Як відключити худі в КС:ГО для перегляду екрану без показників

206 0 Новини високих технологій

Гра CS: GO (Counter-Strike: Global Offensive) щодня збирає користувачів у баталіях з усього світу. Сьогодні влаштовуються турніри з цінними призами. На відеохостингах можна зустріти багато роликів з красивими і яскравими моментами битви. При перегляді можна помітити, що на ігровому екрані відсутні всі позначення та показники. У статті буде розглянуто, як відключити худі в КС: ГО, які і дозволяють за допомогою налаштувань очистити інтерфейс.

Що таке HUD

Перед тим як переходити до інструкції по відключенню конфігурації варто розібратися, що являє собою параметр HUD. Худ – це розроблений користувальницький інтерфейс в грі. З його допомогою користувач отримує інформацію про наявність боєприпасів, рівні здоров'я, а також кількості повержених противників.
Як відключити худі в КС:ГО для перегляду екрану без показників
Функція корисна, але якщо необхідно записати красивий ролик або інструкцію з виконання прийому, такі показники на екрані будуть тільки заважати і відволікати від того, що відбувається.

Правильне відключення інтерфейсу

Відповідаючи на питання, як відключити худі в КС: ГО, варто відразу відзначити, що це системна налаштування. Її не вийде деактивувати за допомогою використання стандартних елементів керування у меню. Для цього необхідно перейти в консоль натиснувши клавішу тильда (~). Далі з'явиться системне вікно і в нього слід ввести наступні коди:
  • cl_drawhud 0 – дозволяє повністю відключити інтерфейс. Зникнуть показники здоров'я і боєприпасів, повідомлення про вбивства ворогів і приціл.
  • crosshair 0 – деактивує на екрані тільки приціл гравця. Всі інші показники інтерфейсу залишаються.
  • cl_draw_only_deathnotices 1 – відключаються індикатори рівня здоров'я та кількості боєприпасів. Залишається тільки приціл і повідомлення про вбивства суперників.
  • Як відключити худі в КС:ГО для перегляду екрану без показників
    Після введення необхідно в консолі натиснути клавішу Enter. Варто відзначити, що відключення худі в КС: ГО можливо тільки на час. Після перезапуску гри всі введені раніше параметри будуть скинуті.

    Популярі новини
    Загрузка...