Новини високих технологій
» » Як користуватися режимом планшета на ноутбуці з Windows 10?

Як користуватися режимом планшета на ноутбуці з Windows 10?

24-02-2019, 19:34
5 895
З розвитком сучасних технологій комп'ютери і ноутбуки все більше набувають популярності. Виробники постійно вдосконалюють свою техніку, щоб вона була максимально корисною і зручною для користувачів. Одним з таких нововведень став режим планшета на ноутбуці з Windows 10.

Історія створення

Виробники ввели функцію планшета на ноутбуці з Windows 10 невипадково, і для цього є певні причини. З самого початку, коли цей режим тільки з'явився, він був реалізований на операційній системі Windows 8.
Користувачі не схвалили новинку, так як було безліч проблем з контактом між комп'ютером і людиною. В цілому нова функція лише ускладнила роботу з ноутбуком і вимагала змін. Windows 8.1 принесла деякі поліпшення, проте користувачі також відчували дискомфорт. Саме тому і була створена нова операційна система Windows 10 а разом з нею і вдосконалений режим планшета.

Переваги користування

Нова система ноутбуків нарешті принесла людям корисні функції режиму планшета на ноутбуці з Windows 10: Найголовніша проблема полягала у вкладці "Пуск", коли кнопки розташовувалися в незручному порядку, а також були труднощі з подвійним робочим столом. Тепер же "Пуск" відкривається на весь екран, де всі кнопки зручні в застосуванні. Крім того, у вкладці тепер знаходяться всі необхідні функції для роботи з ноутбуком. Є можливість самому регулювати цей режим, так і зробити його автоматичним. Другий варіант полягає в тому, що комп'ютер сам переходить в стан планшета, коли клавіатура або інший засіб введення відключається. Якщо ж така послуга не потрібна, тобто можливість запускати цей режим самостійно в настройках або в панелі сповіщень. Не обов'язково мати сенсорний екран ноутбука для користування цією функцією. Режим планшета на ноутбуці з Windows 10 перебудовує робочий стіл під той формат, який знаходиться на планшетах. Тобто можна також користуватися мишею, але вже в іншому режимі. Сенсорні панелі дозволяють працювати на ноутбуці без яких-небудь додаткових пристроїв в режимі планшета. Це дуже зручно в поїздках, так як немає потреби носити з собою миша або щось ще, крім самого ноутбука.

Основні функції

Розглянемо головні функції режиму планшета на ноутбуці з Windows 10:

"Пуск" має головні кнопки, які необхідні при користуванні. Доступ до них тепер здійснюється моментально. Також можна змінювати і підібрати потрібні послуги під себе. Є можливість переглядати найбільш використовувані програми і запускати їх. Це теж зручно в плані швидкого знаходження потрібних кнопок. Як і у всіх планшетах, є головне меню з усіма встановленими додатками. Щоб його відкрити, потрібно провести пальцем вліво по екрану в режимі планшета на ноутбуці з Windows 10.
Як видно, цей режим спрощує роботу користувачів. Це досягається за рахунок перебудови інтерфейсу, де все непотрібне прибирається, а саме корисне залишається. Крім того, це не скорочує здатності пристрою: все також можна отримати доступ до всіх функцій ноутбука.

Включення і вимикання

Як включити режим планшета на ноутбуці? Це робиться досить просто: Потрібно знайти центр повідомлень на ноутбуці, який розташований в правому нижньому кутку екрану. Натиснувши на нього, необхідно відкрити "Режим планшета".
Після цього всі вищеописані функції будуть доступні для користування. Налаштування цього режиму здійснюється наступним чином:

Слід зайти в налаштування ноутбука через "Пуск" або швидкий пошук. У вкладці "Система" знайти кнопку "Режим планшета" і натиснути на неї.
Тепер можна налаштувати всі параметри включення і виключення і деякі інші. Якщо немає потреби користуватися цією функцією, то потрібно вимкнути режим планшета на Windows 10 на ноутбуці. Це робиться так само, як і включення: в центрі повідомлень необхідно повторно натиснути на потрібну кнопку і налаштувати потрібні параметри у налаштуваннях ноутбука.

Поради

Всі основні функції і гідності режиму планшета на ноутбуці з Windows 10 розібрані. Є декілька корисних порад, які можна успішно застосовувати при роботі в цьому режимі: Для закриття програми можна просто потягнути її вниз, як на планшеті або телефоні. Крок назад можна зробити, натиснувши кнопку "назад", яка також присутня в режимі планшета. Якщо потрібно повернути якусь дію, ця кнопка на допомогу. Якщо потрібно використовувати відразу два додатки, то можна прикріпити одне до деякої частини екрану і одночасно користуватися іншою програмою.

Висновок і висновок

Операційна система Windows 10 дійсно допомогла користувачам спростити роботу за рахунок режиму планшета. Всі значки розташовані набагато зручніше, а значить, інтерфейс більш приємний і комфортний. Варто однозначно спробувати його власникам певних пристроїв. У цій статті були наведені інструкції як включити і вимкнути режим планшета на ноутбуці з Windows 10. Також розглянуто основні переваги та функції цього режиму.
Цікаво по темі
Як правильно вимкнути блютуз на ноутбуці?
Як правильно вимкнути блютуз на ноутбуці?
Універсальним засобом для бездротової передачі інформації між пристроями шляхом сполучення є блютуз, який встановлений майже на всіх портативних
Як вимкнути монітор на ноутбуці, і навіщо це потрібно?
Як вимкнути монітор на ноутбуці, і навіщо це потрібно?
Деякі користувачі ноутбуків воліють працювати за екранами з великою діагоналлю, підключаючи для цього до пристрою зовнішній монітор. У деяких
Що робити, якщо на ноутбуці перекинувся екран?
Що робити, якщо на ноутбуці перекинувся екран?
Не варто відразу панікувати, якщо у вас перекинувся екран на ноутбуці чи комп'ютері. Ця проблема в переважній більшості випадків не пов'язана з
Докладно про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10
Докладно про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10
У цій статті ми подібно розповімо про те, як включити камеру на ноутбуці з Windows 10 і чому вона може не включатися. Стаття рекомендується для
Схема планшета: як вони влаштовані? .
Схема планшета: як вони влаштовані? .
У статті описывются базисні поняття пристрою гаджета. Дається технічний опис кращої моделі на 2017 рік.
Перекинувся екран на ноутбуці. Як повернути назад: швидкі способи
Перекинувся екран на ноутбуці. Як повернути назад: швидкі способи
Трапляється так, що на ноутбуці перекинувся екран. Як повернути назад і складно це зробити? Такими питаннями найчастіше задаються користувачі