Краща програма відновлення жорстких дисків: опис, встановлення та відгуки. Програма для відновлення файлів з жорсткого диска

423 0 Новини високих технологій

Відновлення видалених програм з жорсткого диска, флешок і зовнішніх SD-карт – це досить дорога і затребувана послуга. Похід в сервісний центр – це надійний і найчастіше оптимальний варіант для вирішення цієї проблеми. Але в деяких випадках, коли, наприклад, вінчестер був випадково відформатований, можна звернутися за допомогою до спеціального софту для відновлення втрачених даних. Якщо, що називається, руки на місці, то ваше втручання не потягне за собою погіршення ситуації, і в складних випадках можна відмовитися від самостійних дій і все-таки звернутися до фахівців.


Краща програма відновлення жорстких дисків: опис, встановлення та відгуки. Програма для відновлення файлів з жорсткого диска
Розглянемо кілька програм для відновлення жорстких дисків, які відзначилися своєю ефективністю, зрозумілим пересічному користувачеві функціоналом і доступністю. Всі утиліти мають відмінну сумісність з ОС «Віндовс», а деякі можуть працювати з «яблучними» і «Андроїд»-платформами. Також варто відзначити, що весь цей софт донезмоги простий в установці (запустили виконуючий файл, вибрали папку і через пару хвилин приступаємо до роботи) і невибагливий до системним характеристикам.

Recuva

Це найвідоміша і «розкручена» програма для відновлення жорсткого диска російською мовою. При всіх своїх перевагах, софт має безкоштовну ліцензію і грамотну локалізацію. Функціонал утиліти вкрай доброзичливий до користувача, а основні інструменти легкі в освоєнні навіть для новачків. Програма для відновлення видалених файлів з жорсткого диска Recuva акуратно розкладе все по поличках і виведе вам необхідний список: якщо потрібно реанімувати, наприклад, фотографії, то ви будете бачити тільки JPG, RAW і інші формати зображень, а не всю купу даних відразу.


Краща програма відновлення жорстких дисків: опис, встановлення та відгуки. Програма для відновлення файлів з жорсткого диска
Для полегшення процесу в утиліті передбачений зручний і толковий майстер відновлення, який можна попередньо налаштувати – для новачка або професіонала. Якщо потрібно реанімувати всі дані, то досить запустити робота з командою – відновити все. Користувачі в основному позитивно відгукуються про можливості цієї програми для відновлення файлів з жорсткого диска. Зручний функціонал і толковий майстер-помічник не дадуть заблукати у велику кількість налаштувань, а швидкість роботи утиліти не дасть занудьгувати юзеру. Єдине, що варто обмовитися, що софт відмінно справляється зі своєю роботою, якщо після випадкового видалення файлів вінчестер майже не використовувався, тобто відновлювати дані потрібно, що називається, по гарячих слідах. Також деякі користувачі відзначають, що програма не так добре показала себе при поширеної помилки – «Диск не відформатовано». У цьому випадку шанси на реанімацію даних помітно нижче. У всьому іншому – це розумна, зрозуміла та ефективна програма для відновлення файлів з жорсткого диска та інших зовнішніх носіїв.

Disk Drill

Перші версії утиліти розроблялися виключно під Mac OS, але останні версії отримали підтримку платформи «Віндовс» і «Андроїд», причому з безкоштовною ліцензією. Програма для відновлення жорстких дисків «Диск Дрилл» грамотно реанімує ваші дані, фотографії, відео і іншу інформацію з відформатованих вінчестерів і інших накопичувачів.
Краща програма відновлення жорстких дисків: опис, встановлення та відгуки. Програма для відновлення файлів з жорсткого диска
Крім того, софт отримав доброзичливий і максимально зрозумілий інтерфейс, з яким розбереться будь-який мало-мальськи знайомий з комп'ютером користувач. Також утиліта підтримує функціонал, яким не обтяжені безкоштовні програми, на зразок створення образів дисків і детальна робота з ними. Користувачі позитивно відгукуються про можливості цієї програми для відновлення жорстких дисків і файлів, причому як власники Мас, так і «Віндовс». Багатьох порадувала швидкість роботи софта і зручний у багатьох відношеннях інтерфейс, а кого-то більш ніж влаштували реанімаційні якості утиліти.

Recovery Software

На відміну від двох попередніх утиліт, де представлені рішення «все в одному», комплект Recovery Software дає користувачеві шість окремих пакетів, де кожен може бути випробуваний для різних потреб та цілей реанімації. Розглянемо їх більш докладно.

RS File Repair

Іноді, після використання якої-небудь сторонньої програми для відновлення жорстких дисків і файлів, залишаються «бите» зображення ваших фото або відео. Тут, як правило, мова йде про затемнених областях, де часто зустрічаються незрозумілі кольорові блоки або взагалі суцільна чорна маса.
Краща програма відновлення жорстких дисків: опис, встановлення та відгуки. Програма для відновлення файлів з жорсткого диска
Ця утиліта спрямована на боротьбу з проблемами у текстових, графічних і відеофайлів. Якщо у вас трапилася така неприємність, то шанс на реанімацію файлів формату JPG, ВМР, PNG, DOC і AVI, з цією утилітою збільшитися в рази.

RS Photo Recovery

Ця програма спрямована саме на роботу з файлами зображень. Утиліта підтримує всі відомі графічні формати починаючи з простих JPG і закінчуючи «фотошоповским» PSD. Після запуску майстра відновлення програма автоматично знайде всі пошкоджені/видалені файли зображень і виведе зручний список для подальшої роботи.
Краща програма відновлення жорстких дисків: опис, встановлення та відгуки. Програма для відновлення файлів з жорсткого диска
Після пошуку, утиліта по команді користувача відновить або зазначені або всі знайдені дані і надасть повний звіт про виконану роботу. Тут не потрібно бути докою і знати всі тонкощі форматів або типів зображень – грамотна автоматика зробить все сама.

RS Data Recovery

Цей пакет включає в себе дві попередні утиліти і додаткові адаптаційні фільтри. Тобто даний софт прекрасно себе почуває з будь-якими інтерфейсами накопичувачів як для жорстких дисків, так і для зовнішніх носіїв. Крім того, пакет легко перетравлює стислі і закодовані розділи накопичувачів, тому дане рішення можна назвати максимально універсальним і порекомендувати широкому колу користувачів.

RS NTFS і FAT Recovery

Ці дві утиліти спрямовані на специфічне (NTFS або FAT відновлення бітів вінчестера і зовнішніх носіїв. Програми будуть незамінні для реанімації логічної структури накопичувачів і подальшої роботи з зіпсованою інформацією.

RS Partition Recovery

Це базова утиліта для реанімації даних після випадкового форматування вінчестера або якого-небудь стороннього зовнішнього носія. Крім того, програма допоможе добре, якщо була некоректно змінена структура розділів жорсткого диска або флешки, грамотно відновивши її. Софт працює з усіма відомими типами файлових систем, тому проблем з адаптацією бути не повинно. Користувачі дуже тепло відгукуються про рішення Recovery Software і вважають їх практично ідеальними інструментами для вирішення проблем з відновленням даних. Недоліки у них, природно, є, але якихось критичних зауважень помічено не було.

Популярі новини
Загрузка...