Acer Launch Manager for Windows: огляд програми та відгуки

274 0 Новини високих технологій

Досить часто власники ноутбуків і мобільної техніки стикаються з тим, що виробники такої техніки вбудовують в їх програмну середу деякі додаткові утиліти або рекомендують їх для установки на свої пристрої. До такого програмного забезпечення можна віднести додаток, назване Launch Manager. Що це за програма? Спробуємо розібратися в цій статті, проте основний акцент зробимо на використання такого додатку на ноутбуках Acer, оскільки відгуки багатьох користувачів свідчать про те, що цікавить їх утиліті інформації можна знайти не так вже й багато.

Launch Manager: що це за програма в загальному розумінні?

Почнемо з розгляду, так би мовити, глобального визначення категорії подібних програм. Якщо просто перекласти назву, стає абсолютно зрозуміло, що будь-яке таке додаток являє собою спеціалізований менеджер запуску інших аплетів або якихось необхідних користувачеві функцій з прискоренням доступу до них, який в звичайному режимі вимагає виконання невиправдано великої кількості додаткових і часто непотрібних дій.


Acer Launch Manager for Windows: огляд програми та відгуки
Дуже часто додатка класу Launch Manager можна зустріти в представленому вигляді на лептопах, вони іноді рекомендуються до установки в Android-системах або мобільних версіях Windows і т. д. Але, незважаючи на зовнішню схожість між усіма програмами такого типу, деякі з них мають досить цікаві особливості і призначення.

Призначення Acer Launch Manager в ос Windows 7 і аналогічних системах

Але повернемося до ноутбуків Acer. Що ж являє собою додаткова утиліта Acer Launch Manager для Windows?
Acer Launch Manager for Windows: огляд програми та відгуки
Як негласно вважається (і численні відгуки користувачів це підтверджують), спочатку ця утиліта є у більшості сучасних лептопів Acer і призначається для більш комфортного використання комбінацій гарячих клавіш на основі взаємодії з кнопкою Fn, яка є на клавіатурних блоках ноутбуків або аналогічних док-станціях планшетів. Але що ж у ній такого незвичайного, адже більшість операцій і так присвоєно деяких кнопок? Справа в тому, що утиліта Launch Manager саме цього типу має досить цікаві можливості, яких немає ні в одного, ні в іншого додатка цієї категорії.

Основні можливості і налаштування програми

Що ж стосується головних особливостей цього програмного продукту, він дозволяє не тільки використовувати встановлені комбінації клавіш на основі Fn, але і змінювати їх на користувача. Однак відгуки користувачів говорять про те, що, крім виклику основних функцій зразок регулювання рівня гучності, включення бездротових модулів (а також їх передбачуваного стану в момент активації), проектування екрану і т. д., з допомогою цього додатка можна дуже тонко налаштувати запуск, скажімо, часто використовуваних програм, відкриття інтернет-сайтів, перевірку пошти т. д.

Приклади установки специфічних параметрів

Розглянемо кілька прикладів використання Acer Launch Manager в 7 модифікації Windows (хоча з рівним успіхом це застосовно для будь-якої іншої ОС цього сімейства, яка встановлена на ноутбуці цього виробника). Припускаємо, що налаштування програми, виставлені за замовчуванням, поки не змінювалися. Найперше, що кидається в очі, - це те, що при виконанні певної операції на екрані відразу ж з'являється напівпрозора іконка. Наприклад, у разі включення режиму великих літер, за який відповідає клавіша CapsLock, вискакує ікона з великою літерою.
Acer Launch Manager for Windows: огляд програми та відгуки
При зміні гучності або активації бездротових модулів на екрані з'являються відповідні значки і регулятори. Погодьтеся, дуже зручно. Проте це далеко не все, на що здатна утиліта Acer Launch Manager. Якщо гарненько покопатися в настройках програми, крім зміни стандартних схем виклику тієї чи іншої функції, вельми незвичайними виглядають налаштування доступу до інтернет-ресурсів, для яких потрібно встановити відповідне поєднання і прописати URL-адресу в інтернеті.
Acer Launch Manager for Windows: огляд програми та відгуки
Сторінка при використанні швидкого доступу може бути відкрита в браузері, що використовується системою в якості основного, однак при бажанні сам оглядач теж можна змінити. Також непогано виглядають параметри доступу до електронної пошти. При цьому зовсім необов'язково налаштовувати її, скажімо, в Outlook, оскільки можна скористатися і спеціальними поштовими сервісами в інтернеті (наприклад, Mail.Ru). Ще один момент пов'язаний з налаштуванням швидкого виклику програм. Для цього в спеціальному полі потрібно вказати повний шлях до виконуваного файлу програми. А взагалі, всі налаштовуються компоненти позначені спеціальними значками, так що помилитися з присвоєнням якомусь полю потрібного значення практично неможливо. При цьому можна задавати не тільки потрібні параметри, але і назви сполучень клавіш.

Можна використовувати програму на інших ноутбуках або стаціонарних ПК?

Як уже можна було помітити, утиліта Acer Launch Manager надає користувачам досить серйозні можливості з налаштування стандартних комбінацій гарячих клавіш. Цілком природними у зв'язку з цим виглядають і питання володарів ноутбуків від інших виробників або навіть власників стаціонарних ПК, що стосуються можливості використання цього додатка на своїх пристроях. На жаль, встановити програму можна, але працювати вона не буде.
Acer Launch Manager for Windows: огляд програми та відгуки
Навіть в процесі інсталяції з'явиться попередження про те, що дане програмне забезпечення сумісне з комп'ютерною системою, в яку могло б бути інстальовано. По всій видимості, пов'язано це з тим, що, як пояснюється на сайті розробника, цей аплет являє собою спеціальний клавіатурний драйвер, а не зовсім повноцінну програму. Так що, якщо вже вам дійсно необхідно якийсь додаток з розряду Launch Manager, причому саме для роботи з гарячими клавішами або перепризначенням стандартних комбінацій, краще пошукати альтернативне рішення, що підходить конкретно вашій системі.

Можна видалити додаток, і як це зробити?

Досить часто можна зустріти питання з приводу того, наскільки можливим є видалення цієї програми. Позбутися від неї не можна. Правда, використовувати для цього стандартний розділ програм і компонентів операційної системи не варто, оскільки в цьому випадку всі залишки доведеться чистити вручну. Крім того, якщо додаток є «вшитим» в оболонку встановленою ОС, таким способом видалити її точно не вийде.
Acer Launch Manager for Windows: огляд програми та відгуки
У цій ситуації оптимальним рішенням стане використання спеціальних програм-дєїнсталлятор зразок iObit Uninstaller, і робити видалення потрібно буде або загального списку встановлених програм, або з аналогічного списку з компонентами Windows.

Епілог

Залишається додати, що відгуки користувачів про програму явно розділилися. Одні вважають утиліту дуже потрібною, інші нарікають на те, що заміна сполучень не дуже зручна, оскільки іноді при погляді на клавіатуру все одно тягне застосувати стандартне поєднання. Але більшість сходиться на думці, що при правильній і тонкої настройки час виконання якихось заздалегідь запрограмованих дій суттєво зменшується.

Популярі новини
Загрузка...