Як множити в "Ексель" число на число, стовпця на стовпець

928 0 Новини високих технологій

В офісному пакеті від "Майкрософт" присутній відмінна програма Excel. Це зручний і досить простий редактор для роботи з табличними даними. У програмі присутній великий набір функцій, таких як сортування і пошук, математичні операції множення, ділення, додавання, пошуку середнього значення. В ній же можна побудувати діаграми і графіки.

Як множити в "Ексель" число на число, стовпця на стовпець
При веденні бухгалтерії або різного роду документації часто доводиться мати справу з найпростішими математичними операціями, а автоматизувати їх можна за допомогою наявних функцій. Щоб розібратися, як множити в "Ексель", потрібно в першу чергу створити документ Excel і ввести в нього необхідні дані.

Що і як можна множити?

Множити можна будь-які числа й числові масиви. Це не так складно, як здається. Отже, розберемося, як помножити в "Ексель" число на число. Введіть число, яке ви хочете помножити, в клітинку, наприклад в A1. Наступним кроком буде введення числа, на яке ви хочете помножити. Введіть його у A2. Виберіть клітинку, в яку буде виведений результат множення. Нехай це буде, наприклад, С1. Так як множити в "Ексель" можна з допомогою певних команд, ви повинні у вибрану комірку ввести знак рівності. Після цього необхідно клацнути мишею по А1 щоб її виділити та вписати знак множення - зірочку. Далі потрібно клікнути по клітинці, на яку ви множите, тобто А2 потім натиснути клавішу Enter. В результаті в C1 у вас з'явиться результат множення.

Таким способом ви можете помножити будь-кількість чисел, просто додаючи знак множення і вибираючи додаткові комірки. Однак це не єдиний варіант вирішення проблеми. Як множити в "Ексель" число на число іншим способом?
Як множити в "Ексель" число на число, стовпця на стовпець
В першу чергу виберіть клітинку, яка буде містити результат. Далі зайдіть в розділ "Формули", натисніть "Вставити функцію". У вікні, виберіть категорію "Математичні", використовуйте функцію "PRODUCT". Перед вами з'явиться ще одне вікно з полями "номер 1" і "2". Якщо ви хочете помножити число з комірки A1 на число з A2 то перше і друге поле введіть назви самих клітинок відповідно. Після підтвердження вибору ви отримаєте результат множення в тій комірці, яку ви вибрали перед введенням функції.

Простий спосіб множення стовпців

Крім окремих чисел, ви можете в "Ексель" помножити стовпця на стовпець. Зробити це можна практично аналогічним способом. Введіть числа, які збираєтеся множити, у клітинки стовпця A1. Числа, на які ви будете множити, помістіть в комірки стовпця B1. Далі для першого рядка виконайте послідовність дій, яку ми розглянули вище. Потім наведіть вказівник миші на правий нижній кут комірки з результатом, натисніть ліву кнопку миші і перетягніть комірку вниз до кінця колонки. Так ви отримаєте третій стовпець. В ньому ви знайдете результати множення всіх заданих чисел. До речі, аналогічним чином можна робити операцію ділення. Тільки замість зірочки буде використаний знак ділення.
Як множити в "Ексель" число на число, стовпця на стовпець

Де це може знадобитися?

Коли ви дізналися, як множити в "Ексель" числа і стовпці, ви з легкістю зможете працювати з документами, пов'язаними з підрахунком матеріалів або чисельності чого-небудь, такими як кошторис на будівництво або кошторис витрат на покупки.

Популярі новини
Загрузка...