2 duo

  Якщо у вас прийшла в непридатність материнська плата, то вам, швидше за все, буде потрібно заміна процесора ноутбука на більш потужний. Asus Intel core 2 duo – ноутбуки та комп'ютери з 64-розрядним мікропроцесором. Їх виробництво було розпочато в далекому 2006 році, і на сьогоднішнім момент процесори такої моделі є ветеранами серед сучасних пристроїв. У момент виходу він славився своєю швидкістю і доступністю. Всі девайси, які працюють зараз на цій машинці, на жаль, застаріли і потребують модернізації. Але даний процесор настільки старий, що та материнська плата, на якій він встановлений, не підтримує сучасні процесори. Якщо ви хочете зробити свій пристрій під управлінням Core 2 Duo швидше і сучаснішою, то вам варто задуматися про придбання материнської плати.

  Заміна i3 на i5

  Але, як правило, саме при апгрейді девайса необхідна заміна процесора ноутбука на більш потужний. i3 на i5 найбільш часто зустрічається модифікація зміни процесорів. В даний момент на ринку портативної електроніки все частіше зустрічаються ноутбуки з хорошим ресурсом, і простором для удосконалення. В основному всі лептопи мають у своєму арсеналі встановлені процесори компанії intel. Дані пристрої є оптимальним варіантом для компактного ноутбука, який при потребі можна удосконалити до таких характеристик, якими не можуть похвалитися деякі стаціонарні комп'ютери. Найбільш частою модифікацією є заміна процесора i3 на i5 так як різниця між ними колосальна. Процесор i3 є молодшим братом і працює на двох ядрах, але існують також моделі, оснащені декількома потоками обробки інформації, що дозволяє наблизити його до продуктивності i5.

  Популярі новини
  Загрузка...