Новини високих технологій
» » Пральна машина Indesit WIUN 81: опис, інструкція, несправності та відгуки

Пральна машина Indesit WIUN 81: опис, інструкція, несправності та відгуки

13-04-2017, 11:50
1 590
Пральна машина є цілком звичним атрибутом, вона встановлена практично в кожній квартирі. Асортимент даної продукції просто вражає, на ринку представлені різні моделі: від класичних до вельми нестандартних. Гідне місце серед великої кількості різноманітних установок займає пральна машина Indesit WIUN 81.

Опис моделі WIUN 81

Дана пральна машина має фронтальне завантаження. При цьому вона була сконструйована так, що її глибина складає всього 33 см, що важливо для власників малогабаритних житлових приміщень. Що ж стосується класу енергоспоживання, то він досить високий, – А, якість прання так само має клас А.
Незважаючи на свої невеликі габарити, пральна машина Indesit WIUN 81 має максимальне завантаження до 4 кг, що дозволяє прати одночасно досить велику кількість одягу. Також варто окремо відзначити, то дана модель віджимає випрану білизну зі швидкістю 800 оборотів в хвилину. Цього цілком достатньо, щоб речі були в міру сухими, але при цьому сама структура одягу не буде пошкоджена через занадто сильних обертів.

Дана пральна машина має 15 різних програм, завдяки яким володар цієї техніки може прати різні речі, починаючи від ніжного шовку і закінчуючи жорстким бавовною.

Інструкція з експлуатації: запуск машини

Варто окремо відзначити простоту запуску пральної машини Indesit WIUN 81. Інструкція завжди є в комплекті. Уважно вивчивши її, можна виділити наступні пункти запуску: Натиснути на кнопку включення. При правильній роботі пристрою всі індикатори повинні загорітися і через секунду зникнути, а індикатор включення буде мерехтіти. Відкрити люк пральної машини, завантажити необхідну кількість речей (від 1 до 4 кг) і щільно закрити дверцята. За допомогою ручки вибрати одну з необхідну 15 програм прання. У розподільник, який знаходиться зліва від блоку управління, засипати пральний порошок, ополіскувач, відбілювач (при необхідності). За допомогою кнопки start/reset запустити пральну машину, через кілька секунд почнеться сам процес прання. Після закінчення прання машина подасть звуковий сигнал, який сповіщає про завершення роботи. Після цього необхідно витягнути білизну з барабана і натиснути кнопку вимикання.

Програми пральній машині

Як вже повідомлялося вище, дана пральна машина має 15 основних програм. Всі вони призначені для певного виду тканини і діляться за ступеня забруднення білизни.
Програми 1-5 призначені для бавовняних речей. 1-3 - для сильно забруднених речей, які вимагають попереднього прання і можуть стиратися при температурі 60 градусів. 4 програма необхідна для речей, які мають середню ступінь забруднення, температура прання яких не повинна перевищувати 40 градусів. Програма під номер 5 потрібна для кольорових бавовняних речей, які не сильно забруднені і перуться при температурі 30 градусів. Програми з 6 по 9 призначені для синтетичних речей. 6 і 7 необхідні для сильно забрудненої білизни з попереднім пранням. 8 і 9 підходять для середнього забруднення, де температура води повинна бути не більше 40 градусів. 10 програма в Indesit WIUN 81 використовується для вовняних речей, у цьому випадку температура води буде 40 ° с, делікатний віджим, щоб не пошкодити матеріал. Програма під номером 11 необхідна тільки для особливо делікатних речей (фіранки, речі з шовку або віскози). При використанні цієї програми пральна машинка не нагріває воду більше 30 градусів, віджим тут відсутня. Програми 12-13 - полоскання з віджимом, полоскання без віджиму відповідно. 14-15 -це віджимання і делікатний віджим.

Можливі несправності

З-за неправильного використання можуть виникати різного роду проблеми з пральною машиною Indesit WIUN 81. Інструкція виділяє такі основні несправності в користуванні даним апаратом: Не включається. Найчастіше споживач просто забуває вставити вилку в розетку, або ж в будинку відсутня електрика. Не запускається прання. У даному випадку може бути кілька проблем: погано закритий люк, відсутня подача води, не була натиснута кнопка start/reset. Занадто сильна вібрація при віджиманні. Найбільш частою проблемою є те, що неправильно встановлена пральна машина, неправильно відбувається розблокування барабана, тому машинка створює великі вібрації при віджиманні. Незначні протікання води. Найчастіше причиною цієї несправності є погано закріплений шланг на подачу або зливу води. Необхідно перевірити, наскільки надійно закручена гайка. Якщо проблема не в шлангах, то слід зняти резервуар для миючих засобів і добре його промити. Занадто багато піни. Використовується порошок, який не призначений для пральної машини-автомат, або ж миючого засобу було додано більше встановленої норми.
Якщо зазначене рішення не допомогло, несправність залишилася, то в такому випадку необхідно звернутися за допомогою в сервісний центр. Самостійно забороняється розбирати і ремонтувати пральну машину, ремонтом повинні займатися тільки професіонали в спеціалізованих місцях, де є вся необхідна техніка для якісного ремонту.

Пральна машина Indesit WIUN 81: відгуки

Досить велика кількість людей, які користуються цією пральною машинкою, у першу чергу відзначають те, що вона має невеликі габарити, завдяки яким є можливість її вдало поставити навіть у самих маленьких квартирах. Також відзначається досить хороша якість прання і економічність. Що ж стосується працездатності і надійності, то залишають велику кількість позитивних відгуків. Вкрай рідко люди скаржаться на якісь поломки пральної машини Indesit WIUN 81. Ціна на неї досить невисока і становить від 12000 до 15000 рублів.
Єдине, на що скаржиться споживач - відсутність дисплея, який відображає час до закінчення прання. Однак ті, хто часто користується пральною машиною, знають приблизний час до завершення цієї процедури.

Висновок

Indesit WIUN 81 – це ідеальний недорогий варіант пральної машини для сім'ї. Завдяки своїй компактності установка поміщається навіть в маленьких приміщеннях. Пральна машина якісно відпирає речі і відрізняється досить низьким споживанням електроенергії.
Цікаво по темі
Пральна машина Indesit IWUC 4105: опис, характеристики, інструкція, відгуки
Пральна машина Indesit IWUC 4105: опис, характеристики, інструкція, відгуки
Обладнуючи нову квартиру, кожна людина намагається оточити себе предметами першої необхідності. До ...
Огляд пральної машини Indesit WISL 102
Огляд пральної машини Indesit WISL 102
Indesit WISL 102 – пральна машина з повним автоматизованим процесом. Її корпус покритий білою фарбою. Таке напилення досить якісне, будь-які
Огляд пральної машини Indesit IWSD 5085
Огляд пральної машини Indesit IWSD 5085
Модельний ряд італійської компанії рясніє різноманітністю. Рекомендується звернути увагу на Indesit IWSD 5085. У цій моделі ідеально поєднуються
Пральна машина Bosch WLG 20260 OE: характеристики, порівняння з конкурентами та відгуки
Пральна машина Bosch WLG 20260 OE: характеристики, порівняння з конкурентами та відгуки
З торговою маркою Bosch знайомий кожен вітчизняний покупець. За весь термін діяльності вона заробила гарну репутацію. Техніка, що продається під цим
Огляд пральної машини Zanussi ZWY 180
Огляд пральної машини Zanussi ZWY 180
Дана модель відноситься до категорії приладів з вертикальним завантаженням. Завантажувати барабан можна максимум 5 кг білизни. Відноситься до
Пральна машина Indesit IWSB 5085: огляд, технічні характеристики, відгуки
Пральна машина Indesit IWSB 5085: огляд, технічні характеристики, відгуки
Пральна машина Indesit IWSB 5085 є вже у багатьох росіян. З її придбанням господині забули про тривалої виснажливої пранні. Весь процес