Геймпад Defender Game Racer x7: характеристики, ціни, відгуки

292 0 Новини високих технологій

У давні часи гри називали комп'ютерними, тому що в основному вони запускалися саме на персональних комп'ютерах. Зараз же їх найчастіше називають відеоіграми, тому що існує набагато більше платформ, які дозволять вам насолодитися тією чи іншою грою. Наприклад, мова йде про консолях, таких як PS або Xbox, які в останнє десятиліття здобули неймовірну популярність і цілком здатні конкурувати з персональними комп'ютерами. Особливістю консолей є те, що ви можете грати тільки з допомогою геймпада, в той час як основними пристроями введення для комп'ютера є миша і клавіатура. Але при цьому випускаються найрізноманітніші геймпади, які ви можете підключити до USB-порту вашого ПК, щоб спробувати зіграти в улюблені ігри не з клавіатури, а з використанням джойстика. Але який же гаджет вибрати? У даній статті буде розказано про дуже хороший гейспад Defender Game Racer X7. Природно, це далеко не найпопулярніша модель, проте для тих геймерів, які не хочуть видавати величезні суми на спеціальні висококласні джойстики, але при цьому все ж хочуть отримати високу якість, це чудова опція. Defender Game Racer X7 – це геймпад, який дасть вам шанс насолодитися улюбленими іграми в новій формі.


Що це таке?

Геймпад Defender Game Racer x7: характеристики, ціни, відгуки
В першу чергу необхідно поглянути на те, що взагалі являє собою геймпад Defender Game Racer X7 який буде розглядатися в деталях в цієї статті. Це провідний джойстик, який має цілих дванадцять кнопок, а також два стіки для більш точного контролю персонажа або курсору в грі. Якщо ви є геймером зі стажем, то вам має бути назва фірми Defender, так як вона виробляє найрізноманітніші пристрої для комп'ютерів, починаючи з мишок і клавіатур і закінчуючи різноманітними геймпадами. Найпопулярнішою серією джойстиків у них, природно, є Game Racer, до якої і відноситься розглянута модель. Проте з усіх моделей, які є у цій серії, рекомендується вибрати саме Defender Game Racer X7 так як цей геймпад володіє деякими цікавими особливостями, але при цьому не має найвищу ціну.


Опис

Геймпад Defender Game Racer x7: характеристики, ціни, відгуки
Геймпад Defender Game Racer X7 – це геймпад, який підключається до персонального комп'ютера за допомогою порту USB, що робить його використання неймовірно зручним. Він виглядає дуже стильно, так що ви можете не турбуватися про те, що хтось побачить у вас не Xbox контролер і подумає, що ви просто не можете собі дозволити. Цей джойстик підтримує всі відомі режими введення в комп'ютерних іграх, тому ви можете спокійно використовувати його, на відміну від багатьох старих моделей, які або взагалі не підтримуються в нових комп'ютерних іграх, або вимагають великої кількості маніпуляцій. У випадку з цим геймпадом вам знадобиться всього лише встановити поставляється в комплекті або вільно скачуваний в інтернеті драйвер. Defender Game Racer X7 сумісний з усіма сучасними комп'ютерними іграми і працює на всіх актуальних операційних системах, починаючи з Windows 7.

Характеристики

Геймпад Defender Game Racer x7: характеристики, ціни, відгуки
Отже, тепер ви маєте загальне уявлення про те, що являє собою цей геймпад. Тому прийшов час поглянути на кілька важливих деталей, які вам обов'язково потрібно вивчити перед покупкою. Цей геймпад має дванадцять кнопок: чотири кнопки дії, два бампера, два бустера, а також системні кнопки, такі як «Назад», «Турбо», «Старт» і «Очистити». Зліва, як і в більшості геймпадів, ви виявите зручний пульт керування напрямком руху. Ну і, звичайно ж, тут є два стіка, які дозволять вам більш детально контролювати руху, а також розширять можливості в грі, наприклад, дозволять вам більш зручно цілитися. Дуже приємним доповненням є функція вібрації, яка додає гостроти відчуттів ігрового процесу. Що вже говорити про згаданому вище режимі «Турбо», який робить управління персонажем в шутері набагато більш зручним і ефективним. Окремо варто розповісти про покритті джойстика, яке є прогумованим. Завдяки цьому досягається ефект зчеплення, так що геймпад не буде ковзати у вас в руках. Також варто відзначити рифлену поверхню стіків для ще більшого зчеплення і ергономічну форму контролера, завдяки якій вам буде дуже зручно не тільки тримати джойстик в руках, але і використовувати його в ігровому процесі.

Ціни

Геймпад Defender Game Racer x7: характеристики, ціни, відгуки
Окремо варто розповісти про ціну на Defender Game Racer X7 так як це одне з головних достоїнств даного пристрою. Багато геймпади коштують ціле багатство, тому люди думають, що їм краще продовжувати грати за допомогою миші та клавіатури, щоб не витрачати на таку велику суму. Але в дійсності вам знадобиться менше тисячі рублів, щоб придбати дану модель. У більшості магазинів ціна на цю модель знаходиться між 900 і 1000 російських рублів. На жаль, останнім часом знайти такий геймпад непросто, тому що в багатьох магазинах його немає в наявності, але якщо вам пощастить його побачити, то обов'язково придбайте його, так як ви не пошкодуєте про цю купівлю.

Відгуки

Геймпад Defender Game Racer x7: характеристики, ціни, відгуки
Відгуки про Defender Game Racer X7 в інтернеті можна знайти дуже різноманітні і численні, і в більшості своїй вони є позитивними, так що ви можете без сумнівів його купувати. Але якщо вам все ж потрібні певні докази, то в цій статті ви знайдете основні пункти відгуків про геймпад, причому як позитивних, так і негативних. У своїх відгуках користувачі переваги цього геймпада в основному записують його низьку ціну та високу для такої ціни якість. Вони відзначають дійсно ефективне і приємне на дотик покриття і підтримку всіх ігор, а також повна відсутність необхідності додаткових налаштувань. Якщо звертати увагу на деякі недоліки, про які слід знати перед покупкою, то до них можна віднести трохи занадто тугі важелі (бампери і бустери), а також занадто чутливі стіки. Крім того, деяких людей не влаштовує довжина кабелю, що становить трохи менше двох метрів.

Висновки

Отже, чи варто витрачати гроші на цей геймпад? Безперечно варто, так як він є одним з кращих по співвідношенню ціни і якості. Проблема може полягати в тому, що знайти його в Росії не так-то просто. В іншому це відмінний варіант для невимогливих геймерів.

Популярі новини
Загрузка...