Новини високих технологій
» » Смайли японські із символів і текстові. Японські смайли каомодзи

Смайли японські із символів і текстові. Японські смайли каомодзи

26-01-2017, 20:15
3 142
Користувачі соціальних мереж і меседжерів знають, як виглядають і для чого потрібні смайли. Японські ідеограми, точно передають емоції за допомогою крапок, тире, коми, букв та інших символів, завоювали популярність у всьому світі. Смайл отримав широке поширення в Інтернеті і СМС-повідомленнях, але сьогодні використовується повсюдно.

Що таке каомодзи?

Каомодзи – це японські смайли, зображення яких побудовано на основі ієрогліфів, знаків пунктуації та іншої символіки. Вони використовуються для вираження емоцій співрозмовника під час листування. У перекладі японські смайли каомодзи означають «особа» і «знак». Головні відмінності європейських смайликів від японських полягають не тільки в горизонтальному і вертикальному написанні, але ще і в деталях. Так, у написанні західних смайлів велика увага приділяється роті «:-Про», а в японських очам «О_О». Японці - творча і емоційна нація, тому вони користуються каомодзи завжди і скрізь.


Особливості

Всім відомо, що очі – дзеркало душі людини. Смайли японські як раз це підтверджують. Великий плюс і одночасно особливість каомодзи – вертикальне написання. Немає необхідності подумки розгортати смайл, щоб його прочитати. Різноманітність, оригінальність, простота написання японських емотиконов дозволяють розуміти їх, незалежно від знання мови. В Інтернеті зустрічається більше десяти тисяч каомодзи, з урахуванням, що їх набагато більше. Будь-яку емоцію японці легко зображують за допомогою текстових смайлів або символів. Причина різноманіття пояснюється dbcs) (на відміну від латиниці або кирилиці), яка охоплює більше символів. Крім цього, японські смайли каомодзи позначають не просто емоції, а ще й складні комбінації. Це можуть бути дії (похід в кіно, прийняття душу) і навіть цілий розповідь, написаний символами.


Смайли поділяються на категорії залежно від емоцій, види, позначення дій або зображення певного об'єкта. Часто в каомодзи можна зустріти смислове навантаження, доповнену ієрогліфами. Неймовірно точно вони передають позитивні, негативні і нейтральні емоції: радість (???), любов (???), співчуття, збентеження, злість, невдоволення, страх, печаль, байдужість, сумнів, подив. Наприклад, в радісних емотиконах очі знаходяться високо, а рот – нижче, або посередині. Милих і симпатичних каомодзи в Країні висхідного сонця називають кавайністю. Смайли японські зображують не тільки людські емоції, але і тварин, дії, предмети, їжу, музику, ігри.

Як стати майстром каомодзи?

Для того щоб навчитися самостійно створювати складні японські смайлики, необхідно мати цілий арсенал символіки, розкладку та інші інструменти. Крім того, для написання таких смайлів йде багато часу. Сьогодні вставити каомодзи в текст повідомлення легко. Існують програми для Android і Apple з готовими емотиконами. Також японські смайли із символів можуть бути доступні для інтернет-браузерів. Chrome пропонує користувачам додати плаваюче вікно з доступом до каомодзи. Поділ на категорії, можливість швидкого копіювання і вставки одним натисненням кнопки листування спрощують написання смайлів вручну. В Google Play є можливість скачати клавіатуру емотиконов і каомодзи. Для Windows доведеться використовувати або встановлювати додатковий софт. Користувачам iOS, без сумнівів, пощастило більше. Розробники створили ідеальну розкладку клавіатури для iPad і iPhone.

Позначення

Японський стиль написання смайлів відрізняється багатством, різноманітністю емоцій, почуттів. Побудований на основі ієрогліфів (кандзі, знаків пунктуації та символів, він здобув велику популярність у кіберпросторі. Смайли японські більше схожі на малюнки, саме тому точність передачі емоцій невидимого співрозмовника досягає максимуму. Часто японці при написанні каомодзи додають сльози, зірочки, сердечка для більшої виразності і передачі почуттів. У любовних смайліках використовуються комбінації символу серце ?, набору англійських букв chu для позначення поцілунку, також використовується зірочка, буква «o» (°?°?). Для позначення емоції збентеження використовуються символи, які імітують рум'янець, краплі поту, обличчя, закрите руками (зірочка, літери, крапка з комою) (?_?;). Якщо необхідно висловити співчуття через повідомлення, потрібно кілька японських смайликів (o?_?)?"(?_ <). Злость обозначают смайлики, состоящие из нескольких елементов, с акцентом на глаза (`?Вґ). Именно они являются отображением состояния собеседника. Как и в жизни, емоция страха обозначается уходом от опасности. Каомодзи обозначают страх с помощью прямого и обратного слеша, символами, имитирующими крик, закритие лица руками (?П‰?).

Текстові

Одним з улюблених захоплень користувачів соціальних мереж і меседжерів є колекціонування текстових смайлів. Існує величезний каталог емотиконов, які позначають емоції, дії і предмети. Широке поширення кодувань "Юнікод" дозволило користувачам отримати доступ до десятків тисяч різних знаків, а це окремі символи з езотеричних розкладок. Найпростіші на сьогоднішній день – текстові смайли. Японські каомодзи складаються з складних символів, в той час як текстові – із звичайних і простих – :D : D =D :^D. При написанні таких смайлів використовуються дужки, дефіс, розділові знаки, букви. Вони прості для розуміння і не потребують додаткових пояснень.

Найпопулярніший смайл

В мережі Інтернет набирає популярність каомодзи, став мемом. В Європі смайл «_(?)_/» назвали «пожималкин». Він позначає безтурботного усміхненого людини, який знизує плечима. Його використовують не тільки для написання повідомлень, але і в ЗМІ, виступах, рекламі. Відрізняється смайл від звичайних емотиконов написанням. Для його створення використовуються символи з повного японського алфавіту. У традиційних каомодзи застосовують для їх побудови круглі дужки, літери, зірочки, тире. Краса, характерний стиль, зручність – ось чим відрізняються японські смайли. ВК і в інших соціальних мережах давно з'явилася можливість копіювати готові каомодзи в текст повідомлень без обмежень (^_^).
Цікаво по темі
Емодзі - це спосіб висловити почуття або заплутати співрозмовника?
Емодзі - це спосіб висловити почуття або заплутати співрозмовника?
Багато зараз користуються мессенджерами і соцмережами, в яких можна виражати свої почуття за допомогою смайликів. Але мало хто знає, що емодзі - це
Прописна буква в паролі та інші секрети надійного захисту
Прописна буква в паролі та інші секрети надійного захисту
У століття кібернетичного тероризму, коли жоден користувач всесвітньої павутини не впевнений, що його персональні дані не буде вкрадено і продано
Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і в яких ситуаціях його використовувати?
Що означає смайл "мавпочка з закритими очима" і в яких ситуаціях його використовувати?
Якою б не була текстова листування, вона позбавляє користувачів одного - точного вираження емоцій. Саме для цього і були придумані смайлики. У деяких
Шрифт друкарської машинки: використання, назви, історична довідка
Шрифт друкарської машинки: використання, назви, історична довідка
Вінтажні шрифти, що імітують друкарську машинку, на сьогоднішній день широко використовуються у веб-дизайні. Вони надають тексту витонченості і