Як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion, якщо на корпусі немає наклейки

205 0 Новини високих технологій

Часто трапляється так, що користувачеві життєво необхідно дізнатися точну модель свого ноутбука від HP, але наклейка з корпусу зірвана. Причому зірвана вона була вже давно. Що робити в такому випадку? Як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion? Є кілька способів для цього. Вони відрізняються ступенем складності та типом даних, які вони надають. Звичайно, найпростіше було б прочитати всю інформацію на етикетці. Але її немає. Так що доведеться обходитися підручними засобами. Але спочатку трохи загальної інформації.

Як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion, якщо на корпусі немає наклейки

Для чого потрібно знати точну назву моделі?

Інформація про моделі може бути потрібна в різних ситуаціях. І всі вони зазвичай мають виняткову важливість. В іншому випадку, вам взагалі не потрібно було б повна назва моделі лептопа від HP. А це знання може знадобитися з наступних причин:


 • Необхідно завантажити нові драйвери. Зробити це без знання точного найменування моделі неможливо, так як драйверів занадто багато і далеко не кожен підійде для конкретного ноутбука.
 • Необхідно отримати підтримку від HP. Перше, що потрібно зробити при спілкуванні зі службою підтримки споживачів, - вказати номер моделі. Але як це зробити, якщо ви його не знаєте.
 • Потрібно перевірити, чи підтримується та чи інша версія ОС. Тут теж без знання моделі свого ноутбука нікуди. Необхідно зрозуміти, чи адаптували цю ОС під даний лептоп.
 • Саме тому і потрібно знати модель ноутбука. Це знання стане в нагоді в житті не раз. Але як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion, якщо немає наклейки на корпусі пристрою? Про це - в наступному розділі. Ми спочатку розглянемо всі можливі способи і тільки потім будемо їх детально розглядати.


  Як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion, якщо на корпусі немає наклейки

  Як отримати необхідну інформацію?

  Так як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion DV6 (або який-небудь іншої модифікації)? Для цього існує кілька перевірених способів. Вони відрізняються ступенем складності. Також вони поділяються на апаратні, програмні та візуальні. Почнемо з самого простого і очевидного.
 • Наклейка під акумулятором. В акумуляторному відсіку будь-якого ноутбука є спеціальна наклейка з купою інформації. Серед іншого там написана і модель конкретного лептопа.
 • Наклейка під кришкою відсіку RAM. У деяких лептопах потрібна інформація написана на звороті кришки, що прикриває відсік оперативної пам'яті. Але це є тільки в деяких моделях.
 • В Біосі девайса. Даний спосіб працює тільки на відносно нових пристроях. Тобто на тих, які оснащені UEFI, а не просто Біос. Але тим не менше така можливість є.
 • Ось три найбільш ефективних способів, що дозволяють дізнатися потрібну інформацію. А тепер настав час перейти до докладного відповіді на питання про те, як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion G6 (або який-небудь іншої модифікації) в тому випадку, якщо наклейки на самому корпусі давно вже немає.
  Як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion, якщо на корпусі немає наклейки

  Наклейка під акумулятором

  Для початку розглянемо один із найпростіших варіантів. Акумуляторний відсік лептопа зазвичай знаходиться в задній частині ноутбука. Варто відзначити, що перед виконанням дій, які будуть описані далі, слід повністю вимкнути ноутбук і від'єднати його від зарядного пристрою. Тільки потім можна приступати до активних дій. Інакше наслідки можуть бути сумними. А потрібно зробити наступне.
  Пересуваємо засувки акумуляторної батареї лептопа так, щоб вони знаходилися у відкритому положенні. Потім акуратно виймаємо батарею з відсіку. Тепер уважно розглядаємо те, що написано під акумулятором. Там буде багато інформації (в тому числі і про виробника пристрою). Знаходимо потрібну інформацію про моделі. Потім акуратно встановлюємо батарею на місце і закриваємо засувки. Після цього можна включати лептоп і підключати його до ЗУ. Це одна з відповідей на питання про те, як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion G7 (або будь-якої іншої модифікації). Тепер переходимо до наступного способу.
  Як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion, якщо на корпусі немає наклейки

  Наклейка під кришкою відсіку RAM

  Варто відразу попередити, що даний спосіб працює далеко не на всіх пристроях. Але випробувати його нічого не заважає. Як і у випадку з попереднім варіантом, спочатку потрібно повністю вимкнути ноутбук і знеструмити його. Тільки потім братися за роботу. Для здійснення цього варіанту знадобиться хрестова викрутка. Без цього ніяк. А алгоритм дій виходить наступним. Акуратно відкручуємо два болта, які притримують кришку відсіку оперативної пам'яті. Потім знімаємо кришку і перевертаємо її. Якщо на кришці і є якась наклейка, то на ній точно будуть знаходитися всі необхідні відомості. Після перегляду необхідної інформації потрібно поставити кришку на місце і прикрутити її. Це ще одна відповідь на питання про те, як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion. Головне - не забути модель під час закріплення кришки на місце.
  Як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion, якщо на корпусі немає наклейки

  Використання Біоса

  Цей спосіб відноситься до програмних. Він відрізняється неймовірною простотою. Для того щоб дізнатися модель ноутбука, нічого відкручувати і розкривати не потрібно. Для початку потрібно просто вимкнути ноутбук. Тепер все просто. Натискаємо на кнопку включення і поки пристрій завантажується декілька разів натискаємо кнопку Esc на клавіатурі. З'явиться вікно Біоса. Виглядати вона може як завгодно. Ваше завдання тепер - знайти пункт "Інформація про систему". Він може бути де завгодно. Залежно від версії і модифікації Біоса. Коли знайдете цей пункт, то в числі іншої інформації там будуть відомості про моделі пристрою. Акуратно переписуємо їх і натискаємо на кнопку "F10". Це дозволить вийти з Біоса і завантажитися в стандартному режимі. Варто відзначити, що в деяких моделях лептопів після натискання кнопки "Esc" доведеться ще натиснути "F1", так як спочатку користувач потрапить в меню завантаження і тільки після цього зможе запустити БІОС на ноутбуці. Тим не менш, це один з найбільш простих відповідей на питання про те, як дізнатися модель ноутбука HP Pavilion в тому випадку, якщо наклейки на корпусі немає і ніяких документів не збереглося.

  Висновок

  Тепер ви точно знаєте, як і де можна знайти точне найменування ноутбука HP. Ця інформація буде корисною, так як знання конкретної моделі лептопа потрібно навіть при скачуванні банальних драйверів. Не кажучи вже про таку дрібницю, як спілкування зі службою підтримки HP. Як би те ні було, перераховані вище способи здатні допомогти в пошуках назви моделі.

  Популярі новини
  Загрузка...