Новини високих технологій
» » Digma Linx A420 3G: відгуки про моделі

Digma Linx A420 3G: відгуки про моделі

7-10-2017, 13:05
265
На ринку мобільних пристроїв не припиняються баталії за місце під сонцем. Здається, вже визначилися, хто є хто, але немає! З'являється на білий світ який-небудь новий бренд - і все заново! Зараз збурювачем спокою на ринку виступає мало кому відома компанія Digma. Що це за виробник і звідки він узявся? Цього достеменно ніхто не знає. Тим не менш, розробник явно намітив заповнити собою весь бюджетний сегмент. Його продукція дешевше самих бюджетних апаратів від Xiaomi і Meizu . Саме таким чином Digma намагається вижити в жорстких умовах конкуренції.


Відносно недавно компанія представила новий ультрабюджетний апарат Digma Linx A420 3G. Відгуки про нього (так само як і технічні характеристики) будуть розібрані в даному матеріалі. Але спочатку спробуємо зрозуміти, що це за бренд такий і звідки він узявся.

Що це за бренд?

Компанія Digma була заснована в 2005 році. Її номінальним власником є корпорація з Великобританії Nippon Klick Systems LLP. "Прописана" компанія в Лондоні, але її продукція випускається на маловідомих заводах в Китаї. Варто відзначити, що основна галузь бренду - комп'ютерна периферія. Планшети, мобільні телефони та смартфони - нова продукція цього виробника. правда, поки в цій галузі справи йдуть не дуже: продукція компанії не може виділитися серед сучасних брендів. А демпінг з боку Xiaomi і Meizu робить існування цієї марки проблематичним. Але це не завадило випустити щодо якісний смартфон. Відгуки про Digma Linx A420 3G (чорний) мають і позитивні коментарі.


Треба сказати, що асортимент смартфонів у компанії не такий вже великий. Можливо, саме тому Digma не може поки зайняти помітного місця на світовому мобільному ринку. Однак у цієї компанії все попереду. Приміром, Digma Linx A420 3G, відгуки про який ми розглянемо в цьому матеріалі, цілком підійде невибагливим користувачам, яким не потрібна неймовірна продуктивність або нові технології. Це ультрабюджетний смартфон, і з цим доводиться рахуватися. Давайте розглянемо докладніше наш сьогоднішній примірник.

Відгуки про дизайн і якість матеріалів

Якщо ви збираєтеся придбати цей девайс з-за якого-то незвичайного оформлення, то ви витратите гроші даремно. Нічого особливого немає в образі Digma Linx A420 3G. Відгуки про дизайн апарату красномовні. Багато користувачів вважають, що він сумний і безликий. І це абсолютна правда. Він до болю нагадує китайські апарати від нікому не відомих брендів. Корпус виконаний з дешевого пластику, немає ніякого захисного покриття. Багато власників відзначають хисткий конструкцію, але при цьому стверджують, що задню кришку зняти без зусиль практично неможливо. І чому вірити? Швидше за все, справа йде так: деякі моделі відрізняються хлипкостью - ті, які йдуть з заводським браком. А що кажуть власники про якість матеріалів? Всі поголовно заявляють, що пластик використовується до жаху неякісний. А що ж ви хотіли, питається, від ультрабюджетного смартфона? Це нормальне положення речей. Адже цей апарат замислювався дешевим, тому і матеріали використовувалися відповідні.

Відгуки про продуктивності апарату

Тепер перейдемо до апаратної платформи Digma Linx A420 3G 4GB. Відгуки про можливості смартфона не відрізняються одноманітністю - вони все різко негативні. Переважна більшість власників апарату нарікають на те, що він огидно справляється з деякими додатками. Інші коментатори заявляють, що девайс і зі своїми прямими обов'язками справляється з рук геть погано: список контактів вантажиться п'ять хвилин, постійні "глюки" при прийомі дзвінка, а про інтернет і взагалі говорити не доводиться. Цього і слід було очікувати: у гаджеті встановлений слабенький процесор (хоч і двоядерний) з тактовою частотою 1300 мегагерц. Оперативна пам'ять - всього 512 мегабайт. А ось операційну систему сюди поставили дуже навіть сучасну - "Андроїд" 6.0. Зрозуміло, що малопотужна апаратна платформа не в силах впоратися з цією ОС. Звідси і "глюки". Переважна більшість власників скаржиться на те, що вбудованої пам'яті катастрофічно мало. І дійсно, що в наш час значать 4 гігабайти? Є можливість розширити пам'ять за рахунок флешки Micro SD, але тільки до 32 гігабайт. Загалом, характеристики апаратної платформи ну дуже "бюджетні" - під стати ціною.

Відгуки про камеру смартфона

Тепер подивимося з іншого боку на смартфон Digma Linx A420 3G Black. Відгуки про камері теж не порадують читачів. Майже всі власники вважають, що камери в смартфоні немає взагалі. І тільки одиниці переконані в тому, що фотомодуль бюджетного апарату так і повинен знімати. За заявою виробника, апарат оснащений модулем на 5 мегапікселів. Але на ділі він знімає як 32-мегапіксельні сенсори в перших смартфонах на "Андроїд". Зняти що-небудь важливе цією камерою можна, але про якісних фотографіях мови не йде. На думку багатьох користувачів, камера тут бутафорська. Фронтальної камери немає взагалі, і правильно - в такому малопотужному гаджет вона зовсім не потрібна, бо немає впевненості в тому, що цей витвір потягне навіть Скайп. Тим не менш багато хто купує цей апарат в якості двухсимочной дзвонилки. З цим смартфон справляється нормально. Хоча і тут не без огріхів, правда, мінімальних.

Відгуки про акумулятор пристрою

Якщо гаджет настільки слабкий, то, бути може, у нього з акумуляторною батареєю все нормально? Чим порадує смартфон Digma Linx A420 3G 4GB? Відгуки про АКБ і часу автономної роботи неоднозначні. Спочатку подивимося, що за батарея встановлена в цьому смартфоні. Тут ми бачимо Li-Ion АКБ ємністю 1400 маг. Чи здатна вона забезпечити "живучість" апарату? Люди кажуть, що немає. В стокової (стандартної) прошивці без будь-яких змін апарат живе всього один день в режимі стандартної навантаження. І це апарат з такими характеристиками! Проте деякі користувачі стверджують, що їм вдалося мінімізувати "ненажерливість" апарату шляхом відключення непотрібних сервісів. Найрадикальніші товариші і зовсім змінили прошивку, після чого гаджет став працювати набагато краще і довше. У цьому вся суть ультрабюджетних пристроїв. Після покупки їх доведеться "допілівать напилком" і "танцювати навколо з бубнами". Без цього вони нормально працювати не будуть. І тут постає питання: чи варта така економія часу і сил, витрачених на доопрацювання?

Відгуки про екран гаджета. Частина 1

Тепер перейдемо до екрану Digma Linx A420 3G. Відгуки про нього теж не радують. Всі власники смартфона відзначають, що дисплей просто жахливий. Кольору - це добре, але кути огляду взагалі ніякі. А про захисному склі, мабуть, у цієї компанії взагалі не чули. Навіть звичайне скло тут настільки тонке, що дряпається від простої спроби відкрити задню кришку. Дозвіл екрану відверто ніяке. Навіть до HD далеко, не кажучи вже про таку екзотику, як Full HD або 4К.

Відгуки про екран гаджета. Частина 2

Екран не відрізняється якісним виконанням. Помітні неакуратні шви у місцях склеювання дисплея і тачскріна. Власники скаржаться на неадекватний сенсор. Тачскрін живе "своїм життям": текст набрати неможливо, букви вискакують які завгодно, але не ті, що потрібні. У деяких користувачів ситуація трохи виправилася після оновлення прошивки, але до нормальної роботи ще далеко. Однак така історія не з усіма гаджетами. Пару чоловік стверджували, що з екраном у них все було в порядку. Мабуть, просто партія була бракована.

Відгуки про роботу пристрою

Тепер поговоримо про те, як працює Digma Linx A420 3G. Відгуки про роботу, знову-таки, неоднозначні. Багато користувачів чудово розуміють, що за такі гроші придбати нормальний гаджет нереально. Тому і говорять, що апарат повністю відпрацьовує свої гроші. Він справляється зі дзвінками і СМС, іноді може відтворити сучасний мультимедійний контент (якщо пощастить) і навіть здатний деякий час протриматися в інтернеті. Але вимагати від нього нормального запуску додатків або ігор - чисте безумство. Інші власники з подивом відзначають дуже непоганий звук в навушниках. Хоч щось у Digma вийшло добре! Загалом, думки про роботу апарату в повсякденному режимі досить неоднозначні, конкретної лінії не простежується.

На закінчення

Отже, ми розглянули ультрабюджетний смартфон Digma Linx A420 3G. Відгуки про нього більше негативні, ніж позитивні. Так який же вердикт? Загальна думка така: апарат явно не варто того, щоб його купували. "Дигме" потрібно серйозно попрацювати як над апаратної складової, так і над оптимізацією. До того ж якість матеріалів залишає бажати кращого. За ті гроші, які просять за сей гаджет, можна було б зробити що-небудь якісніше. Якщо потрібен надійний і якісний смартфон, то краще трохи підкоп і придбати бюджетник від Xiaomi. У них є досить гідні моделі. "Дигме" потрібно серйозно попрацювати над своєю продукцією - поки в ній тільки привабливий цінник.
Цікаво по темі
Мобільний телефон ZTE Blade A5: характеристики, відгуки
Мобільний телефон ZTE Blade A5: характеристики, відгуки
У статті розповідається про бюджетному апараті ZTE Blade A5. Розглянуто основні технічні характеристики пристрою. А також розібрані відгуки власників.
Xiaomi Redmi 4 Pro: характеристики та відгуки
Xiaomi Redmi 4 Pro: характеристики та відгуки
У статті розповідається про бюджетний смартфон Xiaomi Redmi 4 Pro. Наведено основні технічні характеристики гаджета і розглянуті відгуки власників.
Огляд Digma Freedrive 200 і відгуки покупців
Огляд Digma Freedrive 200 і відгуки покупців
Предмет сьогоднішнього огляду – відеореєстратор Digma Freedrive 200. Позначимо основні характеристики гаджета, його достоїнства і недоліки, взявши до
Мобільні російські телефони: огляд моделей і фото
Мобільні російські телефони: огляд моделей і фото
Дуже складно уявити сучасну людину, яка не має особистого стільникового телефону. Дана індустрія досягла ...
Смартфон Fly FS502 Cirrus 1: опис і технічні характеристики
Смартфон Fly FS502 Cirrus 1: опис і технічні характеристики
Багато скажуть, що бюджетних гаджетів на новенькій платформі Android 5.1» («Лоллипоп») не буває, але ...
Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки
Найкращий бренд китайських смартфонів: огляд, технічні характеристики і відгуки
Вже давно китайський ринок гаджетів став поповнюватися новими моделями телефонів, планшетів і ноутбуків...