Самий потужний ігровий комп'ютер в світі: опис, ціна

655 0 Новини високих технологій

Мрія будь-якого геймера - це мати самий потужний ігровий комп'ютер у світі. Адже ігровий ринок не дрімає, а зі старим "залізом" в нові ігри не пограєш. Саме з цієї причини багато придивляються до авторських збірок, а хтось вирішується самостійно зібрати свого "монстра".

Найбільш потужні ігрові комп'ютери у світі

Лідерами по праву вважаються два виробника - це Razer і Hyper PC. Першим відкриє список найбільш потужних ігрових комп'ютерів збірка R2 Rizer Edition. Даний комп'ютер розрахований на широке коло геймерів-знавців, які, перш за все, цінують якість і високу продуктивність. Тепер варто розглянути детальніше дану збірку.

Варіанти комплектацій

Система оснащується процесором від Intel останнього відомого покоління, що підтримують оперативну пам'ять формату DDR4 і частоту 2666 мегагерц. Максимальна кількість пам'яті - 64 гігабайти. Також на борту розташовується кілька жорстких дисків і SSD накопичувачів. Вибір відеокарт залежить виключно від уподобань геймера - це може бути або NVIDIA AMD, але з водяним охолодженням. Така система здатна підтримувати будь-які відомі новинки і майбутні хіти.


Щоб повністю відповідати примх користувачів і продемонструвати самий потужний ігровий комп'ютер у світі, Razer вирішив створити комплектацію у двох варіантах.
Самий потужний ігровий комп'ютер в світі: опис, ціна
Перша комплектація має процесор AMD Ryzen 7 що працює на частотах 3200 мегагерц. Оперативна пам'ять складає мінімум 8 гігабайт. Дискретний графічний процесор моделі Radeon RX 580 володіє 8 гігабайтами відеопам'яті. Вінчестер має 1 гігабайт пам'яті. Вартість базового комплекту складає 65 тисяч рублів. Подальша вартість буде залежати від уподобань кожного гравця. Друга комплектація теж володіє характеристиками самого потужного ігрового комп'ютера у світі. Процесор на базі Intel Core i77700K володіє неймовірним розгінним потенціалом. Тут базова оперативна пам'ять складає 16 гігабайт. В якості графічного представника призначена відеокарта GeForce TitanX, яка несе на борту 32 гігабайти відеопам'яті. Також є SSD накопичувач, розміром в 1 терабайт. Ціна цієї збірки варіюється від 260 тисяч до 650 тисяч рублів.


Другий у списку претендент на звання кращого ігрового ПК - це Hyper Cosmos Z. Цей "монстр" володіє двома відеокартами GeForce TitanZ. Ще в запасі є CPU Intel Core i74960 E, плата ASUS RAMPAGE IV і 64 гігабайт оперативної пам'яті серії Corsair Dominator з якісним охолодженням.
Самий потужний ігровий комп'ютер в світі: опис, ціна
На борту розташовується ще два SSD по одному терабайту кожен, і восьмитерабайтовый жорсткий диск.

10 представників якісних збірок ігрових ПК

На першому місці виявляється збірка Top Comp 5567830 де користувачі відзначили самі задовільні характеристики комплектуючих. Другим у списку виявляється володар титулу самого стильного корпусу - Brand Star 003. Вартість цієї збірки не перевищує 50 тисяч рублів. Далі, як один з найбільш доступних ПК, позиціонується CompYouGame G757. Якщо до цього були малобюджетні ігрові збірки, то далі представлені вже більш потужні ПК медіум класу, вартістю до 100 тисяч рублів. Комп'ютер цієї збірки відзначений, як лідер в продуктивності серед середніх ігрових ПК - це Top Comp 7619399. ASUS ROG GR8ll - це, мабуть, мрія кожного геймера, який цінує економію місця, за що ця модель отримала звання самої компактної складання.
Самий потужний ігровий комп'ютер в світі: опис, ціна
Лідером у співвідношенні якості і ціни є RIWER GAME-GTX. CompYouGame G777 може похвалитися наявністю самого великого обсягу файлового сховища. Завершувати цей топ будуть самі потужні ігрові комп'ютери, ціни яких понад 100 тисяч рублів. Ведучий і потужний ігровий ПК - це KEYGM Pro 32G3250 який ідеально поєднує в собі прийнятну ціну та високу якість. Топовий ПК, володіє компактної архітектурою - це MSI Vortex 7RE. Останній, але не найгірший в списку ПК - це ARENA A085885 що є найкращим в даному рейтингу.

Як самому зібрати топовий ПК?

Маючи при собі достатньо матеріальних засобів, можна самостійно зібрати потужний ігровий ПК. Для початку потрібно визначитися з процесором, тобто якої фірми він буде. Вибирати варто модель останнього покоління з можливим розгоном. Далі під процесор підібрати материнську плату з відповідним роз'ємом. Оперативна пам'ять і охолодження підбираються відповідно до моделі процесора. Відеокарта теж повинна бути останньої моделі з великим запасом відеопам'яті. Блок живлення підбирається з розрахунку споживаної енергії всього ПК. Жорсткий диск або твердотільний накопичувач не має критеріїв вибору. Останнім у списку комплектуючих є корпус - його варто брати, спираючись на розмір материнської плати.

Популярі новини
Загрузка...