Новини високих технологій
» » Як відновити закладки в "Гугл Хром": поради та рекомендації

Як відновити закладки в "Гугл Хром": поради та рекомендації

13-09-2017, 11:12
1 681
Майже кожен користувач ПК коли-небудь працював з закладками браузера. Ці складові допомагають швидко переходити на цікаві збережені сторінки, що значно спрощує життя. Але при перевстановлення браузера або операційної системи закладки зникають. Це може статися і з інших причин. Тому кожен користувач повинен знати про відновлення цікавих сторінок в інтернеті. Нижче буде розказано про те, як відновити закладки в "Гугл Хром". Які секрети допоможуть швидко знайти і перейти на цікаву сторінку в інтернеті?Коротко про вирішення завдання

Замислюючись над реалізацією поставленого завдання, варто звернути увагу на те, що рішення проблеми декілька. Все залежить від обставин і від бажання користувача. Як відновити закладки в "Гугл Хром"? Можна: провести синхронізацію; повернути візуальні закладки; скористатися імпортом і експортом закладок; скопіювати файл з закладками вручну; відкрити вкладки поточного сеансу; знайти потрібні сторінки в історії. Насправді все дуже просто і зрозуміло. Про всіх цих прийомах буде розказано далі!

Синхронізація

Як відновити закладки в "Гугл Хром"? Найкраще скористатися синхронізацією браузера з поштою Google. У цьому випадку при вході в систему з будь-якого ПК всі збережені закладки будуть копіюватися автоматично. Щоб втілити задум у життя потрібно: Зайти в Google Chrome. У правому верхньому кутку натиснути на кнопку з зображенням людини (сама ліва). Ввести у вікні дані від пошти "Гугл". При першій синхронізації буде запропонований список даних, які можна прив'язати до профілю. Поставивши галочку біля "Закладки", користувач вирішить досліджувану проблему. Все, що тепер залишається - додавати цікаві сторінки в закладки, а потім при необхідності здійснювати вхід в браузер з обраного профілю.


Через налаштування

Як відновити закладки в "Гугл Хром"? Наступний прийом допоможе вирішити завдання із збереженням цікавих сторінок навіть після видалення браузера. Але цей прийом необхідно використовувати заздалегідь. У Google Chrome є спеціальна настройка, що дозволяє проводити імпорт і експорт закладок. Це нам і потрібно!
Як відновити закладки в "Гугл Хром": поради та рекомендації
Керівництво по збереженню цікавих сторінок виглядає так: Зайти в інтернет-оглядач. Натиснути в правому верхньому кутку сторінки на кнопку з 3-ма точками (або горизонтальними лініями). У меню перейти в "Закладки", потім в "Диспетчер закладок". Натиснути на кнопку "Упорядкувати". Вибрати пункт "Імпортувати в html". Вказати місце, в якому хочеться зберегти файл з закладками. Присвоїти ім'я документа. Клікнути по "Зберегти". Цей прийом зберігає всі наявні в програмі закладки в окремий файл. Його можна буде використовувати в майбутньому. Наприклад, якщо людина видалив "Гугл Хром". Як відновити закладки? У цьому випадку буде потрібно: Зайти в "Налаштування","Закладки" і "Диспетчер закладок". Перехід здійснюється в Chrome. Натиснути на "Управління". Вибрати "Експортувати з html". Знайти і вказати шлях до заздалегідь скопійованим закладок. Підтвердити дію. Через кілька секунд після подачі запиту користувач зможе насолоджуватися відновленими сторінками.

Візуальні закладки

Деякі цікавляться, як відновити візуальні закладки в "Гугл Хром". Це питання не так часто виникає, але відповідь на нього все одно стане в нагоді. Для цього потрібно: Натиснути на кнопку "Додати закладку". Знайти бажану сторінку і вибрати її. Клікнути на "Добавить". За візуальні закладки відповідає спеціальне розширення. Щоб відновити його, потрібно звернутися до магазину Google. Здійснюється завантаження і установка відповідної програми, після чого сервіс починає працювати.

Пошук на ПК

Як відновити закладки "Гугл Хром"? Можна знайти файл з цікавими сторінками на ПК. Цей документ зберігається ще де-небудь в ОС, після чого при необхідності вставляється за конкретного шляху.
Закладки Chrome зберігаються за адресою: C:UsersпользовательAppDataLocalGooglechromeuser DataDefault. Нам потрібно файл "Букмаркс". Він копіюється на ПК, після чого переноситься за вказаною шляху в потрібний момент часу. До речі, якщо клікнути по ньому ПКМ і вибрати "Відновити колишню версію", то вдасться повернути раніше збережені закладки.

Історія

Тепер кілька слів про те, як працювати з відновленням закладок (вкладок) при поточному сеансі. Можна діяти так: Відкрити налаштування браузера і перейти в "Історія". Якшо цікавить сторінці, користувач перейде на неї. Зайти в головне меню браузера. Натиснути на "Історія"-"Недавно закриті". Вибрати потрібну сторінку. Натиснути на клавіатурі Ctrl + Shift + T. Вкладки будуть відкриватися в зворотному порядку. Готово! Відтепер зрозуміло, як відновити закладки в "Гугл Хром" в тому чи іншому випадку. Зробити це зможе навіть початківець користувач.
Цікаво по темі
Як експортувати закладки з "Опери" і інших браузерів
Як експортувати закладки з "Опери" і інших браузерів
Закладки в браузері іноді необхідно зберігати. У даній статті буде розказано про те, як правильно експортувати закладки в різних програмах для виходу
Як додати в закладки візуальні закладки: способи та рекомендації
Як додати в закладки візуальні закладки: способи та рекомендації
Браузер - одна з важливих програм в будь-якій операційній системі після антивірусної програми. Зручність ...
Закладки в "Мозілі" як відновити? Поради та рекомендації
Закладки в "Мозілі" як відновити? Поради та рекомендації
У кожного сучасного браузера є така функція, як "Закладки". Вона дозволяє запам'ятати той чи інший ...
Як відновити закладки в "Хромі": докладна інструкція
Як відновити закладки в "Хромі": докладна інструкція
Працювати з браузером повинен уміти кожен. Малоприємним моментом є видалення даних користувача, наприклад...
«Гугл Хром»: як налаштувати браузер "під себе"
«Гугл Хром»: як налаштувати браузер "під себе"
Для нормальної роботи в браузері необхідно перш за його налаштувати. Спочатку браузер, а в цій статті ...
Як скинути налаштування «Гугл Хром»: опис
Як скинути налаштування «Гугл Хром»: опис
Браузер Google Chrome, як і будь-яка інша програма, що має певні налаштування за замовчуванням. Вони ...