Керівництво: як встановлювати моди Cities: Skylines

197 0 Новини високих технологій

У сучасному світі комп'ютерні ігри придбали неймовірну популярність: створюються проекти для людей різного віку, смаків і переваг. Тому немає нічого дивного в тому, що кількість жанрів просто зашкалює, хоча серед них все одно виділяються найбільш популярні і улюблені. Наприклад, люди завжди будуть грати в шутери або рольові ігри. Але в деяких колах великою популярністю користуються містобудівні симулятори. Це жанр, який дозволить вам взяти під контроль власний населений пункт, управляти ним, забудовувати, рятувати від голоду, природних катаклізмів і так далі.


Серед усіх проектів, що вийшли в цьому напрямку в останні роки, найяскравіше виділяється гра Cities: Skylines. У даній статті мова піде саме про цю гру, а конкретніше, про моди Cities: Skylines, як встановлювати їх, як запускати і так далі. Це дуже цікава тема, яка підійде для тих геймерів, які вже вивчили вміст самої гри вздовж і впоперек. Як встановлювати моди Cities: Skylines? Цей процес є далеко не самим складним, так що ви зможете навчитися досить швидко.

Що це за гра?

Керівництво: як встановлювати моди Cities: Skylines
Але перш ніж ви дізнаєтеся, як встановлювати моди Cities: Skylines, варто познайомитися з самою грою, так як вона дарує вам величезні можливості. Навіть без модифікацій ви зможете зробити стільки неймовірних речей, яких раніше не дозволяла ні одна подібна гра. І все це оснащений дуже якісним движком і прекрасної візуальної складової. У даній грі ви стаєте керівником власним містом, за зростання і процвітання якого вам і належить нести відповідальність. Ви будете займатися всіма справами цього міста, вирішуючи його проблеми, керуючи його фінансами і абсолютно всіма службами, такими як поліція, пожежники та швидка допомога. Саме від вас буде залежати, чи зможе місто пережити черговий рік, буде розвиватися, або ж його вогонь буде поступово затухати. Але коли ви проведете в грі кілька десятків годин, вивчіть всі її можливості і зрозумієте, що ви починаєте нудьгувати, вам не варто відразу ж видаляти її. Краще дізнатися, як встановлювати моди Cities: Skylines, так як вони зможуть значно різноманітити ігровий процес.


Модифікації для гри

Керівництво: як встановлювати моди Cities: Skylines
Звичайно, ви можете відразу ж задуматися про те, як встановити моди. Cities: Skylines – After Dark є також відмінним варіантом. Це офіційне додаток для гри, яке значно змінює ігровий процес в кращу сторону. Воно додає зміну циклу дня і ночі, тобто тепер час доби впливає безпосередньо на те, що відбувається в межах вашого міста. Природно, це не єдине поліпшення. Розробники додали велику кількість контенту в сфері туризму і розваг, а також здійснили оптимізацію діяльності всіх служб міста, починаючи від поліції і закінчуючи пасажирськими перевезеннями. Чим же відрізняються модифікації від доповнень? Модифікації не є офіційним контентом, це те, що роблять фанати, яким вдається отримати доступ до коду і переписати його так, щоб внести в гру певні зміни. І цих модифікацій на сьогоднішній день досить багато. Вони пропонують вам ті можливості, які не змогли запропонувати самі розробники, і тим самим вносять різноманітність в ігровий процес. Таким чином, кожен гравець, якому сподобалася ця гра, повинен задуматися про те, як встановлювати моди на Cities: Skylines.

Крок перший

Керівництво: як встановлювати моди Cities: Skylines
Отже, якщо ви вирішили, що хочете дізнатися, як встановити моди CRP для Cities: Skylines, в першу чергу вам варто зайнятися пошуком потрібної папки. Вона знаходиться в директорії, куди ви встановили свою гру, і називається Mods (тобто «моди»). Саме з неї вам і належить працювати в подальшому: сюди вам потрібно буде копіювати файли модифікацій, щоб вони почали функціонувати у самій грі.

Крок другий

Керівництво: як встановлювати моди Cities: Skylines
Ви вже почали вивчати те, як встановлювати моди Cities: Skylines? Опис цього процесу не є складним, так що з ним повинен розібратися кожен геймер. Що ж, ви виявили папку, в якій містяться всі модифікації для вашої гри. Що робити далі? Вам необхідно завантажити той мод, який ви бажаєте додати в гру, а потім розпакувати архів, який опинився на вашому комп'ютері. Враховуючи той факт, що модифікації найчастіше постачаються в архівах, рекомендується дуже уважно підходити до вибору джерела в Інтернеті, і завантажувати тільки з перевірених сайтів. Також вам варто перед розпакуванням перевіряти кожен архів на наявність вірусів. Коли ж ви распакуете архів, вам потрібно буде скопіювати всі файли, що містяться в ньому, і вставити їх в ту папку, яку ви виявили в попередньому кроці.

Крок третій

Що ж, ви перенесли файли модифікації у відповідну папку, тому тепер прийшов час розібратися з тим, як змусити мод функціонувати в грі. Зробити це також дуже просто. Для цього вам потрібно запустити гру і вибрати в меню пункт «Диспетчер вмісту. У ньому буде кілька категорій, серед яких, знову ж таки, потрібно вибрати лише одну, яка називається «Карти, моди, об'єкти» - саме там ви і знайдете свій мод. Активуйте його, перевірте, щоб він був активний, і можете починати грати.

Популярі новини
Загрузка...