Як замість крапок побачити пароль: інструкція та рекомендації

1227 0 Новини високих технологій

При збереженні пароля в браузері на сторінці авторизації якого-небудь сервісу часто відображаються точки або зірочки. Але що робити, коли замість зірочок потрібно побачити символи? Як замість крапок побачити пароль? Завдання не найскладніша, так що проблем в більшості випадків не має виникнути навіть у новачків.

Як знайти необхідний пароль в налаштуваннях Chrome?

На сьогоднішній день у війні браузерів (це, до речі, цілком офіційний термін, який використовується ще з 1990-х років для позначення суперництва між основними платформами) впевнено лідирує Google Chrome, тому саме з нього і варто почати пошук відповідей на питання про те, як замість крапок побачити пароль. Розібратися тут дуже просто.


Як замість крапок побачити пароль: інструкція та рекомендації
Як замість крапок побачити пароль налаштуваннях Google Chrome? У браузері від корпорації Google подивитися збережений пароль можна наступним чином:
 • Необхідно відкрити головне меню платформи і перейти в «Налаштування» (три паралельні лінії праворуч від адресного рядка).
 • У меню слід натиснути однойменний пункт.
 • В наступному вікні необхідно спуститися в самий низ і вибрати додаткові функції.
 • Потім слід знайти категорію «Паролі», в якій вибрати пункт «Керування паролями».
 • В наступному вікні буде відображено перелік сайтів, які коли-небудь були збережені дані входу. Щоб подивитися безпосередньо пароль, слід клікнути на «Показати паролі».
 • Як дізнатися пароль зірочками в Mozilla Firefox?

  Для Mozilla Firefox інструкція по відображенню паролів замість зірочок аналогічна. Користувачеві необхідно клікнути на значок з трьома лініями («Відкрити меню»), паралельними один одному, у верхньому куті (праворуч) під вкладками, а потім вибрати шестірню («Налаштування»). Аналогічний варіант: клікнути на «Інструменти» в рядку меню, а потім виберіть нижній пункт – «Налаштування».


  У новоствореній вкладці слід натиснути на рядок «Захист» і в розділі «Логіни» натиснути на кнопку «Збережені логіни». У вікні будуть відображені сайти, імена користувача, дати останньої зміни та відвідування сторінок. Якщо клікнути «Показати паролі» і підтвердити свої наміри, поруч з логінами відповідно висвітяться і збережені паролі.

  Інструкція для браузера Opera: як знайти потрібний пароль в налаштуваннях?

  Як замість крапок побачити пароль в браузері Opera? Знайти збережений пароль тут теж нескладно. Досить вибрати в меню пункт «Налаштування» (з шестірнею). Потім необхідно перейти у вкладку «Безпека» і в пункті «Паролі» клікнути «Управління збереженими паролями». Якщо натиснути на кнопку, з'явиться нове віконце зі списком сайтів, логінів і паролів, збережених у браузері. Щоб побачити символи замість точок, необхідно покажчиком миші виділити необхідний пароль (клікнути) і клікнути «Показати». Аналогічним чином можна приховати пароль.
  Як замість крапок побачити пароль: інструкція та рекомендації

  Як замість крапок побачити пароль в iOS?

  У iOS паролі знаходяться у Зв'язці ключів iCloud, яка синхронізує дані для авторизації між веб-сайтами і пристроями. Отже, як побачити пароль замість крапок iOS? Слід відкрити налаштування головного екрану iPhone і перегорнути до рядка Safari. У розділі основних налаштувань необхідно знайти вкладку «Паролі і " автозаповнення», а потім «Збережені паролі». Система запропонує ввести пароль блокування, після чого відобразиться список логінів, а щоб переглянути пароль, слід клікнути по відповідному рядку.

  Як відобразити пароль редагування HTML-код сторінки?

  Відобразити пароль замість зірочок можна і без необхідності входити в налаштування браузера або В'язку ключів iCloud. Тоді як побачити пароль в "Однокласниках" замість крапок? Спосіб працює, до речі, не тільки для соціальних мереж («Однокласники», «Фейсбук», «ВКонтакте», «Твіттер» та інших), але також застосовний і до інших інтернет-сервісів, де потрібна авторизація.
  Як замість крапок побачити пароль: інструкція та рекомендації
  Так, щоб побачити символи замість зірочок, необхідно клікнути правою кнопкою миші на полі з паролем і вибрати пункт «Перегляд коду елемента». У вікні з кодом сторінки, що відкрився після натискання на вищезгаданий пункт, буде виділена рядок з паролем. Далі необхідно вибрати «Edit as HTML» і вручну замінити текст в елементі type=«password» type=«text». Після цієї маніпуляції слід натиснути функціональну кливишу F2 і замість крапок або зірочок в полі пароля будуть відображені символи. Отже, для відображення символів замість крапок достатньо зробити всього пару кліків. Можна переглянути необхідну інформацію як в налаштуваннях браузера (вище описані інструкції для декількох найбільш поширених платформ), так і безпосередньо на сторінці з зірочками. В останньому випадку доведеться редагувати код веб-сторінки, але це дуже просто. Отже, знайти збережений пароль не складе труднощів навіть для необізнаного в технічних питаннях користувача.

  Популярі новини
  Загрузка...