«Сталкер»: значки аномального альбому («Золотий кулю. Завершення»)

184 0 Новини високих технологій

Мододелы не сидять без діла. Вийшов ще один модифікатор для «Сталкер: Тінь Чорнобиля», в якому є повноцінна сюжетна лінія і чимало додаткових завдань. Також в якості приємного бонусу для дослідників, підготовлений аномальний альбом, в якому повинні бути значки. Ці самі значки і буде збирати головний герой.

Сюжет

«Сталкер»: значки аномального альбому («Золотий кулю. Завершення»)
Події гри розвиваються в серпні 2008 року, коли минув лише один рік з моменту другого вибуху в Чорнобилі. Зона тільки починала відроджуватися, але аномалії в ній швидко поширювалися. На території Зони ще не з'явилися угруповання, а ті, хто опинявся всередині, звали себе новачками або розвідниками. Ранг шукачів залежав від їх досвіду і часу перебування в Зоні. На той момент аномальна середовище могла похвалитися невеликою кількістю людей: близько 30-50 чоловік, якщо не брати в розрахунок військових на кордоні. Сталкери тільки почали з'являтися, і ніхто і уявлення не мав про що мешкали там мутанти, смертельні аномалії та інших небезпек.


«Сталкер»: значки аномального альбому («Золотий кулю. Завершення»)
Головний герой на прізвисько Жекан, вирішує відправитися в серце Зони і знайти таємничий «Виконавець бажань», при цьому не маючи досвіду сталкера або шукача. Після того, як він потрапляє в Зону, за ним відправляють військових і Жекану нічого не залишається, як здатися. Підлікувавшись у камері, до головного героя звертається солдатів і допомагає втекти з блокпоста. Однак часу на дослідження території немає, так як у протягом буквально декількох хвилин потрібно втекти, інакше головного героя вб'є снайпер.

Нововведення

«Сталкер»: значки аномального альбому («Золотий кулю. Завершення»)
Багато локації в даному моді не зачіпають територію основної гри, але при цьому детально промальовані і якісно оптимізовані. Крім нових локацій, можна помітити оновлений КПК марки «Самсунг», а в ньому нова система внутрішньоігрових досягнень.


Збір значків

«Сталкер»: значки аномального альбому («Золотий кулю. Завершення»)
Перший значок з'являється після того, як гравець знаходить хабар Мордатого, який розташований на території Кордону, в Селі, куди сталкер потрапляє в самому початку гри. Рюкзак лежить за підвалом, а в ньому артефакт «Щебінь», аптечка, сало і значок «50 СРСР». Другий значок знаходиться в хабаре Корбута, а сам Корбут лежить мертвий біля Ж/Д аномалії, під мостом. Після обшуку трупа в ПДА з'являється позначка з місцезнаходженням хабара. У рюкзаку з хабаром лежить артефакт «Клубок», дві горілки і значок «Відмінник». Наступний значок сталкера знаходиться поруч із залізничним тунелем, в якому мешкає електрична аномалія. Там лежить труп Джека, але підходити до нього треба обережно, так як дана аномалія вбиває з першого разу, незалежно від екіпіровки гравця. Щойно з'являється напис «обшукати труп», натискаємо відповідну клавішу і дивимося по карті координати хабара Джека. Там знаходиться третій радянський значок. Сталкер значки збирає і далі, подорожуючи за Кордону. На дорозі знаходиться вантажівка, а в ньому якийсь Медісон з товаришами, і у кожного з них є наводка на хабар. Сам схрон лежить у пня, навпаки ферми, поруч зі згорілої машиною. У рюкзаку три медкомплекта, пошкоджені документи і значок.
У моді «Сталкер: Золотий кулю. Завершення» значки шукати, якщо слідувати підказкам, досить цікаво. П'ятий значок знаходиться в хабаре Мартина, а його труп лежить під залізничним мостом. Обшукати його можна тільки з артефактом «Провідник», інакше гравця вб'є аномалія. Недалеко від перевернутого паровоза, серед каменів, лежить рюкзак, в якому артефакт «Залізний орел», аптечка армійська, три антирадиационных препарату і значок «Ударник». Пошуки сталкером значків для аномального альбому впираються в інформацію Пронози, яка веде гравця в коридор на шляху до недобудові в Долині. Рюкзак Пронози знаходиться в кущах біля недобудови, а в ньому і шостий значок. У пошуках цієї частини аномального альбому значок сталкер знайде на Дикій території. Сьомий за рахунком, він лежить всередині гаража для вантажівок. Тут буде вогняна аномалія – минути її нескладно, далі в самому кутку буде ящик, а в ньому і значок. Наступний значок знайти непросто, так як ніякої наведення на схованку немає. Знаходиться цей значок на території околиці Зони в покинутому будинку. При вході, на стелі, буде висіти аномалія, потрібно її оминути і пройти в наступну кімнату, де лежить рюкзак зі значком.

Аномальний альбом

У «Сталкер: Золотий шар» значки розкидані по всій Зоні. Сам аномальний альбом лежить в початковій селі, в одному з будинків, де зі стелі звисають аномалії. Після того як гравець збере всі значки, можна скористатися корисним бонусом аномального альбому, а саме – перетворювати одні артефакти в інші.

Популярі новини
Загрузка...