Новини високих технологій
» » Як поставити крапку будинку в "Майнкрафте", а також інші способи потрапити додому

Як поставити крапку будинку в "Майнкрафте", а також інші способи потрапити додому

14-09-2017, 10:46
610
Багато хто з нас грали в чудову гру "Майнкрафт", в якій архітектурні споруди, механізми будь-якої складності та можливості обмежуються лише польотом нашої фантазії. У ній можна абсолютно все, адже світ у грі величезний, а це і становить чималу частку складності, адже один раз втративши будинок, можна ніколи більше його не знайти. Сьогодні ми розповімо, як поставити крапку будинку в "Майнкрафте".

Місце, де можна поставити крапку

Як поставити крапку будинку в "Майнкрафте"? Першим ділом вам необхідно побудувати той самий будинок або ж печеру, в якій ви хочете розвиватися і далі. Світ "Майнкрафта" великий, тим самим місць, де можна жити, нескінченна безліч. Кожен світ по-своєму унікальний, тому що з кожним створенням формується неповторна карта, яка відрізняється від всіх інших. Але повернемося все ж до хати. Перед вибором ретельно озирніться, може бути, що обрана вами точка не є тактично вигідною. Хорошим вибором стане потайная кімната або ж горище, а для любителів подивитися на захід, ідеальним вибором стане тераса.


Якщо ви визначилися з тим, куди потрібно повертатися додому після кожної вилазки, то потрібно зробити наступне: Встаньте рівно на той блок, на який вам найбільше хочеться. Тепер треба відкрити чат, щоб ввести туди консольну команду. Робиться це просто, потрібно лише натиснути букву «T» (або іншу, яку ви встановили для відкриття чату). В крайньому лівому нижньому кутку з'явиться напівпрозоре вікно внизу якого можна ввести що-небудь, хоч повідомлення іншим гравцям (якщо, звичайно, ви граєте на сервері), але нам же треба ввести наступну команду латинськими символами: «/sethome».Вітаємо, ви тепер після смерті або за своїм бажанням можете відправитися додому без зайвих зусиль! Робиться це дуже просто, треба знову ж таки включити вікно чату і ввести команду «/home», після чого ви миттєво телепортуєтесь додому. Будьте уважними, слеш повинен бути тільки такою: «/», інакше гра видасть помилку.

Установка точки будинку на сервері

Як поставити крапку будинку на сервері "Майнкрафт"? Тут справи йдуть трохи складніше, адже не на всіх серверах дозволяється використовувати кілька точок респавна, але якщо ж хочете декілька, то потрібно донато. Все ж, одну точку будинку можна ставити, і робиться це так само, як і в звичайній грі: Вибираєте місце, де розташований ваш будинок. Відкриваєте чат натисканням кнопки «T». Пишіть туди «/sethome».
Готово, у вас тепер є точка будинку на сервері "Майнкрафта". Якщо вас хтось уб'є, то ви миттєво повернетеся на місце, де ви поставили крапку будинку.

Встановлення другої точки будинку

Як поставити точку 2 будинки в "Майнкрафте"? Коли у вас занадто великий будинок або ж їх кілька, то на допомогу прийде той же метод, що і для інших випадків, а саме: виберіть місце для будівництва вашого другого будинку; встаньте на необхідний блок; відкрийте чат, натиснувши клавішу «T»; введіть консольну команду «/sethome[любое название для вашего второго дома]». Друга точка для будинку встановлена! Таким способом можна робити кілька точок, але імена у них повинні бути різні. Якщо хочете повернутися на певний будинок, то напишіть «/home[имя выбранного дома]», після чого ви негайно туди телепортуєтесь, і питання «як поставити другу точку будинку в "Майнкрафте"» не буде вас турбувати.

Інші способи дістатися додому

Бувають випадки, коли відключається інтернет і немає можливості подивитися на сайті, як поставити крапку будинку в "Майнкрафте", а вже потрібно негайно повертатися додому. На щастя, в "Майнкрафте" присутня функція, яка дозволяє прийти додому, але вже у такому випадку доведеться йти пішки, а це істотно обмежує можливості подорожі. Якщо ви граєте на сервері, то сміливо можете прописувати команду «/help», яка допоможе знайти потрібну команду, а у разі, коли ви граєте в одиночну гру, то вам потрібно зробити наступне: Зайти в свій будинок і знайти на клавіатурі кнопку «F3», після чого на екрані з'являться символи, які можна прибрати тією ж кнопкою. Зліва посередині ви побачите літери «XYZ» і навпроти них цифри, запишіть їх на аркуші.
Ці цифри є визначення вашого місцеположення на карті "Майнкрафта", де –z є рухом на південь, а +z рухом на північ. Також і з Х +х є рухом на схід, а –х на захід. Y – це визначник висоти, на якій ви стоїте. Записавши цифри, які були вдома, можна завжди до нього повернутися без особливих зусиль. Сподіваємося, що відповіли на ваше питання про те, як поставити крапку будинку в "Майнкрафте".
Цікаво по темі
Epson AcuLaser C1100: кольоровий лазерний друк у великому обсязі
Epson AcuLaser C1100: кольоровий лазерний друк у великому обсязі
Фантастичний ліміт 45000 сторінок в місяць робить Epson AcuLaser C1100 повноцінним поліграфічним центром. Його найбільш доцільно використовувати при
Як додати в паті в "Майнкрафте"
Як додати в паті в "Майнкрафте"
Якщо ви хочете додати якогось гравця на сервері "Майнкрафта" паті, то для цього потрібно знати всього дві команди.
Як поставити "сет хом" в "Майнкрафт" і навіщо це робити?
Як поставити "сет хом" в "Майнкрафт" і навіщо це робити?
У "Майнкрафте" кожен гравець при телепортації або смерті виявляється в точці спавна. Але за допомогою однієї команди ви можете задати зовсім іншу
Найбільший будинок у "Майнкрафте": огляд та рекомендації для будівництва
Найбільший будинок у "Майнкрафте": огляд та рекомендації для будівництва
"Майнкрафт" – популярна і активно розвивається гра в жанрі симулятора виживання. У ній користувачі відправляються у тривале пригода, вільно добувають
Модерн будинку в «Майнкрафт» за допомогою Modern house
Модерн будинку в «Майнкрафт» за допомогою Modern house
У грі «Майнкрафт» для користувача присутня велика кількість можливостей, ви зможете добувати різні предмети, копалини, займатися крафтом, заводити
Як змінити погоду в "Майнкрафт": плагіни і команди
Як змінити погоду в "Майнкрафт": плагіни і команди
Консольні команди і опис плагіна для зміни погоди в грі "Майнкрафт". Інструкція з пошуку плагіна, також інформація про види погоди.