Таблиця маршрутизації — електронна таблиця. Таблиця маршрутизації: опис, побудову, команда і рекомендації

1052 0 Новини високих технологій

Таблиця маршрутизації являє собою набір правил, часто переглядаються в табличному форматі, який використовується для визначення того, куди будуть направлятися пакети даних, що переміщаються по міжмережевого протоколу (Internet Protocol або скорочено IP). Всі пристрої з підтримкою IP, включаючи маршрутизатори і комутатори, використовують даний інструмент.

Опис

Таблиця маршрутизації — це тип файлу даних, який діє як карта і часто встановлюється на маршрутизаторі, мережевому комп'ютері або іншому устаткуванні. Містить інформацію про різних маршрутах між пристроями, щоб представити найбільш ефективні шляхи для пакетів даних.
Таблиця маршрутизації — електронна таблиця. Таблиця маршрутизації: опис, побудову, команда і рекомендаціїОдним із завдань розробки табличної форми є запис інформації на багатьох пристроях з фіксованою пам'яттю або місцем для зберігання. Також існує проблема роботи з кешем ARP і правильним веденням списків доступних маршрутів для таблиці маршрутизації. Це часто називають неправильним визначенням топології мережі. Інші проблеми маршрутизації, такі як чорні діри, які викликають неефективну доставку, також слід враховувати при використанні.

Визначення

Таблиця маршрутизації містить інформацію, необхідну для пересилання пакета по оптимальному шляху до місця призначення. Кожен пакет містить інформацію про його походження та призначення. Коли він приймається, мережеве пристрій перевіряє дані та порівнює їх з записом у таблиці, що забезпечує найкраще відповідність для свого адресата. Потім таблиця надає пристрою інструкції щодо відправлення пакета за наступним маршрутом в мережі.


Основні поняття

Таблиця маршрутизації — електронна таблиця. Таблиця маршрутизації: опис, побудову, команда і рекомендації

Базова таблиця маршрутизації включає наступну інформацію:
 • Призначення: IP-адресу кінцевого пункту призначення пакета.
 • Наступний перехід: IP-адреса, на яку надсилається пакет.
 • Інтерфейс: вихідний мережевий інтерфейс, який пристрій має використовувати при пересиланні пакету на наступний або кінцевий пункт призначення.
 • Метрика: присвоює вартість кожного доступного маршруту, щоб можна було вибрати найбільш економічний шлях.
 • Маршрути: включає підключені безпосередньо і непрямі підмережі, які не приєднані до пристрою, але можуть бути доступні через один або декілька переходів. Маршрути за замовчуванням використовуються для певних типів трафіку або при відсутності інформації.
 • Команди таблиці маршрутизації можуть підтримуватися вручну або динамічно. Табличні форми для статичних мережевих пристроїв не змінюються, якщо адміністратор мережі не змінить їх вручну. У динамічній маршрутизації пристрою автоматично створюють і підтримують свої таблиці з використанням протоколів для обміну інформацією про топології мережі. Ці дані дозволяють пристроям «слухати» мережу і реагувати на такі випадки, як збої пристроїв і мережеві перевантаження.

  Таблиці маршрутизації Windows

  Таблиця маршрутизації — електронна таблиця. Таблиця маршрутизації: опис, побудову, команда і рекомендації

  Служба маршрутизації і віддаленого доступу являє собою набір мережевих послуг в сімействі Windows Server, який дозволяє серверу виконувати послуги звичайного маршрутизатора. RRAS включає в себе інтерфейс прикладного програмування (API), який полегшує розробку програм і процесів адміністрування цілого ряду мережевих сервісів.
  Windows Server 20002003 і 2008 інтегровані з різними мережевими службами і конкретними API-інтерфейси, які дозволяють серверу надавати функції передачі даних і мережевої маршрутизації. Служба маршрутизації, яка перетворює Windows Server віртуальний/програмний маршрутизатор, входить у число цих програмних інтерфейсів. Додатки охоплюють широкий спектр послуг, які можуть управлятися централізовано контролером домену сервера.

  Схема

  Побудова таблиці маршрутизації надає віддаленому користувачеві доступ у внутрішню мережу через з'єднання з захищеною віртуальною приватною мережею (VPN). Ця можливість підключення може бути розгорнута з використанням типового VPN на основі IP через Інтернет.
  Таблиця маршрутизації — електронна таблиця. Таблиця маршрутизації: опис, побудову, команда і рекомендації
  Послуги, що входять в комплект маршрутизації та віддаленого доступу:
 • віддалений доступ;
 • віддалений сервер віддаленого доступу;
 • резервуар віддаленого доступу VPN;
 • IP-маршрутизатор для підключення підмереж мереж;
 • послуги перекладу мережних адрес;
 • інші послуги, пов'язані з маршрутизатором;
 • Dial-up і VPN-маршрутизатор з набором номера за вимогою.
 • Специфікація

  Таблиця маршрутизації присутній на всіх IP-вузлах, зберігає інформацію про мережі та про те, як вони можуть бути досягнуті (прямо чи опосередковано). Оскільки всі IP-вузли виконують деяку форму маршрутизації, ці дані ексклюзивними для IP-маршрутизаторів не є. Будь-який вузол, який завантажує протокол TCP/IP, має свою табличну форму. Існує ряд записів за замовчуванням у відповідності з конфігурацією вузла, а додаткові записи можуть бути введені вручну через утиліти TCP/IP або динамічно через взаємодію з маршрутизаторами.
  Таблиця маршрутизації — електронна таблиця. Таблиця маршрутизації: опис, побудову, команда і рекомендації
  Коли IP-пакет повинен бути переадресований, таблиця використовується для визначення:
 • IP-адреси пересилання або наступного переходу;
 • інтерфейсу, який буде використовуватися для пересилання.
 • Типи введення

  Запис в таблиці маршрутизації містить наступну інформацію у поданій порядку:
 • Ідентифікатор мережі, або пункт призначення, відповідний маршруту, може бути ідентифікатором мережі на основі класу, підмережі або суперсети, або IP-адресою для маршруту хоста.
 • Мережна маска використовується для зіставлення адреси призначення з ідентифікатором мережі.
 • IP-адреса наступного переходу.
 • Інтерфейс — індикація того, який мережний інтерфейс використовується для пересилання IP-пакета.
 • Метрика — номер, який використовується для вказівки вартості маршруту, тому можна вибрати оптимальний маршрут між можливими. Загальне використання метрики — вказати кількість переходів (пересічних маршрутизаторами) на ідентифікатор мережі.
 • Таблиця маршрутизації — електронна таблиця. Таблиця маршрутизації: опис, побудову, команда і рекомендації
  Елементи таблиці маршрутизації можуть використовуватися для зберігання таких типів маршрутів:
 • Безпосередньо прикріплені мережеві ідентифікатори — маршрути для мережевих ідентифікаторів, які підключені безпосередньо.
 • Ідентифікатори віддалених мереж — маршрути для мережевих ідентифікаторів, які не підключені безпосередньо, але доступні для інших маршрутизаторів.
 • Хост-маршрути — маршрут до певного IP-адресою. Маршрути хоста дозволяють виконувати маршрутизацію на основі IP-адреси. Для хост-маршрутів ідентифікатор мережі — це IP-адреса зазначеного хоста, а мережева маска — 255255255.255.
 • Маршрут за замовчуванням призначений для використання, коли не знайдений більш конкретний мережевий ідентифікатор або хост-маршрут. Ідентифікатор мережі маршрутизації по умовчанню — 000.0 з мережевою маскою 000.0.
 • Таблиця маршрутизації використовує статичний і динамічний інтернет-протокол або IP-адреси для ідентифікації пристроїв і працює з кешем ARP, який містить ці адреси. Таблицю зазвичай називають ресурсом для пошуку наступного переходу або подальшого маршруту для пакета даних. Статичні або динамічні маршрути порівнюють, щоб знайти найкращий шлях для передачі даних.

  Популярі новини
  Загрузка...