Кращі програми для збільшення басів на комп'ютері

223 0 Новини високих технологій

Користувачі ноутбуків та комп'ютерів часто стикаються з тим, що стандартні динаміки, придбані в комплекті з девайсом, відтворюють звук неякісно. Та особливо великі проблеми виникають під час відтворення басів. Звичайно ж, можна збігати в магазин і купити собі дорогу аудіосистему, але це по кишені далеко не кожному. На щастя, є й інший спосіб вирішити проблему. Так, ви завжди можете використовувати програму для збільшення басів на комп'ютері. А про кращих з таких утиліт як раз і піде мова далі.

Налаштування Windows 10

Перед тим, як посилити баси на комп'ютері сторонніми програмами, ви можете спробувати виконати цю ж операцію, скориставшись стандартними інструментами Windows. Врахуйте, що даний спосіб працює тільки в «Десятці», так що користувачам інших версій операційної системи від Microsoft він не підійде.


Отже, для поліпшення якості звуку вам потрібно зробити наступне:
 • Відшукайте значок динаміка в системному треї і клацніть по ньому правою клавішею миші.
 • Виберіть пункт «Пристрої відтворення».
 • Виберіть у списку ваші колонки (або пристрій, яке ви використовуєте в даний момент).
 • Зайдіть в «Властивості».
 • Перейдіть на вкладку «Покращення» і відзначте галочкою параметр Bass Boost.
 • Підтвердіть зміни і закрийте налаштування.
 • Тепер всі аудіофайли, відтворені на вашому ПК, почнуть звучати більш якісно. Втім, якщо вам цього здасться мало, ви можете додатково використовувати одну з програм для налаштування басів на комп'ютері. До них, власне, і переходимо.


  Кращі програми для збільшення басів на комп'ютері

  Sound Booster

  Дана утиліта призначена для підняття гучності і якості вихідного сигналу у всіх додатках, які відтворюють звук. Простіше кажучи, її налаштування одночасно вплинуть і на музику, і на відео, і на ігри. Після того, як ця програма для збільшення басів на комп'ютері буде встановлена, ви побачите маленький значок динаміка, який з'явиться в системному треї. Натиснувши на нього, ви відкриєте повзунок, за допомогою якого, за запевненнями розробників, можна збільшити гучність в п'ять разів.
  Кращі програми для збільшення басів на комп'ютері
  Якщо ж натиснути на іконку лівою кнопкою миші, ви потрапите в налаштування. Тут можна буде вибрати один з трьох варіантів перетворення звуку:
 • Перехоплення – являє собою лінійне підсилення вихідного сигналу.
 • Ефект APO – обробляє і покращує звук на програмному рівні.
 • Комбінований – Sound Booster і перехоплює, і перетворює сигнал.
 • Ви завжди можете поекспериментувати з цими режимами, щоб домогтися максимальної якості звучання. Благо, всі налаштування застосовуються в один клік.

  SRS Audio SandBox

  Ця програма для збільшення басів на комп'ютері має безліч опцій, що дозволяють кожному користувачеві налаштувати звучання динаміків під себе. Так, у головному меню утиліти ви можете застосувати автоматичні шаблони, просто вибравши тип відтвореного аудіо. Наприклад, якщо ви хочете подивитися фільм, вам буде достатньо вказати відповідну опцію в рядку «Зміст». Після цього програма автоматично внесе необхідні зміни в налаштування звуку, зробивши його прослуховування максимально комфортним.
  Кращі програми для збільшення басів на комп'ютері
  Втім, SRS Audio SandBox є і більш просунутий інструмент для регулювання якості аудіо. Ви зможете скористатися ним, якщо натиснете кнопку «Додаткові параметри», розташовану в нижній частині головного меню утиліти. Після відкриється окреме вікно, в якому, переміщаючи повзунки, можна буде налаштувати об'ємне звучання, гучність басів, чіткість діалогів і багато іншого. На жаль, утиліта поширюється на платній основі. Втім, ви завжди можете завантажити неофіційну версію з відповідних ресурсів, якщо не хочете витрачати зайві гроші.

  Audio Amplifier

  А ця програма для збільшення басів на комп'ютері дещо відрізняється від двох попередніх. Вона стане в нагоді вам в тому випадку, якщо ви захочете поліпшити якість звучання окремої музичної композиції або фільму.
  Кращі програми для збільшення басів на комп'ютері
  Принцип роботи утиліти досить простий: ви ставите в неї вихідний файл, вносьте відповідні зміни, а потім натискаєте кнопку «Застосувати». Після цього програма автоматично перетворює, а ви в результаті отримуєте вже інший файл, відрізняється від початкового поліпшеною якістю звуку. На жаль, в Audio Amplifier немає ніяких інструментів для тонкої настройки аудіо. Тим не менше, програма відмінно підійде тим користувачам, які хочуть швидко і без зайвого головного болю поліпшити якість своєї медіатеки. До речі, утиліта безкоштовна, так що ви нічого не втратите, якщо вирішите її протестувати.

  Популярі новини
  Загрузка...